קורס הכנה למבחן אמי"ר במכללת סלע דעת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס אמי"ר - מכללת סלע דעת.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכנה למבחן אמי"ר מכללת סלע דעת

 

קצת על מכללת סלע דעת

 

מכללת סלע דעת הוקמה על ידי קבוצת "אמנון מסילות" החברה המובילה והוותיקה בצפון לפתרונות תחבורה והסעות. המכללה מקיימת מגוון של תוכניות לימוד בנושאים מגוונים מלבד לתחבורה ובטיחות, כגון: לימודי שפות, מחשבים ורשתות, מנהל ולוגיסטיקה, נדל"ן ובנייה ועוד. סגל ההוראה במכללה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בהוראה המלווים את הסטודנטים במהלך לימודיהם תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט.

 

המכללה שהוקמה בשנת 2008, הצליחה לרכוש מוניטין גבוה בזכות רמת ההוראה הגבוהה והאיכותית וסטודנטים רבים באזור הצפון מצטרפים למגוון של תוכניות הלימוד הנלמדות על ידי טובי המרצים והמומחים. בנוסף, המכללה מציעה קורסי העשרה והשתלמויות בנושאים שונים, וקורסי הכנה לבחינות כגון בחינת אמי"ר ובחינת יע"ל. בוגרי המכללה שהשתתפו בקורסי ההכנה מדווחים כי הצליחו להוציא ציונים גבוהים בעזרת הכלים והשיטות שרכשו במהלך הקורס.

 

 

מה זה מבחן אמי"ר?

 

מבחן אמי"ר הינו מבחן מיון רמות באנגלית שמיועד לבדוק את רמתו של הסטודנט בשפה האנגלית אקדמית, כפי שזו באה לידי ביטוי בקריאת טקסטים והבנתם. ציון בחינת אמי"ר מסווג את הסטודנט לקורסי החובה באנגלית במוסדות הלימוד האקדמיים, או מאפשר קבלת פטור מלימודי אנגלית. הבחינה (שידועה גם בשמה הנוסף- בחינת אמירם) מבוססת על זמן מוקצב שבו הסטודנט צריך להתמודד עם שאלות באנגלית. בממוצע הזמן המוקצה לכל שאלה הוא 55 שניות.

 

הבחינה מתקיימת חמש פעמים בכל שנה בסמוך למועדי הבחינה הפסיכומטרית. המבחן מורכב משלושה חלקים עיקריים ולכל חלק מוקדשות 25 דקות( סה"כ 75 דקות לכל הבחינה). תוכן השאלות מורכב מתכנים הזהים לאלו המופיעים בבחינה הפסיכומטרית כאשר ההבדל העיקרי הוא שבחינת אמי"ר נועדה לבחון רק את רמת האנגלית (בניגוד לפסיכומטרי שמיועד לבחון גם יכולות מתמטיות ויכולות הבעה בעברית) ובבחינת אמי"ר לא קיים פרק פיילוט, כאשר שלושת חלקי הבחינה נכללים בציון הסופי. ציון הבחינה נע בין 150-250 וציון של 234 ומעלה מזכה את הנבחן בפטור מלימודי אנגלית במוסדות הלימוד להשכלה גבוהה.

 

 

תוכנית הלימודים

 

קורס הכנה לבחינת אמי"ר נועד להעשיר את הסטודנטים באוצר מילים בשפה האנגלית ולהקנות לו שיטות מיוחדות להתמודד עם שאלות מורכבות, קריאה והבנה של טקסטים. במהלך הקורס הסטודנטים מתנסים בחלקים מתוך הבחינה, לומדים תחביר ודקדוק בשפה האנגלית ורוכשים כלים על מנת לעבור את הבחינה בהצלחה מירבית.

 

הקורס מקנה מיומנויות למידה אפקטיביות, חושף בפניהם את המסיחים הנפוצים, את המילים המרכזיות שלרוב מופיעות בבחינה ורצוי לשים עליהן דגש ולשנן אותן ומציע תרגול נרחב בפורמט הבחינה. ההצלחה בבחינה תלויה ברמת התרגול וההכנה ועל כן, סטודנטים רבים שמעוניינים לגשת לבחינה נעזרים בקורסי הכנה שמאפשרים להם לשפר את היכולות שלהם ולהשיג ציון גבוה.

 

למי מיועד הקורס?

 

הבחינה מיועדת לכל מי שמעוניין להתקבל ללימודים גבוהים וזקוק לציון באנגלית לשם שיבוץ לקורסים באנגלית או לקבלת פטור. בנוסף, סטודנטים שנמצאים במהלך הלימודים לתואר, נבחנו בעבר בבחינה הפסיכומטרית והוציאו ציון נמוך בחלק האנגלית, יכולים להבחן בבחינת אמי"ר לשם קבלת פטור או שיבוץ בקורסי באנגלית ברמה מתקדמת.

 

משך הלימודים

 

הכנה למבחן אמי"ר במכללת סלע דעת כוללת 52 שעות לימוד אקדמיות, במסגרת לימודים חד שבועית.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע דעת

עוד מסלולי לימוד - מכללת סלע דעת

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימודי תעודה לתחום רווחי
זוהר
ללא תגובה
תנאי קבלה לקורס מנהל עבודה
אריאל
1 תגובות
איפה לומדים קורס בישול?
אוורורה יעקבי
1 תגובות
קורס תעודה של אוטם
נינה יוספיאן
1 תגובות
מחיר לימודי קצין בטיחות בתעבורה
עומרי וקנין
1 תגובות
ניהול פרויקטים ללימודי תעודה
קטי
1 תגובות
איפה לומדים טכנאי מזוג אוויר?
עאדל
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp