קורס אמי"ר בבית ספר TopPrep

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס הכנה למבחן אמיר - TopPrep.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן אמי"ר ב – TopPrep
 
המרוץ לפטוֹר
 
מבחן אמי"ר הוא מבחן ארצי לסיווג רמת האנגלית של מועמדים ללימודים אקדמיים. את המבחן נדרשים לעבור מועמדים למוסדות אקדמיים, שבהם אין חובה להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית, וכן מועמדים שברצונם לשפר את הציון שקיבלו בחלק האנגלית בפסיכומטרי. בחלק ממוסדות הלימוד חובה לגשת למבחן זה בכל מקרה. קורס הכנה עשוי לשפר את הסיכויים להשיג את רמת הפטור הנחשקת באמצעות הצלחה גדולה יותר בבחינה.
 
המבחן בנוי משלושה חלקים שונים – פרק אנסין, פרק ניסוח מחדש של משפטים באנגלית, ופרק השלמת משפטים. משך המבחן כולו הוא כשעה ורבע, ולכל חלק מוקדשות 25 דקות. כל השאלות הן שאלות רב ברירה ("אמריקאיות"). הציונים בבחינה נעים בטווח שבין 150 ל – 250, כאשר ציון שמעל 234 מקנה "פטור" מלימודי אנגלית במסגרת המסלול האקדמי. 
 
על הקורס ב - TopPrep
 
קורס הכנה למבחן אמי"ר ב – TopPrep נועד לסייע לסטודנטים העומדים להשתתף בבחינה זו, לעבור אותה בהצלחה המרבית. לשם כך, בקורס אמי"ר לומדים להכיר היטב את אופי השאלות הניתנות בבחינה, וכן לשלב בין מיומנויות חשיבה ובין ידע כללי – כדי להשיב על כולן בצורה המיטבית.
 
תכני הלימוד
 
בכדי להצליח לפתור בהצלחה את השאלות, ובתוך הזמן הקצר המוקצב בממוצע לכל אחת מהן, התלמידים בקורס לומדים אוצר מילים באנגלית, מתרגלים קריאה ממוקדת ונכונה של טקסטים, לומדים להבחין בין עיקר וטפל, ואף לומדים נושאים נבחרים בדקדוק השפה האנגלית. בקורס מתרגלים את שלושת הסוגים של השאלות הנכללות בבחינה, ואף לומדים כיצד לפתח את החשיבה הלוגית, לצורך מענה נכון על שאלות שעליהן הנבחן אינו יודע את התשובה.
 
מתכונת הלימוד
 
בקורס הכנה למבחן אמי"ר ב – TopPrep משלבים בין לימוד הידע ובין רענון הידע של התלמידים, ומוסיפים לכך תרגול רב בפתרון שאלות מכל הסוגים הרלוונטיים ובפתרון של בחינות אמי"ר משנים קודמות. במסגרת השיעורים משולבות הדגמות, סימולציות ואף שימוש במצגות, והם נערכים במסגרת של מספר תלמידים מצומצם בכל כיתה.
 
בבית הספר מקפידים שכיתות הלימוד תהיינה הומוגניות מבחינת רמת האנגלית של התלמידים. כמו כן, הסטודנטים מקבלים ספר לימוד הכולל את כל החומר התיאורטי, וכן בחינות לתרגול, טיפים, טכניקות לעבודה יעילה ונכונה, ועוד. נוסף על כך, הם מקבלים הרשאה לשימוש במערכת המקוונת של בית הספר, שבאמצעותה הם יכולים להמשיך לתרגל בבית.
 
היקף הלימודים
 
בבית הספר מציעים לימודים בכמה מתכונות: בקבוצה של ארבעה משתתפים בלבד – בקורס המקיף 21 שעות לימוד אקדמיות, או בקורס מלא המתקיים באחד מן המוסדות האקדמיים ובו לומדים בהיקף של 32 שעות לימוד אקדמיות. נוסף על כך, אפשר גם ללמוד במתכונת פרטית של "אחד על אחד", ולזכות לקצב המותאם לתלמיד עצמו ולדגשים המתאימים לו.
 
קהל היעד
 
הקורס מיועד לכל מי שרוצה להגדיל את סיכוייו למעבר מוצלח של בחינת אמי"ר ולהשגת הרמה הנדרשת לקבלת פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר הראשון. המסגרת שמספק הקורס ושעות הלימוד הקבועות מאפשרים לאנשים רבים להתמיד בלימוד ולהצליח יותר.
 
פרטים נוספים
 
בבית הספר מציעים גם לימודים במתכונת חלקית בקורס הכנה למבחן אמי"ר. קורסים אלה מתאימים במיוחד לתלמידים שכבר נבחנו פעם אחת, שמכירים את המבחן, ומבקשים להשיג ציון גבוה יותר, וכן לתלמידים שמבקשים עזרה רק בחלק מנושאי הלימוד או מפרקי הבחינה, ומעוניינים לתרגל את השאר באופן עצמאי.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

Crne מידע עבור הקורס
אמיר גראיסי
ללא תגובה
קורס מיזוג אוויר לרכב
רועי
ללא תגובה
קורס נומרולגיה קבלית במרכז
רויטל
ללא תגובה
לימודי תעודת מנמר למכרזים
סאהר בידס
ללא תגובה
עלות קורס הכנה ל USMLE
אסיה
1 תגובות
לימודי תעודה המועברים אונליין
מאיה
2 תגובות
קורסים מוכרים כגמול השתלמות למורים בתחום מדעי הרוח והחברה
אשרת בנתור
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,061 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp