קורס אילוסטרייטור ואינדיזיין בהנדסאים באריאל

הנדסאים באריאל

קורס תוכנות גרפיות מתקדמות InDesing & Illustrator

 

תוכנות האילוסטרייטור והאינדזיין מבית אדובי הינן תוכנות מוכרות ונפוצות לעיצוב גרפי של תמונות טקסטים ועוד. תוכנות אלו הינן יישומים אשר משלימים את תוכנת הפוטושופ. השימוש בתוכנות אלו נפוץ בעיקר בשלטי חוצות, עיתונים, מגזינים, תמונות ועוד. כמו כן, לכל אחת מהתוכנות שימושים ותכונות ייחודיות.

 

 

תוכנת Illustrator

 

האילוסטרייטור הינה תוכנת האיור והעימוד מהמובילות בעולם. גרפיקאים ומעצבים מקצועיים רבים משתמשים בתוכנה זו אשר מאפשרת להם לעצב תמונות, לוגואים, אובייקטים תלת מימדיים ועוד בלי להעזר בתוכנות נוספות. יתרון בולט נוסף הוא שמדובר בתוכנה וקטורית. כלומר, התוכנה מאפשרת הגדלה של תמונות פי עשרות פעמים בלי לראות את הפיקסלים של התמונה גדלים וכך למעשה התמונה לא הופכת מטושטשת.

 

תוכנת  InDesing

 

תוכנה זו מומחית ביצירת מלל בשילוב עם תמונות וצורות. ממשק האינדזיין הוא נוח וידידותי במיוחד לאלו המכירים את תוכנת הפוטושופ, מאחר שהן תוכנות דומות. חלק מהתכונות הבולטות של התוכנה הן:

 

  • מאפשרת לייבא מלל מכל סוגי הקבצים (MS word, Mellel ועוד) במגוון רחב של שפות, וללא צורך בהמרה של קבצים אלו. כמו כן, ניתן לייבא גם קבצי MS Excel ללא המרה נוספת.
  • התוכנה בעלת תמיכה מלאה בשפה העברית.
  • מאפשרת שילוב טבלאות מורכבות בתוך המסמך.
  • מאפשרת ליצור סיגנונות מלל יחודיים ורבים בפעולה אחת.
  • מאפשרת לייבא תמונה בכל פורמט קיים. אחד היתרונות הבולטים הוא יכולת ייבוא תמונות מהתוכנה פוטושופ כולל שמירה על תכונות השקיפות של התמונה.
  • מאפשרת פעולות גרפיות מתקדמות כגון: צל נופל, ריכוך קצוות ועוד.

 

מה לומדים במרכז האקדמי ולמי מיועד הקורס?

 

בנוגע לתוכנת האילוסטרייטור ילמדו הפונקציות הבאות: הכרות עם כלי התוכנה, החלונות והקיצורים, ניהול שכבות העבודה, ציורים מורכבים, יישורים ופיזור, טקסטים, פורמטים והעברה בין תוכנות, סגירת קבצים לדפוס ופרויקט מסכם.

 

בנוגע לתוכנת האינדזיין ילמדו המעצבים: מושגי יסוד בעימוד, בניית דף בודד, בניית מסמך מרובה דפים, עריכת מלל מתקדמת, שימוש בסגנונות, שימוש בספריות ושילוב קבצים חיצוניים, יצירת טבלאות ואינדקס אוטומטי, הכנה לדפוס, טכניקות עבודה, שילוב עם תוכנות עיצוב נוספות ופרויקט מסכם.

 

הקורס מיועד לאנשי מקצוע מתחומי העיצוב, הגרפיקה, תקשורת חזותית, הדמיה ממוחשבת. וכן לאנשי מקצוע מתחומי העיצוב התעשייתי, עיצוב פנים, ואדריכלות. משך הקורס הינו 12 מפגשים, תעודה תנתן לעומדים בכל דרישות הקורס.

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

ssssssssss

מתוך פורום הנדסאים באריאל

הנדסאי מיזוג אוויר להנדסאי בניין
יוסי
ללא תגובה
עלות לימודי הנדסאי תוכנה סייבר
אלירן נוה
1 תגובות
הנדסאי בניין שאלות רישום
אורן
1 תגובות
מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לימודי ערב הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
זיאד
1 תגובות
מה משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים באריאל?
אנונימי
1 תגובות
השלמת לימודי הנדסה להנדסאים באריאל
נרמין מנסור
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp