רוצה פרטים על קורס הגברה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הגברה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הגברה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הגברה

 

לא על הווֹליום לבדו

 

הגברה היא ענף השייך לתחום הסאונד, והיא מתמקדת בדיוק הצלילים מבחינת אופן ההשמעה שלהם. כך, על העוסקים באופן מקצועי בהגברה מוטלת המלאכה לדאוג כי הצלילים יישמעו נקיים, נכונים ומדויקים, וכן בשילובים המותאמים ובמינונים הנכונים בין כל הכלים המרכיבים את המוזיקה השלמה. הגברה חשמלית נמצאת בשימוש בהופעות חיות, בהקלטות באולפנים, בשידורי רדיו וטלוויזיה, ובשלל אירועים מסוגים שונים. פעמים רבות, הגברה איכותית היא זו שממנפת את האירוע כולו.

 

על הקורסים

 

קורס הגברה נועד להעניק למשתתפים בו את כל הידע התיאורטי הקשור לציוד ולתפישה המקצועית בתחום זה, ובנוסף – להעניק להם את הניסיון המעשי. כך, תכניות הלימוד בנויות כך שהן מתבססות על תרגול מעשי בשימוש במערכות הגברה, בהתקנתן, בתפעולן, וכדומה.חלקים נוספים הנכללים במרבית מסלולי הלימוד בתחום, ונועדו לצורך העמקת התרגול המעשי, משלבים סדנאות מעשיות, תרגול באולפנים ובהופעות חיות, סיורים במקומות רלוונטיים, מפגשים עם אנשי מקצוע, ועוד. במרבית המסלולים נדרשים התלמידים להגיש פרויקט גמר מעשי המסכם את הידע שרכשו במהלך המסלול.

 

נושאי הלימוד

 

מבין התכנים הנכללים בקורסי ההגברה השונים, נמצאים גם הנושאים הבאים:

 

 • כיוון וכיול מערכת הגברה
 • מוניטורינג ומיקס מוניטורים
 • הרכבת מערכת
 • שימוש ברמקולים, התקנתם והצבתם
 • שימוש במעבדי צליל
 • שימוש במיקרופונים, התקנתם והצבתם
 • בניית מפרט טכני למופע
 • היכרות עם הקונסולה האנלוגית ושימוש בה
 • עיבוד טורי ועיבוד מקבילי
 • היכרות עם הקונסולה הדיגיטלית ושימוש בה
 • ועוד


מוסדות לימוד אפשריים

 

 • קולות - המכללה החרדית למקצועות הסאונד והמוסיקה - מכללה זו מציעה קורס הגברה בשטח P.A הנמשך כחודשיים וחצי ונלמד בהיקף של 40 שעות אקדמיות, ובהתאם לדרישות משרד התמ"ת. המפגשים הם חד שבועיים ובכיתות קטנות.

 

 • מיוזיק Muzik – בית ספר גבוה ליצירה והפקת מוזיקה – בית ספר זה מקיים קורס ממוקד וקצר בתחום: "סדנת הגברת מופע". הקורס נפרש על פני סמסטר קיץ, והוא מעניק למשתתפים בו 2 נקודות זכות להמשך לימודים במסלולים מקיפים יותר בבית הספר.

 

קהל היעד

 

קורס הגברה מיועד ומתאים לכל מי שמבקש לרכוש לעצמו כלים לעסוק בתחום באופן מקצועי. בנוסף, לימודים אלה מתאימים לאנשים המעוניינים לרכוש ידע זה לשימושם האישי – כמו להקות והרכבים מוזיקליים, למשל.


תנאי הקבלה

 

בחלק מן הקורסים נדרש אך ורק ריאיון קבלה אישי ובדיקה של התאמה לתחום, בעוד שבחלקם נדרשים גם ניסיון קודם בתחום הסאונד או ההגברה, כמו גם היכרות עם תפעול ציוד ההגברה.

 

אפשרויות התעסוקה

 

בתום הלימודים בקורס הגברה יוכלו הבוגרים להיכנס לעולם ההגברה והמופעים המוזיקליים למיניהם, והם יגלו עד כמה הדרישה לאנשי הגברה טובים היא גבוהה. כך, בוגרי הקורסים יוכלו להשתלב בהגברת אירועים וכנסים, בהגברה של הופעות חיות, בעבודה באולפני רדיו או טלוויזיה – כעצמאיים או כשכירים. כמובן, פתוחה בפניהם הדרך אף להמשיך וללמוד, ולהתמקצע בנישות נוספות בתחום זה, לצורך שדרוג מקצועי והתמחות נוספת.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הגברה?

רוצה לדעת יותר על קורס הגברה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: מוסיקה וריקודים

התקבלו 148 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp