קורס אמי"ר בבית ספר TopPrep

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס הכנה למבחן אמיר - TopPrep.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס הכנה למבחן אמי"ר ב – TopPrep
 
המרוץ לפטוֹר
 
מבחן אמי"ר הוא מבחן ארצי לסיווג רמת האנגלית של מועמדים ללימודים אקדמיים. את המבחן נדרשים לעבור מועמדים למוסדות אקדמיים, שבהם אין חובה להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית, וכן מועמדים שברצונם לשפר את הציון שקיבלו בחלק האנגלית בפסיכומטרי. בחלק ממוסדות הלימוד חובה לגשת למבחן זה בכל מקרה. קורס הכנה עשוי לשפר את הסיכויים להשיג את רמת הפטור הנחשקת באמצעות הצלחה גדולה יותר בבחינה.
 
המבחן בנוי משלושה חלקים שונים – פרק אנסין, פרק ניסוח מחדש של משפטים באנגלית, ופרק השלמת משפטים. משך המבחן כולו הוא כשעה ורבע, ולכל חלק מוקדשות 25 דקות. כל השאלות הן שאלות רב ברירה ("אמריקאיות"). הציונים בבחינה נעים בטווח שבין 150 ל – 250, כאשר ציון שמעל 234 מקנה "פטור" מלימודי אנגלית במסגרת המסלול האקדמי. 
 
על הקורס ב - TopPrep
 
קורס הכנה למבחן אמי"ר ב – TopPrep נועד לסייע לסטודנטים העומדים להשתתף בבחינה זו, לעבור אותה בהצלחה המרבית. לשם כך, בקורס אמי"ר לומדים להכיר היטב את אופי השאלות הניתנות בבחינה, וכן לשלב בין מיומנויות חשיבה ובין ידע כללי – כדי להשיב על כולן בצורה המיטבית.
 
תכני הלימוד
 
בכדי להצליח לפתור בהצלחה את השאלות, ובתוך הזמן הקצר המוקצב בממוצע לכל אחת מהן, התלמידים בקורס לומדים אוצר מילים באנגלית, מתרגלים קריאה ממוקדת ונכונה של טקסטים, לומדים להבחין בין עיקר וטפל, ואף לומדים נושאים נבחרים בדקדוק השפה האנגלית. בקורס מתרגלים את שלושת הסוגים של השאלות הנכללות בבחינה, ואף לומדים כיצד לפתח את החשיבה הלוגית, לצורך מענה נכון על שאלות שעליהן הנבחן אינו יודע את התשובה.
 
מתכונת הלימוד
 
בקורס הכנה למבחן אמי"ר ב – TopPrep משלבים בין לימוד הידע ובין רענון הידע של התלמידים, ומוסיפים לכך תרגול רב בפתרון שאלות מכל הסוגים הרלוונטיים ובפתרון של בחינות אמי"ר משנים קודמות. במסגרת השיעורים משולבות הדגמות, סימולציות ואף שימוש במצגות, והם נערכים במסגרת של מספר תלמידים מצומצם בכל כיתה.
 
בבית הספר מקפידים שכיתות הלימוד תהיינה הומוגניות מבחינת רמת האנגלית של התלמידים. כמו כן, הסטודנטים מקבלים ספר לימוד הכולל את כל החומר התיאורטי, וכן בחינות לתרגול, טיפים, טכניקות לעבודה יעילה ונכונה, ועוד. נוסף על כך, הם מקבלים הרשאה לשימוש במערכת המקוונת של בית הספר, שבאמצעותה הם יכולים להמשיך לתרגל בבית.
 
היקף הלימודים
 
בבית הספר מציעים לימודים בכמה מתכונות: בקבוצה של ארבעה משתתפים בלבד – בקורס המקיף 21 שעות לימוד אקדמיות, או בקורס מלא המתקיים באחד מן המוסדות האקדמיים ובו לומדים בהיקף של 32 שעות לימוד אקדמיות. נוסף על כך, אפשר גם ללמוד במתכונת פרטית של "אחד על אחד", ולזכות לקצב המותאם לתלמיד עצמו ולדגשים המתאימים לו.
 
קהל היעד
 
הקורס מיועד לכל מי שרוצה להגדיל את סיכוייו למעבר מוצלח של בחינת אמי"ר ולהשגת הרמה הנדרשת לקבלת פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר הראשון. המסגרת שמספק הקורס ושעות הלימוד הקבועות מאפשרים לאנשים רבים להתמיד בלימוד ולהצליח יותר.
 
פרטים נוספים
 
בבית הספר מציעים גם לימודים במתכונת חלקית בקורס הכנה למבחן אמי"ר. קורסים אלה מתאימים במיוחד לתלמידים שכבר נבחנו פעם אחת, שמכירים את המבחן, ומבקשים להשיג ציון גבוה יותר, וכן לתלמידים שמבקשים עזרה רק בחלק מנושאי הלימוד או מפרקי הבחינה, ומעוניינים לתרגל את השאר באופן עצמאי.
 


למידע נוסף לחצו: בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס קונדיטוריה לשבת שבתון
שורץ ילנה
ללא תגובה
קורס אימון אישי ויעוץ ארגוני
אורית ניר
ללא תגובה
התאמת תחום שמאות מקרקעין לנשים
רוני
ללא תגובה
קורס מכונאי אופנועים הסמכה
עוסמן
ללא תגובה
קורס רישיון D2 למונית
מסארוה עלא
ללא תגובה
קורס רענון במתמטיקה בספטמבר
אלכס ירשוב
ללא תגובה
קורס תספורות קצרות וארוכות
אתי גליק
ללא תגובה
מידע לגבי קורסים ללימודי תעודה
עדן
ללא תגובה
קורס לצורך קבלת רישיון מוביל
טליע רבאח
ללא תגובה
אפשרויות לימוד בקורס סוג 3
לודמילה
ללא תגובה
גיל לתחילת לימודים לטוען רבני
משה
ללא תגובה
תנאי הקבלה לקורס מבקר איכות
אדוארד
ללא תגובה
קורס טכנאי רכבים במרכז
בנימין אוזן
ללא תגובה
לימודי תעודה בתחום הגישור
בר הלפנשטיין
ללא תגובה
קורס רכזי ומנהלי ספורט בקמפוס שיאים
עדן אלדבח
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר 669 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל 983 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל 539 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים