קורס גישור במכללה האקדמית כנרת

שירות אישי - צור קשר

מכללת כנרת - לימודי חוץ

קורס גישור במכללה האקדמית כנרת

 

בחזון של המכללה האקדמית כנרת נאמר כי היא מחויבת לקידום ההשכלה באזור ולעידוד מעורבות חברתית. כדי לקדם מטרה זו המכללה מפעילה את היחידה ללימודי חוץ. הלימודים במסגרות אלה מאפשרים למשתתפים בהם לרכוש ידע מקצועי, להשלים השכלה או להעשיר את ידיעותיהם במגוון תחומי דעת. המסלולים השונים מתעדכנים בהתאם לצרכים המשתנים של הקהילה ובהתאם לצרכי המשק.

 

היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת, מסייעת לחיזוק הקשר בין החטיבות המשתייכות אליה לבין המכללה האקדמית והלימודים בה מתקיימים במגמות שונות ובהן- מגמת מחשבים, מגמת מינהל, מגמת הכשרה מקצועית, מגמת מינהל תעשייתי, מגמת חשמל ועוד. קורס גישור במכללה האקדמית כנרת פועל במסגרת מגמת מינהל בה מוצעים לימודי תעודה נוספים בתחומי מינהל העסקים, משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני וכו'.

 

תוכנית לימודים

 

תוכנית הלימודים בקורס גישור במכללה האקדמית כנרת מסייעת למשתתפים להבין ולהפנים את עקרונות הגישור ככלי ליישוב סכסוכים וכדרך חיים. הם לומדים לחזק את המודעות להשלכות החברתיות והלאומיות של הגישור בארץ ומפתחים ראייה והתייחסות שונה לתחום הקונפליקטים. במהלך הלימודים בקורס המשתתפים נחשפים לפוטנציאל הטמון בגישור והם מוכשרים ומוסמכים לתפקד כמובילי דרך בתחום הגישור במערכות השונות.

 

נושאי לימוד

 

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

 

  • עקרונות ה- ADR כחלופה ליישוב סכסוכים
  • פיתוח מיומנויות התקשורת הבין – אישית
  • עקרונות הגישור ותפקיד המגשר
  • פיתוח מיומנויות הגישור כאלטרנטיבה לפתרון סכסוכים
  • היבטים ארגוניים וחברתיים בתחום הגישור

 

קהל היעד

 

קורס גישור במכללה האקדמית כנרת מיועד בעיקר למנהלים ולעובדים שמעוניינים לרכוש ידע בתחום ולטפח את המשאב האנושי בארגונים בהם הם פועלים. הקורס פונה גם למחנכים, שמבקשים לסייע לתלמידיהם לרכוש מיומנויות בינאישיות ולכל אלה שמעוניינים להכיר את תחום הגישור שישמש כחלופה נוספת לפתרון סכסוכים.

 

 

תנאי קבלה

 

לקורס גישור במכללה האקדמית כנרת יתקבלו מועמדים שיעמדו בדרישות הבאות:

  • השכלה של 12 שנות לימוד לפחות
  • התחייבות לנוכחות ב- 85% מהמפגשים לפחות.
  • התחייבות להשתתף באופן פעיל במפגשים

 

משך הקורס:

 

קורס גישור במכללה מתפרס על פני 60 שעות לימוד אקדמאיות במתכונת חד שבועית.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp