קורס אנגלית עסקית לתיירנים במכללה האקדמית כנרת

המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת

קורס אנגלית עסקית לתיירנים במכללה האקדמית כנרת

 

המכללה האקדמית כנרת שמה לה למטרה לקדם את ההשכלה ולעודד מעורבות חברתית. לשם כך היא מפעילה מגוון רחב של מסלולי לימוד, לרבות מסלולי לימוד אקדמיים, לימודי תעודה ולימודי העשרה. הלימודים במסגרות אלה מיועדים לספק למשתתפים בהם ידע מקצועי ומאפשרים להם להשלים השכלה או להעשיר את עולמם התרבותי במגוון תחומי דעת. תוכניות הלימוד במסלולים השונים מתעדכנות בהתאם לצרכים המשתנים של שוק העבודה ובהתאם לצרכי הקהילה.

 

ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת תורם לחיזוק הקשר בין היחידות המשתייכות אליו לבין הפקולטות השייכות למכללה האקדמית והוא מספק הכשרות מקצועיות במגמות לימוד שונות ובהן- מגמת המחשבים, מגמת המינהל, המגמה להכשרה מקצועית, מגמת מינהל תעשייתי, מגמת חשמל ועוד.

 

קורס אנגלית עסקית לתיירנים מתקיים ביחידה ללימודי חוץ של מכללת כנרת, המציעה עוד מגוון רחב של מסלולי הכשרה והעשרה בתחומים שונים. הקורס מיועד להעמיק את שליטתם ואת יכולת הביטוי של העוסקים בתחום התיירות בשפה האנגלית. שליטה זו תתאפשר תוך רכישת מיומנויות שונות ותוך הכרות מעמיקה עם עולם המושגים העסקי והטכני המשמש לתקשורת בתחום התיירות.

 

 

תוכנית הקורס

 

קורס אנגלית עסקית לתיירנים מיועד לאוכלוסייה העוסקת בתיירות נכנסת, כזו הנמצאת בקשרים עם גורמים מחו"ל המגיעים להתארח בארץ. תוכנית הקורס נחשבת לאיכותית ומקצועית ובמהלכה המשתתפים רוכשים ידע ושליטה בשפה האנגלית והטכנית. תכני הלימוד בקורס מותאמים לתחום התיירות והם מעשירים את אוצר המילים ואת עולם המושגים של המשתתפים בתחום זה. בנוסף לכך, הלימודים מוצעים בתנאי לימוד תומכים והם מוגשים על ידי סגל מרצים בעל ידע עיוני נרחב ועתיר ניסיון.

 

קהל היעד

 

הקורס מיועד בעיקר לעוסקים בתיירות נכנסת בבתי מלון, בבתי הארחה, בחדרי אירוח וכו', אשר מעוניינים לשפר את התקשורת המדוברת בשפה האנגלית, תוך התמקדות בפיתוח כישורי השפה בתחום התיירות.

 

היקף הקורס

 

קורס אנגלית עסקית לתיירנים מתפרס על פני 80 שעות לימוד אקדמאיות.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית כנרת

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית כנרת

מערכת הסעות למכללה מירושלים
אוריה
ללא תגובה
קורס הנהלת חשבונות 3
ספיר אליאב
ללא תגובה
קורסים וסדנאות חובה בתקשורת
אלמוג
ללא תגובה
לימודי מלווי קבוצות בחול
הירש אילה
ללא תגובה
מעונינת להרשם כשומעת חופשיה
ריקי
ללא תגובה
מעוניין להירשם לקורס שפת הגוף
עמי באזוב
ללא תגובה
קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית
מריסאת ח'אלד
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp