קורס אימון בסיסי במכללת גומא

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס אימון בסיסי - מכללת גומא .

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון בסיסי במכללת גומא

 

מכללת גומא ודאי מוכרת לרובכם בתור "מרכז הלימודים המוביל בישראל לתחומי האימון והגישור". המכללה פועלת כבר יותר מעשר שנים ומדי שנה מכשירה בוגרים רבים ומיומנים לעסוק בתחומי האימון והגישור, הן באופן אישי והן בתור קריירה. מכללת גומא מאמינה ביכולות, בכוחות ובכישורים של הסטודנטים שלה. באמצעות צוות מנחים מקצועי ובעל ניסיון, המכללה מאפשרת רכישת ידע תיאורטי וכלים מעשיים המובילים להצלחה בפן האישי, בחיק המשפחה ובקריירה. צוות המנחים והמאמנים נבחר בקפידה, ובעל התמקצעות בתחומים אימון וגישור מגוונים.

 

לכן, אם אתם מעוניינים ליצור שינוי בחייכם, להתקדם ולהתפתח, לממש את דרככם או מעוניינים במקצוע מעולם האימון והגישור, הנכם מוזמנים לקחת חלק בתהליכי האימון והגישור של מכללת גומא, תהליכים פורצי דרך שיחולל את השינוי הגדול בחייכם.

 

 

מהו אימון?

 

אימון הוא לא מדע מדויק ואין בו טיפים או נוסחאות. למרות זאת, מדובר במקצוע שניתן ללמוד בקלות. מדובר בתהליך אינדיבידואלי שכל אדם עובר בדרך אחרת, והינו תלוי באופן משמעותי ברצון ובמוכנות של המתאמן להקדיש את עצמו ולהתמסר לתהליך.
מהי מטרת האימון? מטרתו העיקרית של תהליך האימון היא לשפר ולשדרג את חייו של המתאמן. אנשים רבים מרגישים "תקועים" אך לא באמת מצליחים להבין מהו הגורם הספציפי אשר מונע מהם להתקדם הלאה. לכאן נכנס תפקידו של המאמן, אשר אמור לסייע למתאמן להשיג את מטרותיו ולהסיר את המחסומים בדרך אל האושר.

 

תכני הלימוד בקורס אימון בסיסי

 

תהליך האימון מסייע למתאמנים להשיג את מטרותיהם, להגשים את חזונם ולעמוד בכל היעדים אשר הציבו לעצמם, על- ידי כלים נרכשים ומיומנויות אימוניות גבוהות.

 

מכללת גומא מציעה מסלול להכשרת מאמנים הבנוי משלושה קורסים נפרדים: קורס אימון בסיסי, קורס הכשרת מאמנים וקורס אימון מתקדם. מאמר זה עוסק בקורס אימון בסיסי. לימודי האימון במכללת גומא מוכרים על ידי לשכת המאמנים בישראל.

 

הערה: על למנת להמשיך הלאה לקורס "הכשרת מאמנים", על הבוגרים לעמוד בכל המטלות הבאות: להשתתף בלפחות 80% ממפגשי הקורס "אימון בסיסי". להציג המלצה מאת מנחה הקורס והמאמן, לעבור 10 מפגשים בני שעה של אימון אישי.

 

תכני הלימוד

 

להלן הנושאים הנלמדים בקורס אימון בסיסי במכללת גומא: עקרונות והנחות יסוד בתהליך האימון, יעדים, ערכים, חזון, זיהוי מרכיבי חזון אישי, הגורמים הנמצאים בין החזון לייעודו, אחריות, מחויבות, אותנטיות, כלים לאימון, העצמה, הקשבה, הבנה, נתינה ואהבה באימון, הבדלים בין יעוץ טיפול ואימון, זיהוי כוחות מניעים להנצחת מצב קיים, סדנא, פרדיגמות ואבחנות, תחקיר מקדם, פרשנות מקדמת, תקשורת מקדמת, תקשורת מעצימה, מדדים ומדידה, רכישת כלים לניהול עצמי לאחר הקורס.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים בקורס האימון הבסיסי במכללת גומא הינו 60 שעות. הלימודים נפרשים על פני 10 מפגשי לימוד, 6 שעות אקדמיות לכל מפגש.

 

תנאי קבלה

 

הלימודים לקורס אימון בסיסי במכללת גומא פתוחים לציבור הרחב. לימודים אלו מתאימים בעיקר לאנשים המעוניינים לרכוש כלים וטכניקות לנהל את עצמם נכון, להגשים את עצמם, להשיג מטרות וכדומה. כמו כן, הלימודים מתאימים לכל המעוניינים בקריירה בתחום האימון ורוצים להמשיך הלאה לשני הקורסים המתקדמים בתוכנית המלאה.

 

סיום הלימודים

 

לאחר סיום הלימודים בקורס "אימון בסיסי" במכללת גומא, הבוגרים יוצאים לעולם עם מודעות עצמית גבוהה ומודעות סביבתית מפותחת. הקורס מקנה מיומנויות וכלים אישיים המסייעים להם למצוא את הדרך הנכונה ולחולל שינוי מהותי בחייהם, שינוי הנובע ממקום פנימי ואותנטי. בנוסף לכך, הבוגרים המעוניינים להמשיך את לימודי האימון בתוכנית המלאה, יוכלו להירשם לקורסים המתקדמים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: גומא - מכללה לגישור ולאימון

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס מערכות קירור בדרום
דני ישראלוביץ
ללא תגובה
קורס הכשרת מרצים בעיר אשקלון
נדב הררי
ללא תגובה
קורס רשיון C בבית שמש
אופק טויטו
ללא תגובה
למי מתאים קורס DBA?
כארם
ללא תגובה
קורס מתחילים במכללת תדמור
רוית
1 תגובות
מתי נפתח קורס קוסמטיקה?
מיטל
1 תגובות
קורס מפתח BI או ייעוץ פנסיוני
דן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp