קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד בג`ון ברייס הדרכה

פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android בג'ון ברייס הדרכה


מובייל בכל השפות


המכשירים הסלולריים החכמים הפכו זה מכבר נפוצים מאוד, ומצויים בשימוש כמעט אצל כולנו. מכשירים אלה משלבים בין יכולותיו של טלפון נייד ובין יכולותיהם של מחשבי כף יד, ומשמשים בעצם כמחשב נישא כמעט לכל דבר. לפיכך, אפליקציות הן כיום אחד המוצרים המבוקשים ביותר, שכן שימושיהן הולכים ומתרחבים כל העת ובכל התחומים.


המסלול לפיתוח אפליקציות מובייל בסביבת אנדרואיד בג'ון ברייס הדרכה הוא קורס מעמיק שבו הסטודנטים לומדים את כל יסודות התכנות ואת סודותיהם של שימושי האפליקציות בסביבת הפיתוח המבוססת על טכנולוגיה זו.


תכנית לימודים


המשתתפים במסלול המקיף לומדים את יסודות הפיתוח לצד השרת ופיתוח לצד הלקוח, מכירים לעומק את האפשרויות השונות שמערכת האנדרואיד מציעה כיום ואת אופן התאמת האפליקציות לטכנולוגיות השונות. נוסף על כך, הם לומדים כיצד לחשוב על רעיונות יצירתיים וחדשניים לאפליקציות חדשות וכיצד להתחשב בצורכי הלקוח. התלמידים רוכשים ניסיון בפיתוח אפליקציות ולומדים כיצד לכתוב בשפת JAVA. תכנית הלימוד שמה דגש על הטכנולוגיות החדשות הקיימות בשוק.


מתכונת הלימודים


הקורס נלמד בהיקף של 470 שעות לימוד, כאשר 345 שעות הן לימוד פרונטלי והיתר מוקדשות לעבודה עצמאית על פרויקט הגמר. תלמידי הקורס יכולים לבחור אחד מבין שני המסלולים המוצעים, לימודי בוקר או לימודי ערב, במרכז ההדרכה של ג'ון ברייס בתל אביב.


הלימודים נתמכים בחומרי עזר הניתנים למשתתפי הקורס. אלה הם חומרים מקוריים שפותחו בבית הספר במיוחד בעבור מסלול לימודים זה, והם מתמקדים בכל אחד מן הנושאים הנלמדים בו. ערכות הלימוד מתעדכנות כל העת, כך שהן מותאמות לפיתוחים ולחידושים הקיימים בתחום זה בכל זמן נתון. נוסף על כך, תלמידי הקורס מקבלים טאבלט הפועל על מערכת אנדרואיד שעליו הם בודקים את האפליקציות שהם מפתחים במהלך הקורס.

 


נושאי הלימוד

 

  • פיתוח אפליקציות Android
  • פיתוח קוד צד שרת וצד לקוח
  • פיתוח אפליקציות ל-smart tv
  • פיתוח אפליקציות ל- android wear
  • מבוא ל – XML
  • תכנות מונחה עצמים
  • תכנות בשפת JAVA
  • תפישה ויישום של הורשה    
  • ועוד


תנאי קבלה


הלימודים במסלול זה מיועדים לבוגרי 12 שנות לימוד המבקשים לרכוש לעצמם מקצוע עכשווי ומעניין, המעוניינים בלימודים אלה אינם נצרכים לרקע קודם בתחום הפיתוח. עם זאת, נדרשת אנגלית ברמת קריאה טובה, היכרות עם מכשירי מובייל ושליטה בשימושי מחשב בסיסיים. הקבלה מותנית בראיון אישי ובמעבר מבחנים פנימיים באנגלית ובמתמטיקה.

 


תעודה


בוגרי הקורס זכאים לתעודת גמר מטעם משרד הכלכלה והתעשייה. כדי לקבל זכאות זו, עליהם להגיש את כל הפרויקטים והמטלות הניתנים להם במהלכו ולהיות נוכחים ב - 85% לפחות מן המפגשים.


אפשרויות התעסוקה


בתום הלימודים במסלול המקיף לפיתוח אפליקציות בג'ון ברייס יוכלו בוגריו להשתלב בחברות לפיתוח אפליקציות לאינטרנט ולמובייל, לעבוד כעצמאיים או כשכירים בתחום, להשתלב בחברות העושות שימוש באפליקציות לצורכי שיווק ופרסום ועוד. נוסף על כך, חשוב לדעת כי ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות חשבון פיקדון השחרור הצה"לי.

 

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה

חוות דעת של סטודנטים על קורס פיתוח אפליקציות - ג`ון ברייס

התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

ג`ון ברייס הדרכה
03/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את המקצועיות ואת זה שהם תמיד שם בשבילך אוהבת את הציוד המתקדם ואת השכלול את העדכניות של המור קרא עוד...

על הקמפוס

מקצועי ביותר החברה באו לגלות לנו את סודות המקצוע והכל באהבה עם הרבה נשמה

טיפים

לכו ללמוד רק במקומות עם ניסיון ומקצועיות, מקומות שהתעודה שלהם נחשבת כי הם קרובים למקומות שאתם מחפשים קרא עוד...

ג`ון ברייס הדרכה
22/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

פחות טוב שהורידו את פינת הקפה לסטודנטים ויש רק מכונת שתייה בתשלום.

על הקמפוס

המרצים הקבועים שפיצים, החדשים פחות.

טיפים

בלימודי תעודה בלימודי ערב קל יותר לעבוד בזמן הלימודים.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp