רוצה פרטים על קורס אביזרי אופנה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס עיצוב אביזרי אופנה - לימודי אקססוריז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אביזרי אופנה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אקססוריז – קורס אביזרי אופנה

 

התוספת שמשלימה את התמונה

 

עולם האופנה הוא עולם שמעולם לא נס ליחו, וגם מסלולי הלימוד המוצעים בנישות השונות שלו – הולכים ומתפתחים, מתמקדים ומתמקצעים. אם בעבר התחום נלמד כמקצוע שלם במסלולים ללימודי אופנה, הרי שכיום קיימים מסלולים ספציפיים יותר למבקשים להתמקד ולהתמקצע בתחומים שונים של עולם זה. אחד המובילים שבהם הוא תחום אביזרי האופנה – האקססוריז.

 

על הקורסים השונים בתחום

 

תחום האקססוריז הוא תחום רחב, המכיל בתוכו מגוון של נישות – נעליים, תכשיטים, חגורות, צעיפים, תיקים, ועוד. בהתאם, חלק ממוסדות הלימוד המציעים קורסים בתחום – מלמדים אותו כתחום אחד כולל, בעוד שאחרים מלמדים קורסים שונים המתמחים בעיצוב האביזרים השונים, כגון: קורס עיצוב תיקים, קורס עיצוב כובעים, וכדומה. כך או כך, כל הקורסים מקנים לתלמידים בהם את היסודות התיאורטיים הדרושים בנושא הקורס, והם כמובן מתמקדים בעבודה המעשית שדרכה לומדים הסטודנטים הלכה למעשה כיצד לעצב ולשלוט בתחום האביזרים שבחרו ללמוד.

 

אם כן, הלימודים בקורסים אלה מורכבים משיעורים תיאורטיים, מסדנאות, מכתות אמן, מפרויקטים וממטלות מעשיות יישומיות שיש להגיש, ולעתים אף מסיורים באתרים רלוונטיים לתחום, בתערוכות וכדומה.


נושאי הלימוד בקורסים

 

כאמור, הקורסים השונים מתמקדים בנושאים שונים, אך ברובם יילמדו נושאי התשתית כתפקידי האקססוריז בתוך מערכות ביגוד שונות, חשיבה יצירתית, מגמות אופנתיות בעולם האביזרים, מושגי יסוד בעיצוב כצבע, קו, צורה וכדומה, רישום סקיצות, בניית פרופיל לקוח ועוד. בנוסף, נלמדים נושאים כעיצוב וייצור בפועל של האביזרים השונים כפי שמוגדרים בנושא תכנית הלימודים המסוימת.

 

מוסדות לימוד אפשריים בתחום

 

  • הגילדה – בית הספר לעיצוב נעליים ואביזרי אופנה – מציע מסלול הכשרה שנתי מלא הנמשך 42 שבועות, במתכונת של יומיים מלאים בשבוע. ישנם גם קורסים קצרים וממוקדים יותר במתכונת לימודי ערב בהיקף שנע בין 4 ל-24 מפגשים.

 

  • המכללה לאופנה מרים –מציעה "קורס עיצוב אביזרי אופנה – תיקים וחגורות", המעניק תעודה מקצועית לבוגריו.

 

  • אומָנְיה – אומנות העור –מציעים קורסים וסדנאות קצרות, המתמקדים בהכנת אביזרי אופנה שונים מעור, וכן בהתמחויות מיוחדות יותר – כריקועי עור.

 

  • מכללת ורצברגר –מציעה מגוון של קורסים וסדנאות קצרות בעיצוב אביזרים ובתכשיטנות כתחום משלים לעיצוב אביזרי האופנה.

 

תנאי הקבלה למסלולים

 

לכל מוסד לימודים תנאי קבלה שונים, כאשר בחלק מן המסלולים נדרשת בחינת כניסה לבדיקת התאמה, בחלקם נדרש תיק עבודות, וברובם ככולם נדרש מעבר מוצלח של ריאיון אישי וכן חוש עיצובי ורצון ללמוד את התחום ולהשתלב במקצוע.

 

לסיכום

 

תחום אביזרי האופנה הוא תחום שנדרש תמיד, וככל שהמגמה בעולם בכלל הולכת ומתמקצעת – הדבר חל גם על עולם האופנה, והוא דורש אנשים מומחים בכל תחום בפני עצמו. הלימודים בענף זה הם מגוונים ומוצעים בכמה מוסדות לימוד, כאשר בכל אחד מהם תוכלו ללמוד את ההיבטים השונים המרכיבים את העולם המגוון והמרתק הזה, ולהשתלב בו באמצעות כלים צבעוניים שיוסיפו לכל תלבושת, לכל תצוגה ולכל קונספט עיצובי – בכל הפקה ובעצם, בכל תחום בחיינו.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אביזרי אופנה?

רוצה לדעת יותר על קורס אביזרי אופנה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס אביזרי אופנה
חוות דעת של סטודנטים: קורס אביזרי אופנה
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp