קורס בדיקת תוכנה TCQA ביחידה ללימודי המשך טכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס בדיקת תוכנה - לימודי חוץ והמשך טכניון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בודקי תוכנה TCQA בטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

 

לכל אורך הפיתוח

 

בודקי תוכנה מקצועיים הם אנשי מפתח קריטיים בכל בית תוכנה, ובכל חברת היי טק המערבת תוכנות בתחום פעילותה. בדיקת התוכנה הוא שלב חיוני לכל אורך פיתוח הפרויקט, על כל שלביו, ולכך דרושים אנשים מקצועיים ומוכשרים. קורס בדיקת תוכנה, הנקרא גם קורס QA, נועד להכשיר כוח אדם לתפקידים בחברות היי טק ומחשבים, שיזהו שגיאות או חסרונות ומקומות לשיפור בתוכנות העומדות לצאת לשוק.

 

קורס בודקי תוכנה TCQA של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון מכשיר את הסטודנטים בכל הידע התיאורטי והניסיון המעשי הדרושים להשתלבותם בתפקידי בדיקת תוכנה, ובין השאר הוא מקנה להם כלים לזיהוי ולתיקון תקלות בתוכנה, טכניקות וטכנולוגיות להרצת הבדיקות עצמן, הבנה מקיפה של שיטות העבודה ושל התהליך השלם הכלול בפיתוח, ועוד. מסלול הלימודים מכשיר בודקי תוכנה איכותיים, הבקיאים לעומק בתחום, ומסוגלים להשתלב בכל פרויקט פיתוח בעולם המחשבים, ולעבוד באמצעות כלים ידניים ואוטומטיים, מתוך הבנה מעמיקה של התהליך.

 

הקורס מתקיים בשלוחות בחיפה ותל אביב

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים בקורס TCQA ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון בנויים בהתאם לצרכים של שוק העבודה, ומותאמים לו. הקורס כולל ידע תיאורטי רב המועבר באמצעות הרצאות פרונטליות, ובנוסף – תרגול מעשי ויישום של חומרים אלה באמצעות פרויקטים ישומיים מתאימים. בנוסף, המנחים המומחים בקורס מלווים את התלמידים לאורך תכנית הלימודים ואף לאחריה, והקורס מכין את הסטודנטים לבחינת ההסמכה החיצונית הבינלאומית – בחינה מוכרת בכ – 40 מדינות בעולם. לבסוף, במסגרת תכנית הלימודים אף דואג הטכניון לסייע למצטיינים להתקבל לריאיונות ולמצוא עבודה בחברות מחשבים והיי טק.

 

תנאי הקבלה

 

למסלול לימודים זה יוכלו להגיש מועמדות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון מעשי בתחום מערכות ההפעלה של Windows, השולטים היטב בשפה האנגלית. בנוסף, המועמדים נדרשים לעבור בהצלחה בחינת התאמה, ואף ריאיון קבלה אישי.

 

פרטים נוספים

 

קורס בודקי תוכנה של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון מתקיים בעיר תל אביב. דרישות הקורס לצורך קבלת תעודת הגמר הן נוכחות ב – 80% לפחות מהשיעורים, ומילוי המטלות והתרגולים הנדרשים בו. העומדים בהצלחה בדרישות אלה יזכו לקבל תעודת גמר מטעם "הטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ".

 

 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך
פורום לימודי מחשבים
קבלה ללימודי הנדסת תוכנה וסייבר
מזל
ללא תגובה
קורס פייתון פרונטאלי לקיץ הקרוב
אביחי חיון
1 תגובות
מסלול ערב בקורס אופיס בהרצליה
יעל
1 תגובות
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp