לימודי אילוף כלבים באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אילוף כלבים - אוניברסיטת אריאל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אילוף כלבים באוניברסיטת אריאל
 
בכוח המוח
 
אמנם הכלב הוא חיה מבויתת מזה מאות שנים, אך גם כיום אילוף הוא חלק חיוני בגידול כלב בסביבת בני אדם. השיטות לאילוף כלבים התפתחו עם השנים, וכיום מבינים יותר מה נכון וכיצד מוטב ללמד את הכלב להסתגל התנהגותית ומנטלית לדברים שאנו מבקשים ממנו.
 
על הלימודים באריאל
 
קורס אילוף כלבים באוניברסיטת אריאל נלמד במסגרת היחידה ללימודי תעודה של אוניברסיטה זו, והוא נועד להעניק למשתתפיו את הידע התיאורטי להבנת עולמו של הכלב והקשר שלו עם בני האדם, וכן את הניסיון המעשי שבאמצעותו יוכלו להקנות לכלבים מיומנויות התנהגותיות ואחרות.
 
מה מיוחד בקורס?
 
קורס זה ייחודי בכך שאינו מתמקד באילוף הכלב כתגובה לפידבק שלילי או לפקודות בלבד, אלא מושם בו דגש רב על הפסיכולוגיה של הכלב, וזאת מתוך שימוש בידע מחקרי עדכני בתחום ההתנהגות של חיות מחמד. בקורס לומדים הסטודנטים להכיר את שיטות האילוף הקיימות והנפוצות, ובד בבד הם מכירים שיטות אילוף המבוססות על ממצאים מתחום מדעי המוח בבעלי חיים בכלל, ואצל כלבים בפרט. כך למשל, הם לומדים על אודות הפסיכולוגיה של הכלב, לומדים כיצד להשתמש בתגובות הכלב לגלי מוח של האדם, לומדים איך מתמודדים עם חינוך של גורים צעירים ורכים, כיצד מאלפים כלבים למשמעת ולציות, ועוד.
 
מתכונת הלימוד
 
בקורס אילוף כלבים עושים שימוש באמצעי לימוד כשיעורים פרונטליים להקניית הידע התיאורטי, צפייה באימוני הדרכה וביצוע של אימונים על ידי התלמידים. בנוסף, הסטודנטים צופים בסרטים רלוונטיים בתחום ומנתחים אותם לצורך הפקת לקחים, וכן משתתפים בתרגול מעשי הנערך בחוות כלבים. חלק אינטגרלי מדרישות המסלול הוא מעבר מוצלח של בחינה מסכמת ועבודת אילוף מעשית.
 
נושאי הלימוד
 
 • בחירת כלב מתאים
 • מבחני גורים
 • סוציולוגיה של כלבים
 • ספורט כלבים
 • פיזיולוגיה ואנטומיה של הכלב
 • בריאות הכלב
 • היבטים משפטים בזכויות כלבים     
 • ועוד
 
היקף הקורס
 
הלימודים מתקיימים ברמת אביב, בהיקף של כ – 400 שעות לימוד, הנפרשות על פני 36 שיעורים עיוניים ו - 54 שיעורים מעשיים. הלימודים מתקיימים במתכונת של יום אחד בשבוע בשעות אחר הצהריים, ויום שישי בכל שבוע. 180 שעות מוקדשות לפרקטיקום – תרגול מעשי מונחה.
 
דרישות המסלול
 
לצורך סיום מוצלח של הלימודים במסלול זה נדרשים הסטודנטים להשתתף ב – 80% לפחות מן השיעורים, לקרוא את החומרים האקדמיים הנוספים הנדרשים מהם במהלכו, ולהשתתף בעבודה מעשית הכוללת עיצוב התנהגות או תיקון התנהגות של כלב.
 
פרטים נוספים
 
קורס אילוף כלבים באריאל מונחה על ידי אומן אילוף, הבקי בשיטות שונות לאילוף כלבים, ובכלל זה גם בשיטת האילוף הנשענת על "טביעת המוח". בנוסף, בקורס מלמדים גם פסיכולוג כלבים ווטרינרים מומחים. בבית הספר מציינים כי הכלבייה פתוחה באופן קבוע בפני הסטודנטים בקורס, כך שהם יכולים לבוא ולתרגל את הנלמד בכל עת.
 
אפשרויות התעסוקה
 
בתום הלימודים במסלול זה יזכו הבוגרים שיעמדו בהצלחה בכל דרישותיו בתעודת "מדריך לאילוף כלבים", מטעם האוניברסיטה. עם קבלת התעודה יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה בכלביות פעילות, בשיתופי פעולה עם עמותות לאימוץ כלבים, כעוזרי וטרינר וכמאלפי כלבים עצמאיים. בנוסף, הם יוכלו להמשיך ולהשתלם בתחום הטיפול באמצעות בעלי חיים, ובבית הספר מציינים גם כי יוכלו להמשיך ולהתמחות בתחומי אילוף כלבים נוספים, כגון: אילוף כלבים לצורכי ביטחון, אילוף כלבים לצורכי נחייה וסיוע לבעלי מוגבלויות שונות, ועוד. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מידע על קורס CQE
סלים פדול
1 תגובות
איפה לומדים קורס אוטוקאד?
לודמילה
1 תגובות
קבלת תעודה ממשרד התמת עם יותר מ3 חיסורים
אלכס
1 תגובות
איך מקבלים אישור להעביר קורס עם תעודה מוכרת?
אלינור
1 תגובות
קורס בדק בית מציאת ליקויי בנייה
מיקי
1 תגובות
קורס בישול בבית ספר תדמור
רינת יצחק
ללא תגובה
מה ההבדל בין רכש קניינות ולוגיסטיקה?
שירן
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,899 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp