רוצה פרטים על קורס אתתים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אתתים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אתתים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אתתים

 

מהו תפקידו של האתת? האתת הוא האדם אשר מעביר הוראות לעגורנאי בקשר להרמת המטען, כיוון מיקומו של המטען או כיוונו של וו העגורן. כיום, בהתאם לתקנות ולהוראות הבטיחות בעבודה, רק אתת מוסמך יכול לעסוק בתפקידי איתות ורק אתת יכול לפקח על עבודתן והפעלתן של מכונות הרמה מסוגים שונים.

 

התקנות הנ"ל מבטיחות כי עבודת האתתים תתנהל בבטיחות מירבית, הן מבחינת חיי האדם שבאזור העבודה והן מבחינת הבטיחות בעבודה עם הציוד, שכן עבודת האתתים כוללת עבודה עם מכונות הרמה, מנופים, עגורנים ועוד.

 

מטרת הלימודים בקורס אתתים היא הקניית ידע תיאורטי והתנסות מעשית הנדרשת להסמכת משתתפי קורס כאתתים מיומנים ומקצועיים אשר יעסקו באיתות וחיבור מטען למכונת הרמה, בהתאם לתקנות הבטיחות המוכרות. קורס אתתים שם דגש רב על נושאי הבטיחות והזהירות בעבודה עם מנופים ועגורנים ונחשב כתנאי הכרחי לכל העובדים עם מכונות הרמה באשר הן.

 

 

מי צריך קורס אתתים?

 

הלימודים בקורס האתתים מיועדים לקהל המתעניינים הרחב, העומדים בתנאי הקבלה לקורס ומעוניינים לקבל הכשרה מקצועית לעסוק כאתתים מוסמכים.

 

מה לומדים בקורס אתתים?

 

הלימודים בקורס אתתים משתנים בהתאם להיקף הלימודים בקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. הלימודים בקורס זה כוללים תכני לימוד תיאורטיים, התנסות מעשית והכנה לבחינות ההסמכה. בין תכני הלימוד: מושגי יסוד במכניקה, מושגי יסוד בפיסיקה, היכרות עם עגורנים, בטיחות בהפעלת מכונות הרמה שונות ועגורנים, אביזרים ועניבנות, תקנות הבטיחות בעבודה ועבודה לפיהן, סימנים מוסכמים מעולם האיתות, חוקים, חוזק חומרים, העברת מטענים ועוד.

 

הלימודים בקורס זה מתנהלים בהתאם לתוכנית אגף הפיקוח על העבודה וחלקם מועברים במפעלים ואירגונים. בתום הלימודים בקורס זה יידרשו התלמידים לעבור בהצלחה מבחן מעשי ותיאורטי לשם קבלת תעודת הסמכה לעבודה.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד האפשריים לקורס אתתים: רשת מכללות עתיד- סניפים ברחבי הארץ.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס משתנה בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. קורסים בתחום זה נעים בין 18-20 שעות לימוד אקדמיות בלבד.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

תנאי הקבלה לקורס אתתים משתנים בהתאם לאופיו של הקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. במרבית הקורסים נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בעלי בריאות תקינה וניסיון של שבועיים עד שלושה בעבודה לצידו של אתת מוסמך או עגורנאי מוסמך. קהל היעד בקורס אתתים הינו כל המעוניין לקבל הכשרה מקצועית לעסוק כאתת מוסמך.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים בקורס אתתים יוכלו בוגרי הקורס לגשת לבחינות ההסמכה התיאורטיות והמעשיות אשר בסיומן הם מוכשרים כאתתים מוסמכים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אתתים?

רוצה לדעת יותר על קורס אתתים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp