קורס אימון אישי במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

קורס אימון אישי במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

קורס אימון אישי המכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

 

קורס זה אינו פעיל, למסלולי לימוד נוספים במכללה למינהל לחצו כאן

 

קצת על לימודים במכללה למינהל

 

המכללה למינהל מפעילה שלוחות לימודים בכל רחבי הארץ, מאילת שבדרום ועד קריית מוצקין בצפון. במסגרת המכללה ניתן ללמוד קורסי העשרה, הכשרה והשתלמויות וכן, לימודי תעודה מקצועיים במגוון של תחומים כגון: נדל"ן, ביטוח, מזכירות, ניהול, חשבונאות, ראיית חשבון ועוד.

 

המכללה, שפועלת כבר למעלה מחמישים שנה, ממשיכה להכשיר אלפי בוגרים מידי שנה להשתלב בשוק העבודה הישראלי. עוצמתה של המכללה נובע מהיותה מתחדשת ומתרחבת כל הזמן, כאשר תוכניות הלימודים מתעדכנות באופן שוטף בהתאם לצרכי התעשייה השונים.

 

מהו אימון אישי?

 

בשנים האחרונות החלה להתפתח מגמה של מאמנים אישיים המלווים פרטים ועוזרים להם להתגבר על קשיים ובעיות, תוך בנייה של תוכנית עבודה מסודרת להעלאת ההישגיות והמצויינות. האימון האישי עוזר למטופל בהיבטים הערכיים, נפשיים ואף פיזיים. בעקבות תוכניתו המצליחה של אלון גל "משפחה חורגת" יותר ויותר אנשים מבינים את חשיבותו ועוצמתו של תהליך האימון האישי ביצירת שינויים משמעותיים בחייהם של רבים מאיתנו.

 

תוכנית לימודים

 

קורס אימון אישי במכללה למנהל פועל בשיתוף עם חברת "תות" החברה המובילה בישראל לאימון אישי, עסקי ומשפחתי ששמה לעצמה מטרה להשפיע ולעצב את חייהם של פרטים רבים בחברה הישראלית. בבעלות החברה עומד אלון גל בעצמו, שפיתח שיטה ייחודית להפעלת תוכניות אימון אישיות ועסקיות.

 

האימון האישי כולל סדרת מפגשים עם מאמן על מנת להוביל לפריצת דרך וצמיחה בכל תחום, החל מניהול מערכת היחסים ועד להצלחה כלכלית. במהלך האימון יוצר המאמן מיקוד עבודה על בסיס עקרונות משותפים המבוססים על ערכים של אחריות, שיתוף פעולה ועוד. תהליכי העבודה מתקיימים במהלך המפגשים ואחריהם, כאשר על המאומן ליישם את הדברים שלמד בחיי היומיום.

 

מטרת הלימודים

 

הלימודים בקורס נועדו להכשיר מאמנים ולהקנות להם את כל הכלים הנחוצים על מנת שיובילו תהליכים של שינויי בחייהם של אנשים רבים. תוכנית הלימודים הינה ייחודית ומורכבת מהרצאות, לצד תרגול מעשי, שכולל אימון אישי לכל אחד מהמשתתפים בקורס. לכל קבוצת תלמידים בקורס יוצמד מאמן אישי מוסמך שילווה את הקבוצה ותמוך בה ליצירת מצויינות והישגיות.

 

 

למי מיועד הקורס?

 

הלימודים מיועדים לאלו המעוניינים לעסוק בתחום בעתיד, לאלו שחשים כי ברצונם לעזור ולהשפיע. על מאמנים אישיים להיות בעלי יכולות של סבלנות, רצון לעזור, שאיפות גבוהות להצלחה ושגשוג שיוכלו להוביל קבוצות של אנשים לקראת שינוי בחייהם.

 

נושאי לימוד:

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

  • בחירה בהצלחה
  • התנהלות כלכלית נכונה
  • אחריות אישית
  • השפעה אישית
  • מיומנויות תקשורת
  • משא ומתן להצלחה
  • "תסריט ההצלחה"
  • אימון והטמעת מיומנויות
  • ועוד...

 

תנאי קבלה

 

מועמדים המעוניינים להשתלב בקורס יעברו מיוני כניסה ייחודיים בתוכנית מיון מאתגרת, שבוחנת את יכולתם וכישוריהם לשמש כמאמנים אישיים מוצלחים. המיונים עצמם מתקיימים על ידי מאמנים אישיים מוסמכים המועסקים בחברת "תות".

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב כמאמנים אישיים באופן עצמאי או להשתלב בעבודה בחברות אימון אישי, עסקי ומשפחתי כגון חברת "תות". תנאי השכר וההעסקה של המאמנים האישיים הינם גבוהים ויכולים לאפשר למאמנים להתפרנס באופן מכובד ולעסוק במקצוע מאתגר ומספק.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

חוות דעת של סטודנטים על קורס אימון אישי - המכללה למינהל

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

המכללה למינהל
25/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרוצה מאוד נעים ןכף יש מרצים מהממים שמעבירים את השיעור מעניין ומוסבר נכון

על הקמפוס

הוא סבבה לגמרי נוח וכף יש קפיטריה שמתאימה לכולם אווירה מעניין ונוחה יש מקומות ישיבה נוחים במכללה לזמ קרא עוד...

טיפים

תקחו את התואר כפרס ותהנו מהלימודים כי אין כמו לימודים


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp