קורס בקרים מתוכנתים במכללה האקדמית כנרת

המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת

בקרים מתוכנתים במכללת כנרת

 

המכללה האקדמית כנרת היא מרכז להשכלה גבוהה המציע שלל מסלולי לימוד לתושבי האזור. המכללה שמה לה למטרה לטפח ערכי מצוינות ובמרכז עשייתה עומדים הסטודנטים והדאגה לצרכיהם. המכללה מספקת שירות איכותי לכל הבאים בשעריה והיא מאפשרת לסטודנטים לרכוש השכלה במגוון רחב של תחומים.

 

מסלולי הלימוד במכללה הם מעודכנים וחדשניים ותוכניות הלימוד מעוצבות בהתאם לתפיסתה החינוכית והרב-תרבותית. המכללה פועלת לעידוד מעורבות חברתית וקהילתית והיא מניחה תשתית לימודית אנושית, תומכת, תרבותית וטכנולוגית. כל אלה תורמים לחוויית לימוד ייחודית ומאתגרת ולקידום הישגיהם הלימודיים של הסטודנטים.

 

לצד חטיבות הלימוד האקדמיות הפועלות במכללה האקדמית כנרת, פועלת היחידה ללימודי חוץ שהוקמה במטרה להדק את הקשרים בין המכללה האקדמית לבין המגמות המרכיבות אותו והיא מציעה כיום מגוון רחב של מסגרות לימודיות כדוגמת לימודי תעודה, מכינות קדם אקדמיות וקורסים בתחומי דעת ועיסוק שונים.

 

הקורסים השונים פועלים להגשים מטרות שונות; חלקם מיועדים להכשיר את המשתתפים לרכישת מקצוע מעשי, ואחרים מאפשרים להם להשלים השכלה או להעשיר את השכלתם בתחומים שונים.

 

מה לומדים?

 

קורס בקרים מתוכנתים מיועד להקנות למשתתפים בו ידע נרחב בתחום הבקרים המתוכנתים ולהכשיר אותם לעיסוק בתחום. במהלך הקורס הם לומדים על מיקומם ותפקידם של הבקרים המתוכנתים במערכות הפיקוד והבקרה, הם עורכים הכרות עם סוגי בקרים ועם דרכי סיווגם והם רוכשים כלים ושיטות שונות הדרושים לניהול דיאלוגים עם הבקרים המתוכנתים.

 

המכללה מעמידה לרשות המשתתפים בקורס מעבדת בקרים מתוכנתים משוכללת ומתקדמת, אשר מאפשרת להם להתנסות ולעבוד על מיטב המכשור הקיים כיום בשוק הבקרים המתוכנתים.

 

תוכנית הלימודים בקורס מקיפה את הנושאים העיקריים הבאים:

 

  • גישות בתכנון
  • זיכרונות וציוד
  • מבנה הבקרים ואופן פעולתם
  • רכיבי חומרה-סוגי כרטיסים
  • שימוש בפונקציות התוכנה
  • תרגול מעשי של יישומים שונים בתחום
  • אלקטרוניקה ספרתית
  • ועוד.

 

קהל היעד

 

קורס בקרים מתוכנתים מיועד בעיקר לעוסקים בתחום החשמל, האלקטרוניקה והאוטומציה כמו גם לטכנאים, להנדסאים ולמהנדסים המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום.

 

משך הקורס

 

הקורס מתפרס על פני 90 שעות לימוד אקדמאיות.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית כנרת

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית כנרת

קורסים וסדנאות חובה בתקשורת
אלמוג
ללא תגובה
לימודי מלווי קבוצות בחול
הירש אילה
ללא תגובה
מעונינת להרשם כשומעת חופשיה
ריקי
ללא תגובה
מעוניין להירשם לקורס שפת הגוף
עמי באזוב
ללא תגובה
קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית
מריסאת ח'אלד
2 תגובות
אפיק מעבר מאריאל לכנרת בהנדסת חשמל
אחמד פלאח
3 תגובות
להתקבל לסיעוד בלי מבחן יעל
שימאא אבו סאלח
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp