רוצה פרטים על קורס אוטומציה תעשייתית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אוטומציה תעשייתית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אוטומציה תעשייתית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אוטומציה ובקרה בתעשייה

 

תחום הייצור והתעשייה הולך ומתפתח מבחינה טכנולוגית בקצב מסחרר. ההתפתחות הזו העלתה את הביקוש לאנשי מקצוע מיומנים ומומחים בבניית מערכות אוטומטיות מתקדמות, האחראיים על תחזוקתן ועבודתן השוטפת. כיום, הרבה מאוד חברות עוברות תהליכי אוטומציה.

 

בטרם ההחלטה של החברה באם להיכנס לתחום האוטומציה היא נדרשת לעבור תהליך ממושך של למידה הבודק האם לפרויקט האוטומציה יש סיכוי להצליח בארגון. יש לתכנן כל צעד וצעד בתהליך ביסודיות ומקצועיות ולבחור בצורה חכמה את כלי הבדיקות ואת האנשים שיהיו ממונים על תהליך הבדיקה.

 

 

מטרת הקורס

 

אוטומציה היא עשיית שימוש בעזרים מכניים או אלקטרוניים כדי ליצור סדרת פעולות רצופות ללא התערבות מגע יד אדם. השימוש באוטומציה מייעל עד מאוד את ביצוע הפעולות והמשימות היומיומיות, זאת על ידי עשיית שימוש באמצעים טכנולוגיים עצמאיים. מבין יתרונותיו הרבים של המכשור האוטומטי ניתן לציין את רמות הדיוק ורמות הקצב הגבוהות, שיד אדם אינה יכולה משגת.

 

כמו גם כוח העבודה, הסיבולת של המכשור האוטומטי והעובדה שהוא עובד על פי דרישה, ללא כל צורך בהפסקות במהלך שעות פעילותו, מוסיפה ליעילות העבודה ולהגדלת התפוקה.

 

מטרתו העיקרית של קורס אוטומציה היא הקניית כל הידע הדרוש לתכנון, בנייה, הקמה ותחזוקה של מערכות אוטומטיות. הלימודים הינם תיאורטיים ומעשיים גם יחד ומסמיכים את בוגרי הקורס לעבודה מקצועית והשתלבות מהירה בתעשייה ובמפעלי ייצור הזקוקים למערכות אוטומטיות.

 

נושאי לימוד

 

רוב רובה של התעשייה כיום פועלת באמצעות מכשור אוטומטי ורובוטים המשולבים בקווי הייצור שלה. לפיכך המשתתפים בקורס נפגשים עם נושאים רבים ומגוונים כמו למשל: מהי משמעות האוטומציה ומהם יתרונותיה וחסרונותיה. וכן נושאים כמו אוטומציה עם קוד פתוח, שיקולי כדאיות, איך לבחור כלי בדיקות ובקרה ועוד.

 

בנוסף, ההכשרה מספקת ידע תיאורטי בנושאים משדה האוטומציה כמו פניאומאטיקה, תקן ISO לציוד אוויר, רשתות אוויר למפעלים, חישובים, שסתומים וצילינדרים פנאומטיים, סימולים תקניים, תרשימים ודיאגראמות, דרכים לבחור אביזרים, לבצע חישובים, לתכנן מעגלים פניאומטים, לשרטט מכונות ועוד. וכן נושאים מתחום ההידראוליקה כגון פעולות רכיבים הידראוליים, קירור, סינון, השוואה בין מעגלים פנאומטיים והידראוליים סימנים מוסכמים, משאבות, שסתומים, מנועים ונושאים העוסקים בפיקוד החשמלי כמו למשל: תכנון מעגלים, מעבדת פיקוד חשמלי, מעגלים המחוברים לבקר מתוכנת ועוד.

 

קהל יעד

 

קורס אוטומציה מתאים לאנשים העוסקים במערכות אוטומטיות שונות, כגון: הנדסאים, טכנאים, אנשי ייצור, עובדי מפעלים, אנשים מתחום התעשייה ולכל אלו המעוניינים להתמחות בתחום זה, להשתלב בתעשייה ולהתחיל לעסוק בתהליכי אוטומציה.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד המאפשרים לימודי אוטומציה: המכללה למינהל, המכללה הטכנולוגית רופין, מכללת נצרת עילית. אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס האוטומציה משתנה מאוד בהתאם לאופיו של הקורס והמוסד המעביר אותו. בדרך כלל לימודי האוטומציה יימשכו בין 70 ל-150 שעות לימוד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

ההתפתחויות הטכנולוגיות בתעשייה ובייצור, מחייבת אנשי מקצוע אשר יהיו אחראיים על תכנון, בנייה, אחזקה ותפעול של מערכות אוטומטיות מתקדמות. לימודי אוטומציה מספקים לסטודנטים את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש בכדי להכשיר ולהסמיך את בוגרי קורס אוטומציה להשתלבות מהירה בשוק העבודה.

 

בסיום לימודי קורס אוטומציה, מוענקת לבוגרים תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד, והם יכולים להשתלב בשוק העבודה בתפקידים מגוונים הקשורים לתחום האוטומציה במפעלי פיתוח, בחברות וארגונים שנמצאים בתהליכי אוטומציה, במפעלי ייצור, תעשייה ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אוטומציה תעשייתית?

רוצה לדעת יותר על קורס אוטומציה תעשייתית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס אוטומציה תעשייתית

התאמה לתפקיד טכנאי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: טכנאי

התקבלו 9 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp