קורסי אנגלית למתחילים ולמתקדמים באוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על חיפה לימודי חוץ - קורס אנגלית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסי אנגלית ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה

 

הקורס לא פעיל


שער לעולם כולו


בעבודה, בעסקים, בחיי היום יום ובשעות הפנאי, קשה להסתדר בימינו ללא הבנה בסיסית לפחות של השפה האנגלית. שפה זו נמנית בין השפות המדוברות בעולם כולו והיא השפה הרשמית במדינות רבות. האנגלית נחוצה גם כדי להסתדר מבחינה טכנולוגית ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות. אנשים שאינם שולטים היטב באנגלית לעיתים חשים חוסר ביטחון או חשש כאשר הם נדרשים לפתוח בשיחה בשפה זו בנסיבות שונות. עם זאת, לעולם לא מאוחר להתחיל ללמוד וקיימות שיטות מגוונות ללמידת אנגלית.


בדיוק לשם כך מציעים ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה מספר קורסי אנגלית, שמתאימים לבעלי ידע מועט בשפה האנגלית. במסגרת התכנית מחזקים את יכולות הכתיבה, הקריאה והשמיעה באנגלית וגם לומדים כיצד אפשר לנהל שיחות באנגלית בצורה שוטפת וללא חשש.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס אנגלית למתחילים מרחיבים לאורך התכנית את אוצר המילים שלהם בשפה ורוכשים מיומנויות הבעה בעל פה. כך, הם מתרגלים פיתוח של שיחות בנושאים שונים מחיי היום יום וגם משפרים את יכולות הבנת הנשמע. בהמשך, הם לומדים גם כישורים בקריאה של טקסטים ברמות קושי שונות ובכתיבה באנגלית ובמסגרת זו מכירים גם את כללי הדקדוק.


מתכונת הלימוד


קורסי האנגלית ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה מתקיימים בשלושה מסלולים, על פי רמת השליטה בשפה: מתחילים, רמה בינונית וקורס אנגלית למתקדמים. שלושת המסלולים כוללים כל אחד כ - 80 שעות לימוד. השיעורים נערכים פעם בשבוע בשעות אחר הצהרים והערב.


במהלך המפגשים, התלמידים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים ובתרגולים מעשיים וחווייתיים. הם מאזינים לקטעים מוקלטים, משתתפים בדיונים קבוצתיים בכיתה וגם מתרגלים שיחות בעל פה בשלל נושאים אקטואליים. עם ההתקדמות לקורסים המתקדמים יותר, עולה בהתאם גם רמת הקושי של התכנים שמתורגלים בשיעורים.

 


נושאי הלימוד


הנה כמה מהנושאים שנלמדים בקורסי האנגלית:

 

 • דקדוק אנגלי
 • הבנת הנקרא
 • אוצר מילים באנגלית
 • שיחות מחיי היום יום
 • יכולות הבעה בעל פה
 • הבנת הנשמע באנגלית    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה פועלת במשך למעלה מ - 41 שנים והיא מציעה שלל קורסים ללימודי תעודה שמיועדים לאקדמאים, למנהלים ולעובדים בכירים במשק. התכניות עוסקות בנושאים כמו שוק ההון, ניהול, כלכלה, ייעוץ והנחיה. דרך התכניות, שואפים ביחידה לספק כלים עדכניים למנהלים ולעובדי הארגונים בכל ענפי השוק לפיתוח של מיומנויות עבודה חדשות.


תנאי קבלה


קורסי האנגלית ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה מתאימים לבעלי שליטה ברמה נמוכה עד בינונית באנגלית, שמעוניינים לשפר את יכולותיהם בשפה. כחלק מתנאי הקבלה לקורסים ברמה בינונית ורמת מתקדמים יש צורך לעבור מבחן לקביעת הרמה. ברמת מתחילים אין דרישות סף כלשהן וניתן להתקבל ללא צורך במבדק.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר קורס, שמוענקת מטעם אוניברסיטת חיפה - לימודי המשך ולימודי חוץ. כדי לקבל את הדיפלומה, עליהם להשתתף בכל השיעורים ולהגיש את המטלות העיוניות והתרגילים לאורך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס הסדרי תנועה
אברהים
1 תגובות
קורס תאית במרכז
נגה
1 תגובות
קורס ביופידבק 2020
זהבי הלוי אורלי
1 תגובות
לימודי תעודה בתחום הרכש
אורטל
1 תגובות
קורס לימוד השפה הדנית
עדן
1 תגובות
הצעה לקורס מיזוג אוויר
משה ניסן
1 תגובות
קורס מדביר מוסמך בצפון
זבידאת עאטף
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,222 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp