קורסים בהילינג לאבחון וטיפול אנרגטי במרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימוד הילינג, כלי אבחון וטיפול - מרכז שלוס.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הילינג - אבחון וטיפול אנרגטי במרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית
 
להתמצא בשדה האנרגטי
 
מרכז שלוס נמצא בתל אביב, ולצד התמחותו בארומתרפיה מסורתית, מציעים בו גם קורסים נוספים בתחום הרפואה המשלימה ובתחום הבריאות. בין השאר, במרכז שלוס ניתן ללמוד לאבחן מטופלים בגישות קונבנציונליות, וניתן לקבל הכשרה ברפלקסולוגיה ובדיקור סיני. מעבר לכך, במרכז מוצעים קורסי מודעות ורוחניות, לצד לימודי רפואה מערבית, למשל, בתחום התזונה.
 
נושא ההילינג מטופל גם הוא במרכז שלוס באמצעות קורסים וסדנאות, המכשירים את המשתתפים בכלים העומדים לרשות המטפל בשיטה האנרגטית. כך, ישנם קורסים העוסקים בשימוש במטוטלת לצורך קבלת ייעוץ והדרכה, קורס המקנה שיטות לזיהוי חסימות אנרגטיות ופתיחתן וקורס נוסף ללימודי קריסטלים – אבנים בעלות סגולת ריפוי. להלן פירוט קצר על אודות הקורסים ללימודי הילינג - אבחון וטיפול אנרגטי, המוצעים במרכז שלוס:
 
אבחון על ידי מטוטלת
 
מטוטלת היא כלי עבודה אנרגטי, אך בפועל מדובר בעצם בשרוך (או בשרשרת) שבקצהו תלוי דבר מה (תליון, קריסטל וכו'). את הכלי הזה מכווננים בהתאם לשפה מסוימת – קובעים איזו מן התנועות שלו מעידה על איזו תשובה למשל, וכך משתמשים בו לקבלת תשובות מדויקות לדילמות המעסיקות אותנו. הרעיון העומד מאחורי העניין, הוא שניתן לתרגם את האנרגיות שלנו לתנועה ויזואלית, ובעצם – לחבר בין מוח ימין ומוח שמאל, בין אינטואיציה ולוגיקה.
 
בקורס לומדים כיצד לבדוק נושאים הקשורים לתזונה, התאמה של ויטמינים או של תמציות מסוגים שונים (ארומתרפיות או פרחי באך, למשל). לומדים איך לבחון את האיזון במרכזים האנרגטיים, ובאיזה אופן בודקים התאמה של חיזוקים אנרגטיים באמצעות המטוטלת. בנוסף, לומדים כיצד משתמשים בטבלת "אימות טעויות" שעמה עובדים בתחום זה.
 
בהמשך, מציעים במרכז שלוס גם קורס מטוטלת למתקדמים, המיועד למי שסיימו את הקורס הראשון. בקורס זה לומדים כיצד לשפר את אחוזי ההצלחה והדיוק בעבודה עם המטוטלת, כיצד מבצעים הגנות ו"כיול עצמי", איך מבצעים הילינג באמצעותה, כיצד משתמשים בה למפות מרדיאנים או בעת רפלקסולוגיה, וכן הלאה. כל אחד מן הקורסים נפרש על פני חמישה מפגשים ומתקיים בשעות אחר הצהריים והערב.
 
ביורגונומי
 
ביורגונומי היא שיטה המבוססת על אבחון אנרגטי של האדם וסביבתו, וניתן לבצעה מקרוב (עם המטופל) או מרחוק (ללא נוכחות פיזית של המטופל). באמצעות השיטה ניתן לטפל במגוון של בעיות פיזיות, רגשיות, נפשיות והתנהגותיות. במרכז שלוס מציעים קורס ביורגונומי, הנפרש על פני 11 מפגשים, ובין היתר, במהלכם לומדים לפתח את המודעות הרוחנית, מכירים את מקורות השיטה שפותחה על ידי רפי רוזן, לומדים את טכניקת העפעוף ואת הטיפול באמצעות "משלימים אנרגטיים". בנוסף, לומדים סוגים שונים של תנועות אנרגטיות לטיפול, נקודות פתיחה מסוגים שונים, תקשור של "כן או לא", זיהוי הייעוד, טיפול בחסימות אנרגטיות, וכן טיפול בסימפטומים מכל הסוגים.
 
קריסטלים
 
בקורס קריסטלים לומדים להכיר את הסוגים השונים של הגבישים, את האיכויות של כל אחד מהם ואת תכונות הריפוי שבהן ניחן כל אחד. בנוסף, בקורס לומדים כיצד לעשות שימוש בקריסטלים לצורכי אבחון, ואיך משתמשים בהם לביצוע הילינג ואיזון אנרגטי, כמו גם להעלאת תדרים, לניקוי, לטיהור ועוד. חלק נוסף בקורס עוסק בפיתוח האינטואיציה באשר לבחירת הקריסטלים המתאימים לכל סיטואציה ולכל מטופל. את השימוש בקריסטלים ניתן לשלב עם מגוון של שיטות טיפול ואבחון, וביניהן גם הילינג, מטוטלת, רייקי, ארומתרפיה, פרחי באך, דמיון מודרך ועוד. משך הלימודים בקורס זה במרכז שלוס הוא 11 מפגשים. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: י.ד שלוס - מרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

תכנית לימוד לקורס איורוודה
אלהם
1 תגובות
אימון לאורח חיים בריא
טל שטרן
1 תגובות
לימודי חוץ על בודהיזם
ורדה
1 תגובות
לימודי טיפול באמנות ופוטותרפיה
מירל
1 תגובות
לימודי תעודה יוגה טיפולית
לימור חדד
1 תגובות
האם קיימים לימודי תואר ראשון ברפואה משלימה?
שי
1 תגובות
קורס עיסוי רפואי לנשים
רחל שרף
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp