קורס אימון משפחתי - זוגי במכללת גומא

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס אימון משפחתי - גומא.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון משפחתי - זוגי במכללת גומא

 

מידע כללי על מכללת גומא

 

גומא היא מכללה מוכרת ומובילה בתחום האימון והגישור. המכללה פועלת כבר למעלה מעשור והכשירה בוגרים רבים. צוות ההדרכה של גומא מאופיין במקצועיות, ניסיון ורגישות ומקנה למשתתפים מיומנויות וכלים אישיים לשיפור ההצלחה האישית ו/ או לרכישת קריירה. אז אם שינוי זה מה שאתם צריכים, אם הדרך לא ברורה לכם או שהנכם מעוניינים בידע תיאורטי ופרקטיקה לסייע לאחרים, מכללת גומא תעניק לכם חווית לימודים חד פעמית!

 

 

מה זה אימון משפחתי - זוגי?

 

האימון הוא תהליך יחסית מהיר שמטרתו העיקרית היא ביצוע שינויים ממוקדי מטרה, בנושאים נבחרים מהחיים, הטעונים שיפור. אימון זוגי - משפחתי מטרתו לשפר את התפקוד של בני - הזוג או כלל המשפחה. האימון יוצר מודעות בקרב כל אחד מהמשתתפים ומגדיר יעדים ופעולות ברורות, אשר ישיגו בעתיד תוצאות טובות עבור כל בני – המשפחה הלוקחים חלק באימון.

 

התוצאות בסופו של האימון הן מדידות ואמורות להיות מה שנקבע על- ידי בני המשפחה והמאמן בטרם תחילת התהליך. אימון שכזה מיועד לבני זוג או בני משפחה המוכנים לקחת את "חייהם בידיים" ולהיות אחראים על עצמם, זאת בכדי להיות מאושרים יותר ולשפר משמעותית את איכות חייהם.

 

קורס אימון משפחתי- זוגי במכללת גומא

 

בעת תהליכי אימון רבים, המאמנים נתקלים בעבודה רבה בתחום הזוגיות ובעבודה רבה על מערכות היחסים בין בני המשפחה. זוהי הסיבה העיקרית לכך שמכללת גומא פיתחה קורס ייחודי וממוקד, המכוון לתהליכי אימון משפחתיים. תהליכי אימון משפחתי יכולים להיות: אימון בין בני זוג, אימון בין המתאמן לילדיו או אימון כלל משפחתי העובד על כל בני המשפחה ביחד. הקורס מקנה ידע אודות תהליכי אימון מסוג זה או תהליכי אימון אישי, אשר בהם לעיתים נדרשים המאמנים להתחשב גם באספקטים משפחתיים.

 

במהלך קורס זה, המשתתפים מתנסים בהדמיות מגוונות של תהליכי אימון משפחתי ומקבלים מענה על סוגיות אימוניות העולות בזמן האימון. הקורס כולל הקניית ידע תיאורטי, רכישת פרקטיקה מעשית, התנסות חווייתית מרתקת, תרגול בקבוצות לימוד קטנות ותומכות וצפייה בסימולציות מעניינות של אימון במשפחות שונות. משתתפי הקורס יוכלו להתנסות באימון משפחתי ויתבקשו להביא בעיות ודילמות לדיון כתתי.

 

תכני הקורס

 

המטרות של קורס אימון משפחתי- זוגי במכללת גומא הן: הקניית ידע תיאורטי לצד כלים מעשיים לאימון משפחתי נכון, רכישת שיטות אימון חדשות בתחומי התקשורת והיחסים, עבור מאמנים אישיים.

 

להלן עיקרי הנושאים הנלמדים בקורס:

 

 • מודל ושלבים לאימון זוגי
 • סוגי משפחות
 • בניית עתיד משפחתי משותף
 • שיטות חינוך מצויות
 • הסתגלות לשינויים במשפחה
 • ניהול משפחה
 • המקום במשפחה והשייכות למשפחה
 • פרויקט משפחתי
 • יצירת תקשורת משפחתית
 • ועוד...

 

משך הלימודים

 

קורס אימון משפחתי- זוגי במכללת גומא כולל 32 שעות לימוד אקדמיות. הקורס נלמד במתכונת חד- שבועית ונפרש על פני 8 מפגשי לימוד, 3 שעות כל מפגש.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים המעוניינים ללמוד בקורס אימון משפחתי- זוגי במכללת גומא נדרשים לעבור ראיון אישי עם מנחה הקורס ולסיים בהצלחה "קורס הכשרת מאמנים:, במכללת גומא או באחד ממוסדות הלימוד בארץ המוכר בתחום האימון.

 

קיראו על: קורס אימון אישי

 

סיום הלימודים

 

עם סיום הלימודים בקורס אימון משפחתי – זוגי במכללת גומא, הבוגרים נחשבים למומחים באימון מסוג זה ובעלי מיומנויות גבוהות המאפשרות להם להתחיל לעבוד עם מתאמנים מקהלי יעדים שונים, במטרה לשפר את חייהם.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: גומא - מכללה לגישור ולאימון

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

טכנאי חומרה ורובוטיקה לתעודה
איימן
ללא תגובה
לימודי קציני ביטחון לתעודה
סטניסלב חנין
ללא תגובה
מועד פתיחת קורס דירקטורים
דורון
ללא תגובה
לימודי תעודה של אימון אישי
יפית רג'ואן
ללא תגובה
קורס מערכות קירור בדרום
דני ישראלוביץ
1 תגובות
קורס הכשרת מרצים בעיר אשקלון
נדב הררי
1 תגובות
קורס רשיון C בבית שמש
אופק טויטו
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים931 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp