קורס בריאות

אומרים "הכי חשוב - הבריאות", ואף על פי כן - הבריאות עצמה תלויה בגורמים נוספים.

 

כאן מובאות עשרות כתבות המתארות את כל האפשרויות להכשרה מקצועית בענף שירותי הבריאות. כתבות נוספות נותנות לך מידע חיוני באשר למסלולי לימוד מקצועיים בבתי ספר שונים בכל רחבי הארץ.

 

באפשרותך גם לפנות לנציגי השירות הטלפוני שלנו באמצעות השארת פרטים באתר. נשמח לתת לך את כל הפרטים הדרושים לבחירת המסלול המתאים לך בדיוק.

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים 
רוצה פרטים על קורסי בריאות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

 

קורסים בתחום הבריאות

 

חזקים יותר

 

בריאות היא לא עניין של חולים בלבד. מסיבה זו, לצד לימודי הרפואה המלאים לתואר M.D., תמצאו בשוק הלימודים גם קורסים קצרים, שמטרתם להעמיד אנשי מקצוע שישלימו את עבודת הרופאים במסגרת המערכת הציבורית הכללית. בניגוד לקורסים בתחום הרפואה המשלימה, לא מדובר כאן על הכשרות בשיטות אבחון וטיפול מהמזרח הרחוק. במידה רבה, קורסי הבריאות כוללים בתוכם מקצועות פרא רפואיים כרוקחות, סייעות שיניים, מיילדות, פרמדיקים, טכנאי רנטגן, אופטיקאים, עוזרי וטרינר ועוד. בנוסף לאלה, הם כוללים גם קורסי ריענון לרופאים וקורסי המשך לאחיות.

 

קורסים בתחומי המזון והתרופות

 

נתח גדול ומתפתח בתעשייה המודרנית עוסק בהנדסה, בפיתוח, בייצור ובאישור של תרופות, מזונות ותוספי מזון כוויטמינים ומינרלים. בהתאם לכך, תמצאו קורסים רבים העוסקים, מצד אחד, בחינוך הציבור לשינוי הרגלי האכילה, ומצד שני, באכיפת התקנים הממשלתיים המסדירים את המדרג המעמדי של מאכלים ותכשירים.

 

בקורסי תזונה נכונה, למשל, מכשירים יועצים, מנחי קבוצות ומאמנים אישיים לקידום אורח חיים בריא בקהילה הרחבה, ולא רק בקרב חולים. קורס רישום תרופות מוצע לבוגרי מדעי הרפואה, הנדסה כימית או הנדסת תרופות, המעוניינים לפתוח לעצמם דלת נוספת להכנסה. הקהל הרחב ומטפלים מסוגים שונים מוזמנים לקורסי בישול בריא. אלה הם רק חלק ממגוון רחב של הדרכות.

 

קורסים מתקדמים ברפואה

 

לחוקרים, לרופאים, לרוקחים, לאחיות ולעמיתיהם הנוספים מוצעים קורסים מתקדמים, שמטרתם לחשוף את בעלי המקצוע לפן אקטואלי מסוים בשדה עיסוקם או להרחיב את הבנתם בנושאים הצוברים חשיבות רבה יותר עם הזמן - נושאים שכנראה לא הוקדשה להם תשומת לב מספקת בתקופת הלימודים האקדמית.

 

לשם דוגמא, ניתן להזכיר את קורס פיענוח בדיקות מעבדה. קורס זה מיועד בעיקר לרוקחים, הנתקלים בצורך הולך וגדל לשמש כיועצים רפואיים ללקוחות המגיעים לחנות התרופות והתוספים. הצרכנים מראים להם את תוצאות בדיקות הדם שלהם או את צילומי הרנטגן, ומבקשים הדרכה מהרוקח, איש המקצוע הזמין העומד לפניהם. הרוקח זקוק להכשרה מתאימה שתאפשר לו להמליץ על טיפול לצרכן על בסיס תוצאות הבדיקות, ולשם כך נועד הקורס.

 

לאחיות אקדמיות (בעלות תואר ראשון) מוצעים קורסים על בסיסיים בסיעוד, המאפשרים להן לקדם את מעמדן ולהתמחות בתחומים המרתקים אותן, כטיפול נמרץ לב, מיילדות, פסיכיאטריה ועוד. לרופאים מוצעים קורסים המחדשים להם ידע בתחומים, כגון: ניהול סיכונים ברפואה, חדשנות טכנולוגית בשדה האבחוני, ניהול ניסויים קליניים, רפואה משפטית המאפשרת להם לשמש כמומחים המוזמנים לבית המשפט כדי לתת המלצה בתיק מסוים, ועוד.

 

 

מקצועות פרא רפואיים

 

בקטגוריית קורסי הבריאות שלנו כללנו את ההכשרות שנועדו להעמיד אנשי מקצוע פרא רפואיים. לצד רוקחים ופרמדיקים, תמצאו גם קורסים להכשרת ליצנים רפואיים, מתרימי דם, חובשים, קוסמטיקאים ועוד.

 

 

מוסדות לימוד

 

מלבד אוניברסיטאות ומכללות המציעות, בין השאר, לימודי המשך ומסלולי הכשרה בתחומי הבריאות, קיימים גם ארגונים המתמחים ספציפית בשטח זה. הנה כמה מהם לפניכם:

 

  • הקרן לבריאות וסביבה (ירושלים) – מטרתה להפגיש חוקרים ואנשי מקצוע ישראליים עם עמיתים מחו"ל לשם יצירת קהילת בריאות וסביבה, המבינה היטב את השפעות הזיהום האקולוגי על גוף האדם. הקורסים השונים המוצעים על ידי הקרן, עוסקים בדרכים לניהול מידע סטטיסטי ולבניית מודלים נאמנים של ייצוג והערכת סיכונים בריאותיים והשפעות הזיהום.

 

  • ארגון הרוקחות בישראל (תל אביב) – מעביר תכניות מקצועיות לרוקחים, המעשירות את ידיעותיהם ברפואה על מנת לקדם את מעמדם ולאפשר להם מרחב גדול יותר של עשייה למען האזרחים והלקוחות.

 

  • ביופורום – מרכז ידע יישומי בע"מ (נס ציונה) – החברה מציעה קורסים תעשייתיים בתחומי המכשור הרפואי, הנוגעים לניהול סיכונים, למחקרים קליניים, לפיתוח טכנולוגי ועוד.

 

  • המכללה הביו רפואית של קבוצת פארמה ג'וב (נס ציונה) – מציעה קורסים בתחומי הרוקחות, הפיתוח התרופתי והמכשור הרפואי, ומקושרת לחברת ההשמה.

 

  • המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות (רמת גן) – מציעה מסלולים מפוקחים מטעם משרד הבריאות וקורסים מוכרים במשרד התמ"ת במגוון המקצועות הפרא רפואיים. בין התכניות הקיימות במכללה תוכלו למצוא גם: קורס היפנוזה רפואית, מסלול הכנה למבחן רופאי השיניים, לימודי סקסולוגיה ועוד. 

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסי בריאות?

רוצה לדעת יותר על קורסי בריאות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?
 
איך אתה ביחס לאחרים?
ממוצע ציוני הגולשים שניסו להתקבל לתחומים הבאים:
תחום לימודים ציון בפסיכומטרי ממוצע בגרויות
תואר חינוך מיוחד 476 87
לימודי היסטוריה של עם ישראל 484 64
מדעים מדויקים 631 100
חוות דעת של סטודנטים: קורס בריאות
התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5
שאלות הגולשים בנושא
מה המשכורת של סייעת רופא שיניים?
1 1 תגובות
שכר, עבודה ולימודים כסייעת רופא שיניים
1 1 תגובות
מה השכר של טכנאי שיניים?
1 2 תגובות
שכר לבוגרי סייעות רופא שיניים
1 2 תגובות
קורס רוקחות צמחית
1 1 תגובות
קורס תברואן מטעם משרד הבריאות
1 7 תגובות
סייעת רופא שיניים או שיננית - האם מומלץ?
1 1 תגובות
Whatsapp Whatsapp