רוצה פרטים על קורס גוגל אדסנס?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס Google AdSense - גוגל אדסנס

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס גוגל אדסנס? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Google AdSense


רווחיות באינטרנט במרחק לחיצה


Google AdSense היא מערכת להוספת פרסומות לאתרי אינטרנט, המאפשרת לבעלי אתרים להשכיר שטחים לפרסום, וכך להגדיל את הרווחים המופקים מהתכנים. גוגל עורכת התאמה בין תכני האתרים ואוכלוסיית הגולשים שלהם, לבין הפרסומות, ומספקת לבעלי האתרים קוד לשילוב הפרסומות המתאימות בדפים. בכל פעם שגולש לוחץ על אחת הפרסומות, גוגל משלמת אחוזים מהרווח לבעל האתר. המערכת עובדת על שילוב של שני גורמים – המפרסם ובעל האתר. כותב הפרסומות נדרש להשתמש במערכת משלימה לאדסנס, הנקראת Google AdWords, בה מרכיבים את מסעות הפרסום.


קורס Google AdSense נועד לסייע לבעלי בלוגים ואתרים להרוויח מהתכנים שלהם, והוא מלווה אותם בתהליך בחינת צרכי השוק, התאמת הפרסומות לקהל, ושילובן היעיל באתר.


למי מיועדים הלימודים?


קורס Google AdSense מתאים לבעלי ניסיון וידע קודם בשיווק לאינטרנט, לעוסקים במכירות, ולבעלי אתרים בנושאים שונים, המעוניינים לשלב את מערכת AdSense בדפים ובבלוגים שברשותם.

 


תכנית הלימודים


בתחילת קורס AdSense, מכירים המשתתפים את תכניות הפרסום השונות שמנהיגה חברת Google, ומתוודעים לשיטות לקידום ודירוג של אתרים. בהמשך, הם לומדים כיצד מתאימים את תוכן האתר למנועי חיפוש, כיצד מתנהלים מול קבלני משנה לכתיבת תוכן, וכיצד מספקים לאתרים כמויות טקסט גדולות, הנחוצות לפעולת הניתוח של המערכת. כמו כן, הם מקבלים כלים פרקטיים לבניית אתרים ובלוגים במערכת WordPress, וכן בוחנים דרכים להגדיל את הרווחים המופקים מהאתר. בהזדמנות זו, הם מתנסים גם בעיצוב פורמט הפרסומות וגודלן. לבסוף, הם סוקרים שיטות מדידה סטטיסטית של התנהגות גולשים ברשת, ומסיקים מסקנות לשיפור עתידי של ביצועי האתר.


מתכונת הלימוד


קיימים קורסים המתפרשים על פני כחמישה חודשים, וקורסים קצרים יותר שאורכם כחודש וחצי בלבד. חלקם מתקיימים במתכונת חד שבועית, בשעות הערב, ואחרים מתקיימים פעמיים או שלוש פעמים בשבוע, בשעות הבוקר או הערב, לבחירת הסטודנטים. הלימודים כוללים הרצאות עיוניות, תרגולים מעשיים, וסדנאות התמחות. חלק מן השיעורים מתקיימים במתכונת מקוונת, והמשתתפים יכולים להשלים אותם מהבית דרך אתר האינטרנט של מוסד הלימוד.

 

נושאי הלימוד

 

 • הוספת מקורות רווח לאתר
 • ביצוע מחקרי שוק באינטרנט
 • ניתוח התנהגות גולשים
 • פרסומות בשילוב טקסט ותמונה
 • שימוש נכון במילות מפתח 
 • בחירת גודל ופורמט הפרסומות
 • רישום דומיין לאתר עצמאי
 • התאמת תוכן האתר למנועי חיפוש
 • כתיבה על ידי קבלני משנה    
 • יצירת קמפיין עם Google AdWords  
 • אלגוריתמים לדירוג אתרים 
 • ניהול בלוגים במערכת WordPress 
 • ועוד


תנאי קבלה


מועמדים לקורס נדרשים להיות בעלי שליטה טובה ביישומי מחשב והיכרות עם השימוש באינטרנט. בדרך כלל אין צורך בהיכרות קודמת עם מקצועות השיווק.


תעודה


משתתפים המסיימים את לימודיהם בקורס Google AdSense זכאים לקבל תעודת גמר, המוענקת מטעם מוסד הלימוד.

 


מוסדות


מכללת קליקים (ירושלים): המכללה מציעה קורס בן שישה מפגשים, המתקיימים במתכונת חד שבועית, במשך כחודש וחצי. בנוסף להרצאות ולתרגולים המעשיים הנכללים בשיעורים, מספק הקורס למשתתפיו גישה לפורום תמיכה בו הם יכולים להתייעץ עם המרצים גם לאחר המפגשים. התלמידים מתוודעים לשלבים השונים בשילוב הפרסומות באתרים, ולתהליכי ביקורת על התוצאות. המכללה מעדכנת את בוגריה בעדכונים בענף גם לאחר סיום לימודיהם.


מכללת האקריו (רמת גן וחיפה): הקורס הוא חלק ממסלול השיווק באינטרנט שמציעה המכללה. הסטודנטים יכולים לבחור במתכונת לימודי בוקר בה מתקיימים שלושה מפגשים בשבוע, או בלימודי ערב, בהם נפגשים פעמיים בשבוע. המרצים הם מומחים מנוסים בשיווק דיגיטלי באינטרנט וברשתות החברתיות. בסיום הקורס, משתתפים התלמידים בסטאז', המדמה התנהלות מול לקוחות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס גוגל אדסנס?

רוצה לדעת יותר על קורס גוגל אדסנס?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: אינטרנט

התקבלו 10 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp