רוצה פרטים על קורס אימון ADHD?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אימון התמחות בהפרעות קשב וריכוז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אימון ADHD? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון אישי - התמחות בהפרעות קשב וריכוז

 

הפרעות קשב וריכוז מוגדרות ברפואה ובפסיכולוגיה כהפרעות הנובעות מהתפתחות פתולוגית של מערכת העצבים המרכזית. הפרעות אלו מכונות בשם ( ADHD - Attention-Deficit Hyperactivity Disorder). בעשור האחרון החלו ליישם את שיטת האימון האישי (ה- Coaching) לתחומים של לקויות למידה וגם להפרעות של קשב וריכוז. אנשים הסובלים מבעיות של קשב וריכוז מתאפיינים בקשיים ביכולת הניהול העצמית ובהתארגנות באופן כללי ועל כן, פעמים רבות הם נתקלים בביקורת מבעלי סמכויות ואינן מצליחים לממש את היעדים והמטרות שהגדירו לעצמם.

 

שיטת האימון האישי

 

שיטת האימון האישי הביאה הצלחות מרובות בעקבות העובדה שהכלים והמיומנויות הנרכשים בתהליך של האימון האישי מאפשרים לבעלי הפרעות הקשב והריכוז לארגן את מחשבותיהם ולנווט את עצמם לעבר המטרות והידעים שהוגדרו. האימון האישי מאפשר ליצור סביבה למימוש הרצונות והמטרות לבעלי הפרעות קשב וריכוז. שיטת האימון העצמי מציעה מתודולוגיה לארגון והתייעלות בניהול העצמי ומוביאה לתוצאות מרשימות בטווחי זמן קצרים וארוכים.

 

קהל יעד

 

לימודי אימון אישי עם התמחות בהפרעת קשב וריכוז מתאימים לכל בעלי המקצוע מהתחום הטיפולי ומתחום החינוך (עובדים סוציאלים, פסיכולוגים וכו') המעוניינים להעמיק את בידע שלהם ולהתמחות בתחום אימון הפרעות קשב וריכוז. בנוסף, הקורס מיועד למאמנים מוסמכים המעוניינים להתמחות בתחום.

 

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים בקורס לאימון אישי התמחות בהפרעות קשב וריכוז שואפת להכשיר מאמנים מוכשרים לאיתור וטיפול בפרעות של קשב וריכוז תוך הקניית כל הכלים והמיומנויות הנדרשים למאמן בתהליך הטיפולי.

 

להלן חלק מהנושאים הנלמדים בקורס:

 

 • היבטים תיאורתיים ומודלים באימון אישי ופולוסופיית ה- coaching
 • היבטים נוירולוגיים רפואיים של ADHD
 • מאפיינים ללקויות למידה והפרעות קשב וריכוז
 • אבחונים לאיתור ADHD, טיפול תרופתי מקובל וסוגי טיפולים נוספים
 • האימון האישי ככלי העצמה ופיתוח אישי
   

היכן ניתן ללמוד?

 

 • מכללת יוזמות (פרישה ארצית) - מכללת יוזמות מציעה למאמנים מנוסים להרחיב את סל הכלים המקצועי בקורס אימון הפרעות קשב וריכוז. היקף הקורס כ - 14 מפגשים, הוא כולל תהליך אימון אחד עם סופרוויז'ן.

 

 • היחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים (רחובות) - היחידה מציעה קורס להכשרת מאמנים לאוכלוסיות לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב, לכבדי שמיעה, ללקויי ראיה ולאנשים עם אוטיזם. התכנית כוללת כ - 100 שעות הכשרה באימון ועוד כ - 60 שעות התמחות בצרכים מיוחדים.

 

 • המכללה האזורית אשקלון - ביחידה ללימודי חוץ של המכללה מתקיים קורס שמכשיר מאמנים לסיוע לאנשים עם לקויות למידה, הפרעות קשב וצרכים מיוחדים. המסלול משלב פרקטיקום מעשי באימון.

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - יחידה ללימודי חוץ (רמת גן): היחידה ללימודי חוץ ברמת גן מציעה קורס לאימון אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ו - ADHD, ששמה דגש על הקניית כלים פרקטיים למאמנים, ליועצים ולאנשי הוראה שברצונם להרחיב את סל המיומנויות שברשותם.

 

 • המכללה האקדמית להנדסה ירושלים - המכללה מתמחה בהכשרת מהנדסים לתעשייה עתירת הידע והטכנולוגיה , בנוסף מציעה המכללה הכשרה ל אימון אישי - התמחות בהפרעות קשב וריכוז בשיתוף עם קבוצת יוזמות ומותאם לרפורמה של לשכת המאמנים בישראל.

  משך תכנית הלימודים הינו מאתים עשר וחמש שעות אקדמיות הכוללות ארבעים שעות אימון לשני מתאמנים חיצוניים בהנחיית מרצה התכנית. בוגרים שיעמדו בכל דרישות התוכנית זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה האקדמית להנדסה ירושלים ובשיתוף קבוצת יוזמות.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב - ביה'ס לעבודה סוציאלית ע'ש בוב שאפל, היחידה ללימודי המשך והשתלמויות – היקף תוכנית הלימודים הינו מאתיים ועשר שעות לימוד הכוללת מאה שבעים שעות לימוד אקדמיות ושולשים וארבע שעות של התנסות מעשית. הלימודים מתקיימים במתכונת חד שבועית.

  בוגרי התוכנית אשר יעמדו בכל הדרישות זכאים לתעודת הכשרה באימון לאוכלוסיות עם הפרעות קשב ולקויות למידה, מטעם היחידה ללימודי המשך של ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל, באוניברסיטת תל אביב ויוכרו על ידי לשכת המאמנים ויוכלו להירשם כחברים בה, כמו כן יוכלו לעסוק כמאמנים אישיים לאוכלוסיות עם ADHD.
   
 • הטכניון (חיפה) - היחידה ללימודי המשך מציעה לימודי אימון אישי עם התמחות בהפרעות קשב וריכוז. התוכנית כוללת 240 שעות אקדמיות - מפגשים נערגים פעם אחת בשבוע, התוכנית מיועדת לבעלי תואר שני, בעלי תואר ראשון מתחומי הייעוץ, הוראה והדרכה ובמקרים חריגים לבעלי ניסיון של 7 שנים ומעלה ללא רקע אקדמי. הלימודים מתקיימים בשלוחת חיפה.

 

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אימון ADHD?

רוצה לדעת יותר על קורס אימון ADHD?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: תעודה, מקצוע

התקבלו 89 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp