רוצה פרטים על קורס פוליגרף?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פוליגרף

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פוליגרף? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פוליגרף

 

מה זה קורס פוליגרף?

 

מכונת הפוליגרף שנקראת גם "מכונת אמת", היא המצאה אמריקאית משנות העשרים של המאה העשרים. העיקרון שעמד מאחורי המצאת זו היה שבזמן בו אדם משקר, מתרחשים בגופו כל מיני שינויים פיזיולוגיים, בהם הוא אינו יכול לשלוט (שינוי בקצב הנשימה, הגברת הדופק, שינוי בלחץ הדם ועוד). באמצעות השינויים הנ"ל שחלים בגופנו, המכונה יכולה לבדוק האם האדם משקר, או שמא הוא חף מפשע.

 

מערכת הביטחון וחוקרים רבים נתקלים באינספור מקרים של אנשים הטוענים לחפותם, החוקרים והמתשאלים צריכים להכריע האם הם משקרים או דוברי אמת. במקרים כאלו הם נעזרים במכונת הפוליגרף שבודקת בצורה מהימנה ומעניקה תשובה מדוייקת.

 

למרות ששימוש במכונה הוא בעיקר בחקירות פליליות, נעשה בו שימוש גם במבחני תעסוקה שונים, באבטחה ועוד.

 

מטרת הלימודים בקורס פוליגרף היא להכשיר את התלמידים בקורס בתפעול המכונות המתקדמות ביותר בתחום, לתת להם ידע רב באמצעי תשאול וחקירה ולהעניק להם את השיטות לגילוי האמת.

 

מי צריך קורס פוליגרף?

 

הלימודים בקורס בודקי הפוליגרף מיועדים לאנשים ללא רישום פלילי שרוצים להיכנס לתחום החקירות, הביטחון ובדיקות אמינות האדם בעזרת מכונת הפוליגרף. הלימודים פונים לאנשים מתחומים מגוונים: לפורשים מצה"ל, לאנשי משטרה ומצ"ח, לעובדים בתחום החקירות, לאנשים ממערכת הביטחון, לחוקרים פרטיים, לבעלי חברות אבטחה ועוד.

 

מה לומדים בקורס פוליגרף?

 

הלימודים בקורס כוללים בתוכם חומר תיאורטי ותרגול מעשי רב בסימולציות שונות והגשת עבודות במהלך הקורס. בין תכני הלימוד המועברים בקורס זה: הכרת המכשור הממוחשב, ההכנות לביצוע הבדיקה, מהלך הבדיקה, מיומנויות ושיטת ביצוע הבדיקה, ניסוח השאלות, עקרונות החקירה והתשאול, בחינת מדדים פיזיולוגיים במהלך הבדיקה, אנטומיה, עקרונות והיבטים רפואיים, פענוח תוצאות הבדיקה, בקרה השוואתית, ניסוח דוחות, צינון, מצבים פסיכולוגיים והשפעותיהם, סמכויות והיבטים משפטיים, אתיקה מקצועית ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד: גזית בית ספר לפוליגרף בניהולו של מרדכי גזית, מכללת תמיר, הורביץ- מידות מבדק מהימנות ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס פוליגרף משתנה בהתאם למוסד הלימוד המעביר אותו. מרבית הקורסים אורכים כ-400 שעות לימוד אקדמיות.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

לימודי הקורס מתאימים לבוגרי 12 שנות לימוד או אקדמאים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולהתעמק בתחום. תנאי הקבלה הם עבר פלילי נקי ומעבר ראיון אישי. בחלק מהקורסים נדרשת השכלה אקדמאית בתחום קרוב או ניסיון מקצועי בתחום המודיעין, הביטחון, החקירות, של לפחות 7 שנים.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום לימודי קורס פוליגרף הבוגרים הינם בעלי ניסיון וידע בהפעלת המכונה, ויכולים להשתלב בתחום החקירות והביטחון.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פוליגרף?

רוצה לדעת יותר על קורס פוליגרף?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי ביטחון

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp