רוצה פרטים על קורס אקופרסורה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אקופרסורה רפואית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אקופרסורה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אקופרסורה תאילנדית – לימודי אקופרסורה רפואית
 
בלחיצת אצבע
 
אקופרסורה תאילנדית – אקופרסורה רפואית, היא שיטת טיפול הוליסטית הידועה כפיזיותרפיה התאילנדית. זוהי שיטת טיפול ותיקה ונפוצה מאוד ברחבי תאילנד, ובשנים האחרונות היא ידועה יותר ויותר גם בישראל. קורסי אקופרסורה מהווים אפשרות אחת מבין כמה ללימודי המשך עבור מטפלים, שהשתתפו בעבר במסלולים ללימודי רפואה משלימה.
 
על הלימודים
 
קורס אקופרסורה תאילנדית מכשיר מטפלים בשיטה זו, ומקנה להם את הידע התיאורטי המצוי בה, בשילוב עם התנסות מעשית חווייתית לאורך כל מסלול הלימודים. בקורס לומדים כיצד לעשות שימוש בנקודות הלחיצה הנמצאות לאורך ערוצי האנרגיה המצויים בגוף (בדומה לרעיון שעליו מבוססת שיטת האקופונקטורה), ולומדים בנוסף כיצד לאבחן בעיות פיזיות מסוגים שונים באמצעות ערוצי האנרגיה.
 
הסטודנטים לומדים את מערכי הטיפול המובנים המשמשים בשיטה ומתנסים בתרגולם, וכך גם באשר לזיהוי הנקודות השייכות לשורשו של כאב סימפטומטי מסוים. כמו כן, הם לומדים כיצד לסייע באמצעות השימוש בשיטה להקלה על מגוון רחב של בעיות אורטופדיות כגון: כאבי גב, כאבים ובעיות באגן, ברגליים, בברכיים, ואף להקלה על כאבי ראש, ועוד. הקורסים מקדישים חלק נרחב מן השיעורים להתנסות של מערכי טיפול שלמים בחברותא. בחלק ממסלולי הלימוד אף מתקיים תרגול באמצעות מטופלים חיצוניים.
 
נושאי הלימוד
 
מבין נושאי הלימוד הנכללים בקורס אקופרסורה נמצאים גם הנושאים הבאים:
 
 • איתור מעשי של 230 הנקודות
 • תשאול מטופלים
 • לימוד של מערכי טיפול מובנים
 • איתור של 22 ערוצי הטיפול
 • השרירים המשויכים לנקודות הלחיצה
 • מיומנויות בטכניקות לחיצה
 • לימוד נקודות הלחיצה הבסיסיות של השיטה
 • ועוד
 
מוסדות לימוד אפשריים
 
 • עיסויים – בית הספר לטכניקות עיסוי מתקדמות של זהר ברק אור – מציע קורס "אקופרסורה רפואית בשילוב כדורי עיסוי". הקורס נלמד בהיקף של 15 שעות לימוד, הנפרשות על פני 3 מפגשים. בנוסף, במסגרת הקורס נלמדת גם טכניקה נוספת, של נקודות לחיצה מן הרפואה היפנית.

 

 • נועם טירולר – אחד הוותיקים בארץ בתחום זה; מציע קורסי הסמכה בתחום – לטיפול בבעיות אורטופדיות. הקורסים מתקיימים בלימוד אישי או בלימוד קבוצתי, באזור המרכז ובמטולה. המסלולים מוצעים במספר היקפים ובכמה מתכונות לימוד, ביניהן גם מתכונת לימוד של 5 ימים מרוכזים, של 8 ימים מרוכזים, ומתכונת של פעם אחת בכל שבוע; מתכונת זו מקיפה 80 שעות לימוד, הנפרשות על 12 מפגשים.

 

 • מכללת מהות – מציעה קורס אקופרסורה הנפרש על פני 13 מפגשים, שניים מהם מוקדשים לסטאז'. היקף הקורס הכולל הוא 75 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים מתקיימים בתל אביב.
 
קהל היעד ותנאי הקבלה
 
מסלולי הלימוד מיועדים למטפלים בשיטות הרפואה האלטרנטיבית, כשיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה וכדומה. תנאי הקבלה הנוספים, במרבית המסלולים אך לא בכולם, הם לימודים קודמים של קורס אנטומיה פיזיולוגיה.
 
אפשרויות התעסוקה
 
בתום הלימודים במסלולים השונים ללימודי אקופרסורה רפואית, יוכלו הבוגרים לשלב טכניקת טיפול זו בעבודתם הטיפולית בשילוב עם שיטות נוספות, ולסייע לאנשים במגוון רחב של מצבים אורטופדיים פתולוגיים. המטפלים יוכלו להשתלב בעבודה במוסדות ובמרכזי ריפוי כקופות חולים, כמרכזי ספא וכדומה, או לעבוד באופן עצמאי בקליניקה פרטית משלהם.
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אקופרסורה?

רוצה לדעת יותר על קורס אקופרסורה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס אקופרסורה

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: רפואה משלימה

התקבלו 98 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp