קורס אוטוקאד במכון קווים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס אוטוקאד - קווים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אוטוקאד בקווים, המכון לעיצוב ואדריכלות

 

מוסד הלימוד איננו פעיל

 

התוכנה המובילה בתחום השרטוט

 

תוכנת אוטוקאד היא התוכנה הנפוצה ביותר בשימוש כיום בתחום השרטוט; חברת התוכנה Autodesk היא שפיתחה את האוטוקאד, והיא מיועדת בעיקר למהנדסים המבקשים לתכנן ולשרטט אובייקטים גרפיים דו-ממדיים ותלת-ממדיים, והיא נחשבת לאחת התוכנות המרכזיות והנפוצות ביותר כיום בעולם השרטוט. תוכנה זו מהווה מונופול של ממש בענף תוכנות השרטוט, ועל פי הסטנדרטים שלה נקבעים התקנים של קבצי שרטוט שונים.

 

השימוש הנפוץ כל כך בתוכנת אוטוקאד בעולם השרטוט הפך אותה למובילה בתחום תוכנות השרטוט, וכיום מעריכים כי משתמשים בה מיליוני אנשים ברחבי העולם. תוכנה זו נחשבת לתוכנה יקרה הדורשת תחזוקה ועדכונים שוטפים; המשתמשים בתוכנה נדרשים לעדכן את גרסאותיה בתכיפות גבוהה, וזאת מפני שבפורמט הקובץ נערכים מספר שינויים מגרסה אחת לאחרת – על ידי בית התוכנה.

 

 

על הקורס בקווים

 

קורס אוטוקאד בקווים, המכון לעיצוב ואדריכלות, נפרש על פני 13מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד, והוא מציע מסגרת יעילה ותומכת ללימוד ולהיכרות עם תוכנת השרטוט הנפוצה בעולם – האוטוקאד. תכנית הלימודים מעניקה ללומדים ידע וכלים לניצול האפשרויות הטמונות בתוכנה ולשימוש בהן בצורה המקסימלית ככלי ממוחשב לתכנון, לשרטוט ולהדמייה בתלת מימד.

 

לימודי אוטוקאד מאפשרים לבעלי המקצוע לרכוש את הכלים ואת המיומנויות הבסיסיות לשרטוט ולהדמייה אדריכלית. בנוסף, הלימודים מפגישים את התלמידים עם כלי העבודה השונים והם מכינים אותם להשיג יכולת לעבודה עצמאית בתוכנה. הקורס מתאים למהנדסים, לאדריכלים ולשרטטים המעוניינים לעבוד באמצעות התוכנה באופן עצמאי, או להשתלב במשרדי אדריכלות, שרטוט, עיצוב פנים וכדומה.

 

להלן נושאי הלימוד העיקריים בקורס

 

 • פקודות עריכה ולשינוי
 • ממשק התוכנה
 • פקודות ליצירת אובייקטים
 • הדפסה בסיסית
 • פקודות לשכפול אובייקטים
 • עבודה עם מידות
 • עריכת גיליונות והדפסה מתקדמת
 • עבודה עם טקסט
 • שילוב שרטוטים מתוך תכניות אדריכליות
 • שיטות לשרטוט מדויק
 • מבוא להפעלת אוטוקאד בסביבת חלונות
 • עקרונות העבודה בשכבות
 • עזרי השרטוט, אוטוקאד – עקרונות הבחירה
 • ועוד

 

חובות הקורס

 

התלמידים בקורס נדרשים בנוכחות של 80% בשיעורים ובנוסף, עליהם להגיש תרגילים ולעבור את מבחן הסיום. כל סטודנט בקורס זה מקבל ספר לימוד של התוכנה, ובתום הקורס והעמידה בחובותיו, תוענק לבוגרים תעודת גמר חתומה על ידי מכון קווים.

 

סניפים

 

הקורס ללימודי תוכנת אוטוקאד מוצע לבחירת התלמידים בסניפיו השונים של מכון קווים:
בכפר סבא, בבאר שבע, בראשון לציון, בתל אביב (נמל תל אביב), או בחיפה.

 

לסיכום

 

תוכנת אוטוקאד היא אחת התוכנות הנפוצות והמקצועיות ביותר בעולם השרטוט. אנשי מקצוע רבים ובהם שרטטים, מהנדסים ומעצבים משתמשים בה באופן יומיומי, ונהנים מכלי השרטוט המתקדמים המצויים בה. השימוש בתוכנה זו איננו פשוט כלל והוא מחייב הבנה מעמיקה ושליטה בכלים השונים שהיא מציעה. כך, בין אם תוכנה זו משמשת לצרכים אישיים ובין אם היא משמשת לצרכים מקצועיים, על המשתמשים לרכוש ידע ושליטה בנושאים רבים ומגוונים הקשורים בה. קורס אוטוקאד במכון קווים מציע ידע מקיף ומקצועי בתחום, והוא מאפשר למעוניינים להכיר את שלל הכלים ושיטת העבודה הדרושים לעבודה יעילה עם התוכנה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון קווים | בית ספר לעיצוב ואדריכלות

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

לימודים בענף המחשבים לבוגרי רפואה
מוחמד מאדי
ללא תגובה
הסבה מביוטכנולוגיה למדעי המחשב
אסתר
1 תגובות
קורס מחשבים או IT
וורקו מקונן
1 תגובות
כניסה לתחום אבטחת מידע ללא ידע קודם
אלעד
1 תגובות
התמקצעות וכניסה לתחום אבטחת מידע
יצחק
1 תגובות
הסבה מניהול מערכות בריאות לתחום ההייטק
סארה
1 תגובות
קורס הכרת המחשב ותוכנות אופיס
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן951 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp