קורס הכנה למבחן אמי"ר באורט הרמלין

אורט הרמלין

 

קורס הכנה לבחינת אמי"ר באורט הרמלין, בשיתוף עם Berlitz

 

קצת על מכללת אורט הרמלין

 

מכללת אורט הרמלין הינה מכללה מובילה להנדסה אשר נוסדה לפני כ-39 שנים. המכללה ממוקמת באזור העסקים החדש בנתניה, והלימודים בה ידועים הן בהתאמתם לשוק, המשק וצרכי החברה מחד, והן ברמה האקדמית הבלתי מתפשרת מאידך. המכללה מציעה ארבעה מסלולים - לימודי הנדסאים במסגרת מה"ט, לימודי תואר ראשון בתוכנית מיוחדת להנדסאים, לימודי תעודה במגוון מסלולי לימוד ולימודי עתודה טכנולוגית מטעם משרד החינוך.

 

אודות המרכז ללימודי שפות ע"ש סאבו

 

העולם בו אנו חיים כיום רווי בתהליכי גלובליזציה מהירים. על כן, לימודי שפות הם דבר נחוץ לכולנו, שהרי לימודים אלו הינם הצוהר לתקשורת בינינו לבין אנשי העולם. כל המעוניינים להשתלב בעולם העסקים הבינלאומי, כבר לא יכולים להרשות לעצמם להתבסס אך ורק על שפת האם. המרכז ללימודי שפות ע"ש סאבו של מכללת אורט הרמלין מציע מגוון קורסים בשפות ורמות שונות.

 

מה זה קורס הכנה לבחינת אמי"ר?

 

מכללת אורט הרמלין, בשיתוף עם בית- ספר Berlitz, מציעה קורס המכין את התלמידים לקראת בחינת אמי"ר (בחינת המיון והסיווג לרמות באנגלית). מטרת בחינה זו היא לבדוק את שליטת התלמידים בשפה האנגלית, ברמה אקדמית. בין הנושאים הנבדקים בבחינה: קריאת מאמרים וטקסטים ברמה אקדמית, בחינת הבנת הנקרא ואוצר המילים של התלמידים. בחינת אמי"ר פותחה בכדי לאפשר למוסדות הלימוד האקדמיים לסווג את רמת ידיעותיו של הסטודנט בשפה האנגלית, זאת כדי לשבצו בצורה הנכונה בקורסי האנגלית, שהינם קורסי חובה בלימודי תואר ראשון.

 

מה לומדים בקורס?

 

הלימודים בקורס הכנה לבחינת אמי"ר מותאמים לאופי הבחינה:

  • השלמת משפטים - Sentence Completion
  • ניסוח מחדש של משפטים נתונים - Restatement
  • הבנת הנקרא Reading Comprehension

 

הערות

 

בחינת אמי"ר מהווה תחליף לציון של פרק האנגלית בפסיכומטרי. הבחינה מתאימה למועמדים אשר ברצונם לשפר את הציון שקיבלו, או למועמדים שמסיבות כלשהן לא ניגשו לפסיכומטרי ונדרשים בציון זה למען לימודיהם הגבוהים.

 

ההרשמה לבחינת אמי"ר אינה קשורה להרשמה לפסיכומטרי. כמו כן, המרכז הארצי לבחינות ולהערכה לא מגביל את הנבחנים במספר פעמים שיוכלו לגשת לבחינה. הציונים תקפים ל- 5 שנים לפחות.

 

 

משך הקורס

 

משך הלימודים בקורס הכנה לבחינת אמי"ר במכללת אורט הרמלין משתנה בהתאם לרמת המועמד: רמת מתחילים- 108 שעות לימוד אקדמיות, רמת טרום מתקדמים- 54 שעות אקדמיות, רמת מתקדמים- 54 שעות אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

לא קיימים תנאי קבלה לקורס הכנה לבחינת אמי"ר במכללת אורט הרמלין.

 

סיום הלימודים

 

מיד לאחר סיום קורס הכנה לבחינת אמ"יר, ניגשים התלמידים לבחינה אשר נערכת במכללת אורט הרמלין. מרבית בוגרי הקורס מקבלים ציונים גבוהים מאוד בבחינות, משפרים את סיכויי קבלתם למוסדות לימוד אקדמיים ואף מסווגים לרמות גבוהות בקורסי האנגלית של התואר הראשון.
 

 

עוד מסלולי לימוד - אורט הרמלין

ssssssssss

מתוך פורום אורט הרמלין

השתלבות בעבודה לאחר סיום הלימודים
ג'ולי
ללא תגובה
קורס ניהול משאבי אנוש
שירי מורג אייל
ללא תגובה
לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
hanaa dacca
ללא תגובה
קורס בוקר הנהלת חשבונות סוג 1-2
נבוגטיקובה נטליה
ללא תגובה
לימודי אדריכלות ועיצוב פנים
בתיה
ללא תגובה
מידע על קורס ccent
מריה
ללא תגובה
הנדסת מכונות מסלול לימודי ערב
ליחן מלול
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp