רוצה פרטים על קורס הדברה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הדברה בישראל - היכן?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הדברה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הדברה – לסיוע ולהקלה


ענף ההדברה הוא ענף הנמצא בפעילות מתמדת במדינה חמה כמדינת ישראל; הדברת חרקים והדברת מכרסמים ומזיקים נוספים מסוגים שונים נמצאת בשנים האחרונות בהתפתחות מטאורית, וכיום ניתן למצוא הדברה מסוגים שונים – בחלק אף אקולוגיים, "ירוקים" וכדומה. כך, העיסוק בענף זה הוא עיסוק מעניין ומגוון, אך הוא בהחלט דורש הסמכה בתחום – על פי חוק. לשם כך נועדו לימודי הדברה.

 

למד על קורס הדברה


לימודים בקורס הדברה מוצעים במכללת מישלב, והם מסמיכים את המשתתפים בהם בכל הידע והפרקטיקה הדרושים לעיסוק מקצועי ואחראי בתחום. העיסוק בהדברה כולל שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים רבים, ועל כן על פי חוק – נדרש כיום רישיון לעיסוק בו, מטעם משרד הבריאות.

 

מסלול הלימודים בקורס מכין את המשתתפים בו למעבר מוצלח של בחינות ההסמכה הממשלתיות החיצוניות, ומסמיך אותם לעיסוק בהדברת חרקים ומכרסמים. הקורס מיועד למנהלי אחזקה, לבעלי חברות תחזוקה, לראשי צוותים טכניים, ולכל מי שמבקש לעסוק בתחום ההדברה באופן מקצועי ומורשה.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה למסלול לימודים זה כוללים 12 שנות לימוד.

 

נושאי הלימוד בקורס


הקורס כולל את כל הנושאים הנדרשים למעבר הבחינות הממשלתיות, ובין היתר – את הנושאים הבאים:


• תקנות רישוי
• אמצעי בטיחות בעבודת ההדברה
• אמצעי ניטור ובקרה
• מחלות המועברות באמצעות מכרסמים ובאמצעות חרקים
• הגשת עזרה ראשונה לנפגעים מרעל
• ניהול אחזקה
• ציוד המגן בתחום
• הדברה משולבת
• שיטות לבקרת מזיקים
• הדברת עשבים
 

מידע נוסף


הלימודים במסלול להדברה, כמו קורסי עבודה אחרים,  נערכים באמצעות לימודים תיאורטיים ובאמצעות תרגול מעשי בפיקוח, והם מוצעים במגוון מתכונות לימוד, וביניהן מתכונת בוקר – אחת לשבוע, מתכונת לימודי ערב – פעמיים בכל שבוע, או במתכונת של ימי שישי. בתום הקורס יוכלו הבוגרים לגשת לבחינות מטעם משרד הבריאות ולזכות ברישיון "מדביר מוסמך" שיאפשר להם לעסוק במקצוע.

 

 

מכללות קורס מדביר

 

  • מכללת מישלב (רמת גן, חיפה) - המכללה מציעה קורס להכשרת מדביר מוסמך, שמאפשר לרכוש כלים מקצועיים ולקבל תעודת הסמכה. כמו כן, מוסד הלימוד מציע קורס איוד מוסמך, שמאפשר למדבירים מנוסים לקדם את הסמכתם.

 

  • מכללת אור יהודה - בין ההכשרות השונות שמתקיימות במכללת אור יהודה אפשר למצוא גם קורס מדביר מוסמך שהיקפו 192 שעות לימוד. הקורס כולל סיורים לימודיים.

 

  • מכללת מדיטבע (פתח תקווה) - במכללה מתקיימים קורסים בתחומי הסביבה וכן בתחומי הטיפול האלטרנטיבי. במכללה נתן ללמוד בקורס איוד ובקורס להכשרת מדבירים.
     

לסיכום


כל מי שמעוניין במקצוע שמאפשר הסתובבות מרובה בחוץ, מפגש עם אנשים, סיוע לאנשים, וגיוון על בסיס יום-יומי – מקצוע ההדברה יוכל בהחלט להתאים לו. קורס הדברה נערך בפיקוח ממשלתי מטעם משרד הבריאות והוא מכין את המשתתפים בו למעבר של בחינות הרישוי מטעם משרד זה. בתום הקורס יוכלו המדבירים לעסוק בתחום זה ברישיון, מתוך אחריות, ולהקל על אנשים רבים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הדברה?

רוצה לדעת יותר על קורס הדברה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס הדברה

חוות דעת של סטודנטים: קורס עבודה

התקבלו 5 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp