רוצה פרטים על הכנה למבחן תיל?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מבחני תיל - רוצה הכנה למבחן המיון למכללה או למקום העבודה?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הכנה למבחן תיל? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכנה למבחן תיל
 
לרענן את המיומנות ולהעיר את הכישורים
 
מבחן תיל הוא מבחן שפותח על ידי מכון "תיל אינטרנשיונל", המתמחה בבחינות פסיכוטכניות. בחינות תיל מיועדות למיון מועמדים לעבודה בתפקידים שונים, או למיון מועמדים לקבלה למכללות לצורך לימודים גבוהים. במכללות שבהן דורשים מעבר של בחינת תיל, המועמדים אינם נדרשים להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית.
 
על הבחינה
 
בבחינה זו בודקים האם המועמד מתאים לתחום הלימודים המסוים שבו הוא מתעניין, בודקים לאיזה תחום הוא באמת מתאים, והאם הוא מתקבל ללימודים - בהתאם לתוצאות הבחינה ועל פי הקריטריונים של המכללה המסוימת. הבחינות נערכות על פי רוב במכון תיל, ולעיתים במכללות עצמן.
 
היכן נמצא המבחן בשימוש?
 
מבין המכללות שעושות שימוש במבחן זה נמצאות גם מכללת שערי משפט, מרכז אקדמי רופין, מכון לוסטיג, מכון לב ומכון טל בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים, המכון הטכנולוגי חולון, בית ספר שנקר, SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, ועוד.
 
תוכן הבחינה
 
במבחן הקבלה למכללות נמדדת יכולתם של המועמדים בפתרון שאלות מתמטיות מסוגים שונים, בבעיות אנלוגיה, במבדקים להבנה טכנית, לתפישה מרחבית, חשיבה לוגית, אנגלית, הבנת הנקרא ועוד. בנוסף, המועמדים נדרשים למלא שאלון אישיות. כמות הבחינות ותוכנן הספציפי משתנים בין המכללות השונות. באופן עקרוני, כל הבחינות מבוססות על הידע הקיים של המועמד, ועל הכישרונות והנטיות הטבעיים שלו. יחד עם זאת, ניתן להכיר את אופי הבחינות ולתרגל אותן בטרם מועד המבחן במכללה, וזאת כדי לשכלל את יכולת המענה על השאלות תחת אילוצי זמן, וכן כדי להכיר את אופי השאלות.
 
מבנה הבחינה
 
מבחן תיל מורכב מכמה וכמה מבדקים בנושאים שונים, ומסוגים שונים של שאלות בכל נושא, והוא מתבצע באמצעות מחשב, על ידי סימון התשובות הנכונות על גבי המסך. משך הבחינה הוא כשלוש עד ארבע שעות, ובתחילתה אף מקבל הנבחן הסבר כיצד לענות על המבחן הממוחשב.
 
מוסדות לימוד אפשריים
 
ניתן להשתתף בקורסי הכנה המתקיימים במכון נועם, במכון הדס ובמכון הדר – כאשר ברובם מוצעות ערכות ללימוד ולהתנסות מקוונת בבחינות השונות, ובדרך כלל בהתאם למוסד הלימודים שאליו מבקש המועמד להתקבל. בכל המכונים הללו גם מציעים עזרה והדרכה, טיפים ועצות כיצד להתמודד עם השאלות במבחן.
 
לסיכום
 
מבחן תיל נועד להחליף את ציון הבחינה הפסיכומטרית בעת הקבלה למכללות שונות, ולסייע במיון ובבחירת מקצוע הלימודים המתאים למועמד. אמנם, לכאורה, אין צורך להתכונן אליו, אך בפועל – כדאי להכיר את הבחינות ואת אופיין, להתרענן בחומרים הכלולים בהן, ולשכלל את יכולתכם להשיב במהירות על כמה שיותר שאלות בתוך פרק זמן קצוב. מלבד קבלה למכללות, המבחן נמצא בשימוש גם לצורכי קבלה למקומות עבודה שונים, כגון חברות הייטק שונות ומוסדות ציבוריים. כך, הכנה לבחינה והיכרות עמה תוכל לסייע לכם גם בעת קבלה עתידית למשרות שונות, בתום הלימודים במסלול שבחרתם.
 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הכנה למבחן תיל?

רוצה לדעת יותר על הכנה למבחן תיל?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס הכנה
התקבלו 2,114 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp