רוצה פרטים על קורס בורסה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי בורסה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בורסה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בורסה

אין כל ספק כי שוק ההון ובמיוחד הבורסה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, מכיוון שכולנו, מושקעים בהם בצורה כלשהי. חלקינו משקיעים באופן ישיר בבורסה, חלקינו מושקעים בבורסה באמצעות חסכונות בקופות גמל, קרנות השתלמות, חסכונות לפנסיה וכו’.

 

כמובן שמי שיודע כיצד להשקיע את כספו בצורה חכמה ויעילה ירוויח בדרך כלל יותר מאנשים שאין להם כל מושג בהשקעות. לכן בשנים האחרונות, רבים עושים קורסים בנושא בורסה, על מנת לשפר את הידע שלהם בתחום חשוב זה.

 

אסור לשכוח כי ההשקעה בבורסה יכולה להיות מסוכנת, וכמו שניתן להרוויח, כך גם ניתן להפסיד. קורס בורסה יכול בהחלט לשפר את הסיכויים שלכם למקסם את הרווחים שלכם ולהפוך את ההפסדים למינימאליים.

כל מי שרוצה לרכוש ידע והשכלה בתחום הבורסה ושוק ההון, הן לתורך ידע אישי והן לצורך ניהול תיקי השקעות של אחרים, מוזמן להירשם לקורסים השונים בתחום הבורסה.

קורס בורסה, מה לומדים?

קורסים בתחום הבורסה הם רבים ומגוונים. יש קורים כלליים על הבורסה ועל השקעות בבורסה, יש קורסים ספציפיים יותר (למשל השקעות במטבע חוץ, אופציות, קורס ברוקרים ועוד), אך בסופו של דבר לכל הקורסים האלו מטרה משותפת - להעניק לכם ידע, כלים וניסיון בהשקעות שונות בשוק ההון בכלל ובבורסה בפרט.

 

בין התחומים הנלמדים בקורסי הבורסה השונים - מבוא לשוק ההון אפיקי ההשקעה בשוק ההון, פקודות מסחר, תעודות סל, אופציות מעו"ף, קנייה ומכירה בבורסה, השקעה במטבע חוץ, קרנות נאמנות, אג"ח, ניהול סיכונים, ניתוח שווקים בעולם, ניתוח טכני, מערכות מסחר ועוד.

 

הלימודים בתחום זה הם מרתקים וכוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי בכיתה ובבית וגם ניהול תיק השקעות וירטואלי.

 


היכן לומדים וכמה זמן?

יש לא מעט מכללות ומוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד קורסים הקשורים למסחר בבורסה, בין היתר - מכללת מגמות, המרכז להשכלה פיננסית, מכללת ספיר - היחידה ללימודי חוץ, מכללת טריידנט, המרכז לשוק ההון (CAPM), מכללת אורים פיננסים ועוד.

 

הקורסים מיועדים גם לבעלי ניסיון, אך גם לאנשים ללא ניסיון. בחלק מהקורסים יש גם הכנה למבחנים של הרשות לניירות ערך. אורך הקורסים משתנה על פי היקף החומר הנלמד ועל פי מוסד הלימודים בו בחרתם ללמוד. רוב הקורסים נמשכים מספר חודשים (2-5) אך יש גם קורסים מזורזים יותר וכן מסלולים ארוכים יותר (של חצי שנה ומעלה).

 


מהן אפשרויות התעסוקה?

אפשרויות התעסוקה בתחום שוק ההון והבורסה הן רבות ומגוונות. בוגרי הקורסים יוכלו לנסות ולהשתלב (לאחר שיקבלו הסמכה ויעברו את כל המבחנים הדרושים) כברוקרים, יועצי השקעות או סוחרים בחדרי מסחר בחברות פרטיות העוסקות בכך או באופן עצמאי. ניתן לעבוד בגופים כמו בנקים, חברות ביטוח, חברות פרטיות, בתי השקעות ועוד.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בורסה?

רוצה לדעת יותר על קורס בורסה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp