קורס בימוי בתיאטרון החדר - אמיר אוריין

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אמנות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס בימוי - תיאטרון החדר.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


(בחסות)

קורס בימוי בתיאטרון החדר - אמיר אוריין

 

תיאטרון החדר נוסד בשנת 1985 על ידי אמיר אוריין, המחזאי, הבמאי, השחקן, המורה והמנהל האמנותי של התיאטרון. בתיאטרון החדר מוצגות הצגות, מתקיימים מסלולי הכשרה בתחום המשחק, הבימוי וההנחיה ומוצעים גם שירותי ליהוק לסרטים. תיאטרון החדר נוסד במטרה לחקור, ללמוד וליישם התנהגות של אדם-יוצר בתחום האמנות ולהעביר את התפיסה האמנותית המשמשת בסיס ליצירה בתיאטרון המכונה "המעגל הפתוח".

 

אמיר אוריין מקיים סדנאות שונות המיועדות ליוצרים בתחומי הבמה והמסך ובהם במאים, מורים ולכל אלו שתפקידם מייעד אותם להופעה בפני קהל. במסגרת תיאטרון החדר מוצעים קורסים שונים כמו לדוגמא קורס שנתי לאמנויות הבמה והמסך – משחק וקורסים לקבוצות ההמשך של התיאטרון. רבים מאנשי התיאטרון, הבמה והמסך בארץ למדו או השתלמו בסדנאות אותן מציע אמיר אוריין. בנוסף לכך, תיאטרון החדר פותח את שעריו בפני יוצרים המעוניינים לקיים בו חזרות, מסייע בליהוק שחקנים להצגות תיאטרון ולסרטים, מקיים מסגרת של ייעוץ אישי ומציע עוד פעילויות נוספות בתחום.

 

מסלולי לימוד

 

קורס בימוי אצל אמיר אוריין מתאפשר במסגרת קורס שנתי נפרד או במסגרת תכנית לימודים תלת-שנתית. הקורס מתקיים במתכונת של מפגש אחד בשבוע ומכשיר את המשתתפים להפקת יצירה אישית, וכן לבימוי ולהנחיה של קבוצות ויחידים.

 

הלימודים בתיאטרון החדר

 

הלימודים עם אמיר אוריין בתיאטרון החדר מוגשים בשיטת אוריין - המעגל הפתוח ומתאפיינים בגישה סובלנית המעודדת חופש יצירה וכבוד הדדי. שיטת זו מבוססת על תפיסת עולם אמנותית מוגדרת, אשר אומצה ויושמה על ידי יוצרים רבים.

 

מסלולי הלימוד מתקיימים בקבוצות קטנות וזאת כדי לאפשר לכל משתתף לקבל יחס אישי ולזכות בתנאים האופטימאליים לביטוי ולמיצוי חוש היצירה והכישרון הייחודיים לו וההכשרות המוצעות בתיאטרון החדר מעוצבות בהתאם למתכונת המקובלת כיום במרכזים המובילים בעולם בתחום הקולנוע והתיאטרון.

 

בבסיס ההכשרות מונחת התפיסה כי השחקן עצמו יכול לרכוש ידע מקצועי במסגרת מסודרת, ולאחר מכן הוא יוכל לרכוש ידע נוסף במסגרת העבודה בשטח.

 

כיום פועלים בתעשיית הבידור בוגרים רבים, יוצאי תיאטרון החדר, וביניהם שחקנים ובמאים שמופיעים בתיאטרון, בטלוויזיה, בקולנוע ועל במות מרכזיות ואלטרנטיביות.

 

 

קהל היעד

 

קורס בימוי מיועד לבוגרי הקורס השנתי למשחק בתיאטרון החדר כמו גם לבעלי ניסיון בהופעה על במה, או בהנחיה ובימוי שלא רכשו השכלה בתחום המשחק.

 

הסמכה

 

בוגרי הקורס יהיו זכאים לתעודה מטעם תיאטרון החדר שתסמיך אותם להנחות ולביים על פי שיטת המעגל הפתוח.

 

משך הקורס

 

קורס בימוי של אמיר אוריין מתפרס על פני 10 חודשים, במתכונת של מפגש אחד בשבוע הנמשך 5 שעות לימוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב 955 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 684 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון 1,074 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים