קורס בקרת איכות במרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

קורס בקרת איכות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ


העולם העסקי המודרני של ימינו, הוא עולם תחרותי ודינמי אשר מחייב את המפעלים והארגונים השונים בפיתוח מערכות ניהול הבטחת איכות מתקדמות. כיום, כל מפעל או חברה המייצרים מוצר ומספקים שירות נדרשים למערכת איכות מוסדרת ומאושרת שתעמוד בתקנים מקומיים ובינלאומיים.

 

קיום ותחזוקה של מערכת איכות מחייב הכשרה של בעלי מקצוע שיתפעלו אותה. תפעול המערכת נעשה באמצעות בדיקת איכותו של המוצר. הבטחת איכותו של המוצר או השירות נעשית לכל אורך שלבי הייצור, לרבות מתן השירות ותהליכי העבודה במפעל. לצורך הפעלתה של המערכת ושמירתה נדרשים מבקרי איכות שיהיו אחראים על בקרת איכות הייצור. המבקר אחראי על כל התהליך שבו מיוצר המוצר, החל משלב איסוף חומר הגלם וכלה בשלב השיווק והמכירה ללקוח.

 

תכנית הלימודים

 

המטרות של קורס בקרת איכות ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר הן להכשיר מבקרי איכות ברמה מקצועית גבוה כדי שאלה יוכלו להבטיח את תקינותם ואת איכותם של מוצרים שישמשו בעתיד את הציבור הרחב. משתתפי הקורס לומדים על המושגים, על הכלים ועל השיטות של בקרת האיכות והם רוכשים את המיומנויות לייעל את התהליכים התפעוליים בארגון שבהם הם יעבדו.

 

תכנית הלימודים כוללת הן פן התיאורטי המתמקד בהכרת המושגים והשיטות לבקרת איכות, והן בפן המעשי המקנה כלים ליישום הידע הנרכש. בין הנושאים הנלמדים בתוכנית ניתן לציין את הבאים: גישה תהליכית בניהול איכות, איכות התהליכים התפעוליים, תכנית ושיטות לבקרת איכות, תהליך הרכש ובקרת איכות הרכש, מדדי איכות של מוצר, עלות ושיפור האיכות, בקרת איכות סטטיסטית ועוד.

 

 

מתכונת הלימוד

 

תכנית הלימודים נפרסת על פני 50 שעות, 10 מפגשים, בימי רביעי במתכונת קורס ערב. התוכנית מותאמת לעובדים במשרה מלאה.

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מקנה את האפשרות לאנשים להעשיר את השכלתם ולרכוש מיומנויות חדשות ולהתפתח ולהתקדם בדרכם המקצועית. תכניות הלימוד שהמכללה מציעה משלבים ידע תיאורטי עם ידע מעשי זאת כדי לאפשר לאנשים להשתלב בשוק העבודה מיד בתום הלימודים. בחטיבת תעשייה וניהול של היחידה ניתן ללמוד בהיצע רב של מסלולי לימוד, ובהם קורס הבטחת איכות, קורס ניהול מחסן לוגיסטיקה, קורס מנהלי עבודה בתעשייה וקורס ניהול רכש וקניינות בכיר.


תנאי קבלה

 

תכנית הכשרה מקצועית זו מיועדת לאנשים המעוניינים להשתלב בתחום ולבעלי תפקידים בארגון הקשורים לבקרת איכות והמבקשים להרחיב את ידיעותיהם בתחום. הקורס מתאים לכל בעלי התפקידים בארגונים והוא חיוני במיוחד למנהלי איכות, למנהלי פרויקטים, למנהלי תהליכים, למנהלי מוצר ולמנהלי תפעול.

 

תעודה

 

למשתתף אשר יעמוד בכל דרישות הקורס (לרבות נוכחות של למעלה מ - 80% מהמפגשים) תוענק תעודת גמר: מבקר איכות מטעם מכון התקנים והמכללה האקדמית ספיר. נוסף על כך, קורס זה מוכר כשבעה ימי כשירות לממוני בטיחות, מטעם המפקח על העבודה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

לימודי תזונה טבעית
יוסרא עאמר
ללא תגובה
פרטים על קורס ccna
ירדן רומנו
ללא תגובה
תכנית מדעי המחשב ומוזיקה
נתנאל יצחק
ללא תגובה
יש מכינה קדם אקדמית למשפטים בספיר?
סתיו כרמל
ללא תגובה
קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp