קורס אומנות המכירה וניהול השיווק במכללה העסקית

שירות אישי - צור קשר

המכללה העסקית

קורס אומנות המכירה וניהול השיווק במכללה העסקית

בשוק מאוד דינאמי ואגרסיבי כמו של ימינו, כאשר על ליבו של הלקוח מתחרים הרבה שחקנים, צריך לעשות שימוש נכון בחשיבה אסטרטגית, טכניקות משא ומתן ומיומנויות מכירה מתקדמות, על- מנת להצליח לשרוד. לפיכך, אם אנו מעוניינים לקחת חלק בעולם המכירות, עלינו להכיר קודם לכן את כללי המשחק, את הנפשות הפועלות, האלמנטים הפסיכולוגים אשר מניעים את ציבור הלקוחות ואת טקטיקות המכירה החשובות.

 

המכללה העסקית שבתל אביב מציעה למעוניינים להתמקצע בתחומי המכירות והשיווק ללמוד בקורס אומנות המכירה וניהול השיווק. מסלול זה מתמקד בכלים הפרקטיים שנחוצים כיום להשתלבות בשני הענפים הללו והוא יכול לסייע לבוגריו לפתוח דלת לאפיקי קריירה חדשים או לקידום במקומות העבודה הנוכחיים שלהם.


תוכנית הלימודים

במהלך הקורס, המשתתפים מקבלים סל נרחב של כלים להתמודדות על מצבים מתחום המכירות. הם שמים דגש על מכלול המיומנויות המעשיות והידע התיאורטי שנחוצים לאנשי מכירות במסגרת עבודתם השוטפת ומתוודעים למגוון של תהליכים ומצבים מן העולם הארגוני שדרכם ניתן להבין לעומק שיטות מובילות לניהול בעולם השיווק.

 


מתכונת הלימוד

בקורס אומנות המכירה וניהול השיווק נכללים 14 מפגשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בערבים.


תכנית הקורס שמה דגש על הקנייה של כלים יישומיים בתחומי המכירות והשיווק. משום כך, הסטודנטים משלבים בין השתתפות בשיעורים עיוניים לבין דיונים ותרגילים מעשיים, בהם מנתחים אירועים מן התעשייה ומקרי בוחן בתחום המכירות. כמו כן, נערכת סימולציה שבה עושים שימוש בטלוויזיה במעגל סגור לניתוח של מצבים מענף השיווק, כדי לאפשר לסטודנטים להיחשף הלכה למעשה לתהליכים הנלמדים.

 

לקראת סיומה של ההכשרה, עורכים המשתתפים פרויקט גמר. זהו פרויקט שבו דנים במקרה בוחן מעולם המושגים הנלמד בקורס, אשר מתקיים בליווי של מרכז התכנית.

 

נושאי הלימוד

 

להלן הנושאים העיקריים אשר נלמדים בקורס:

 

 • שיווק דיגיטלי
 • פרסום ומיתוג
 • ניהול משא ומתן
 • טקטיקות מכירות
 • בניית פרזנטציות
 • שפת גוף במכירה
 • עיצוב רושם ראשוני
 • תכנון פעילות שיווקית
 • תכנון אסטרטגיית שיווק
 • סגנונות תקשורת בניהול ובמכירות
 • ועוד


סגל הוראה

מרכז הקורס הוא מומחה בליווי והקמה של מערכי מכירה ושיווק עבור עסקי וארגונים משלל סוגים. כמו כן, הוא משמש מנכ"ל המרכז הישראלי לשיווק.

 

קצת על המכללה העסקית

המכללה העסקית הינה מכללה הפועלת מטעם איגוד לשכות המסחר ונחשבת לכתובת הראשית עבור כל המעוניינים בלימודים תכליתיים במגוון בנושאים מן עולם הפנאי ומן עולם העסקים. המכללה החלה את דרכה כבר בשנת 1977 במטרה להעביר הכשרות, סדנאות וקורסים מקצועיים לחברי הלשכה.

לאחר שעברו השנים, התעורר ביקוש גבוה לקורסים מקצועיים נוספים, מה שהגדיל את היקף פעילותה של המכללה ואף פתח אותה בפני מועמדים שונים. כיום, מרבית הקורסים וההכשרות עדיין מוצעים לחברי איגוד לשכות המסחר אך גם פתוחים בפני קהל המתעניינים הרחב. בין תכניות הלימוד אשר מתקיימות במכללה העסקית ניתן למצוא מסלולים כגון קורס ניהול פרויקטים, קורס ניהול רכש, קורס ניהול לוגיסטיקה, קורס ניהול מודיעין תחרותי עסקי, קורס אנגלית עסקית ועוד מבחר של הכשרות.


סיום הלימודים וקבלת התעודה

עם סיום הלימודים בקורס אומנות המכירה של המכללה העסקית, הבוגרים אשר צלחו את כל החובות של התוכנית ועמדו בדרישות, יהיו זכאים לתעודה מטעם המכללה. להלן התנאים לקבלת תעודה זו: הפגנת נוכחות בכל מפגשי הקורס, מעבר הבחינות בהצלחה והגשת מטלות.
 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp