קורס פנג שואי ואסטרולוגיה במרכז פנג שואי לייף

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי פנג שואי ואסטרולוגיה - פנג שואי לייף.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי פנג שואי ואסטרולוגיה במרכז פנג שואי לייף
 
הרוח שבחומר
 
מרכז פנג שואי לייף יוסד על ידי חגית ג'ייקובס, שבמקצועה המקורי היא אדריכלית פנים, שלמדה להסמכת פנג שואי והתמחתה אצל מספר מאסטרים בתחום. לג'ייקובס ידע רב באופן שבו צבעים, מרקמים, תאורה, מיקומים, כיווניים וכדומה, יכולים להשפיע על האדם, מבחינה נפשית ופיזית. המרכז שהקימה מעניק ייעוץ בנושאי אדריכלות לעסקים ולבתים פרטיים. במרכז עושים שימוש בטכניקות עתיקות מן המזרח לצורך עיצוב חללים מערביים, מתוך התחשבות בכלל המשמעויות הטמונות בסידור עצמים בחדר, ומתוך התחשבות באילוצים טכניים הטמונים בבנייה עצמה. במרכז זה מציעים שני מסלולי לימוד מרכזיים:
 
קורס פנג שואי
 
במסגרת הלימודים במסלול לפנג שואי חווים הסטודנטים את השימוש בשיטת עיצוב זו, הלכה למעשה. בקורס מכירים את עקרונות השיטה, ובין השאר, לומדים כיצד לזהות את הצ'י השורר במרחב, את היין והיאנג, ומהם חמשת היסודות בפנג שואי המרחבי. בנוסף, הסטודנטים לומדים להכיר ולהשתמש בכלים כדוגמת שמונת הכיוונים (הבגואה) ו"תרופות" שונות (כמו מראות, צמחים חיים), ולשלבם עם אופנות חדשות בעיצוב פנים. כמו כן, הם לומדים להתבונן בבית כמרחב הוליסטי, מכירים שיטות שונות לטיהור, ולומדים ליישם את הפנג שואי לצורכי עיצוב סביבה ממוקדת עבודה.
 
לימודי פנג שואי מתאימים למעצבים ולמטפלים שמבקשים להעשיר את הידע ואת אפשרויות הפעולה שלהם, אך הוא פתוח לכל מי שרוצה להעשיר את עצמו בידע זה. הקורס נפרש על פני עשרה מפגשים הנערכים אחת לשבוע. משך כל מפגש הוא שלוש שעות מלאות, ומתקיים בשעות אחר הצהריים והערב. הלימודים נערכים בקבוצות קטנות ובמרחב אינטימי, "כמסורת חניכת המאסטרים", כפי שמצוין באתר המרכז.
 
קורס אסטרולוגיית הפנג שואי
 
קורס מיסטיקה זה מתאים למי שמבקש להשלים את הידע שלו בתחום הפנג שואי, או למי שמבקש להתמחות בחיזוי ובטיפול באמצעות האסטרולוגיה של הפנג שואי. בנוסף, הקורס מומלץ גם למטפלים מתחומים נוספים לצורך יצירת סינתזה ושילוב עם שיטות טיפול אחרות. בקורס לומדים הסטודנטים להכיר את שיטת "תשעת כוכבי הקי" (Nine star Ki). בשיטה זו ניתן להשתמש לצורך זיהוי המהות האנרגטית של האדם, לטובת שיפור מערכות יחסים ויצירת הרמוניה בהן, וכן למטרת חישוב תאריכים מיטביים למימוש צעדים משמעותיים בחיי עסק ובחיים האישיים. קורס האסטרולוגיה מקיף בסך הכול 20 שעות לימוד אקדמיות, והוא נפרש על פני חמישה מפגשים הנערכים בשעות אחר הצהריים והערב. קבוצות הלימוד הן קטנות ואינטימיות.
 
בוגרים מספרים
 
בוגרים שלמדו בקורסים לפנג שואי ואסטרולוגיה במרכז פנג שואי לייף מספרים, כי ההוראה היא פרקטית ועניינית, ותכני הלימוד משתלבים בשלל תחומי חיים ובשלל תחומים מקצועיים, ואף בתחומים שנחשבים לריאליים. כמו כן, הבוגרים מספרים, כי הלימודים בקורסים השפיעו על חייהם וסייעו להם ליצור הרמוניה במערכות היחסים שלהם, ולשלב בין רוח וחומר. כל זאת, מתוך המפגש עם תכני הלימוד ומתוך המפגש עם מנחת הקורס. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס בישול בבית ספר תדמור
רינת יצחק
ללא תגובה
מה ההבדל בין רכש קניינות ולוגיסטיקה?
שירן
ללא תגובה
קורס קבלן שיפוצים לבוגר ישיבה
אלעזר מזרחי
ללא תגובה
איזה מסלולי לימודי בישול שונים יש
מיכל
ללא תגובה
קורס בודקי קרינה במרכז
דוד בנאיבגי
ללא תגובה
קורס טכנאי מיגון ואבטחה
וותד מוחמד
ללא תגובה
קורס מנהל מערכות כיבוי אש
מיכאל כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp