קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

קורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך


כיום, לאמצעי התקשורת השונים יש מקום נכבד בהתנהלות השגורה שלנו. אמצעי התקשורת השונים ובראשם האינטרנט מהווים כלי פרסומי חשוב עבור חברות וארגונים שונים בארץ ובעולם. משכך, ישנה דרישה גוברת והולכת לאנשי מקצוע בתחום הגרפיקה הממוחשבת.

 

תפקידו של הגרפיקאי הוא לייצר מסר חזותי על בסיס שילוב בין טקסט לתמונה, לשם העברת מסרים בעיקר באמצעי התקשורת השונים. הקורס מיועד לכל המעוניינים במקצוע דינאמי ומגוון המאפשר להביא לידי ביטוי את החזון העיצובי האישי.

 

תכנית הלימודים

 

מטרת קורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר היא להכין אנשי מקצוע לעסוק בתחום. הקורס מבוסס הן על לימודים תיאורטיים המקנים בסיס ידע נרחב בתחום והן על לימודים מעשיים המשפרים מיומנות ומעניקים ניסיון.

 

כמו כן, קורס גרפיקה ממוחשבת מיועד למעוניינים לבנות תיק עבודות לקראת מבחני קבלה למוסדות אקדמיים מוכרים בתחום. תכנית הלימודים כוללת נושאים מגוונים ומעניינים והיא בנויה משבע חטיבות: Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, הבאה לדפוס, יסודות העיצוב, מבוא לצילום דיגיטלי ופרויקט גמר והכנת תיק עבודות.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 230 שעות אקדמיות הנפרשות על פני 46 מפגשים, 5 שעות כל אחד. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.

 

נושאי לימוד

 

  • רזולוציה מול גודל פיזי
  • יצירת קונספציה עיצובית
  • צורות וקטוריות ונתיבי חיתוך
  • הבחנה בין עיצוב לבין אמנות
  • טרנספורמציה של אובייקטים   
  • שימוש בצבעים
  • שימושי צבע חמישי
  • ייבוא ושילוב תמונות
  • הכנת קבצים פתוחים    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר הוא גוף אשר מציע מגוון קורסים מקצועיים אשר מקנים לכל אחד את האפשרות לרכוש השכלה ומיומנויות ולפתח את עתידו המקצועי. הקורסים מוטעמים לשוק העבודה בישראל והם משלבים לימודים תיאורטיים לצד לימודים מעשיים. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד. החטיבה לעיצוב, צילום ומדיה של היחידה מציעה מבחר רב של קורסים ובהם קורס עיצוב מדיה דיגיטלית, קורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית, קורס צילום מקצועי וקורס עיצוב פנים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס צריכים להיות בוגרי 11 שנות לימוד לפחות עם אנגלית ברמה של 3 יחידות או, לחלופין, מעבר של מבחן ידע. הקבלה ללימודים נעשית על סמך ביצוע תרגיל המבטא חוש אסטטי ויכולת הבעה בתקשורת חזותית.

 

תעודה

 

למשתתפים שיעמדו בכל חובות הקורס תוענק תעודת גמר מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשוק העבודה במקומות רבים: משרדי פרסום, מחלקות גרפיות בארגונים פרטיים וציבוריים, בתי דפוס, מערכות עיתונים ועוד. נוסף על כך, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם, להתפתח ולעבוד באופן עצמאי. כמו כן, בוגרים המעוניינים יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום במוסדות אקדמיים שונים.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

לימודי תזונה טבעית
יוסרא עאמר
ללא תגובה
פרטים על קורס ccna
ירדן רומנו
ללא תגובה
תכנית מדעי המחשב ומוזיקה
נתנאל יצחק
ללא תגובה
יש מכינה קדם אקדמית למשפטים בספיר?
סתיו כרמל
ללא תגובה
קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp