רוצה פרטים על קורס אבטחת מידע?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אבטחת מידע

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אבטחת מידע? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אבטחת מידע

 

אבטחת המידע בארגון נחשב לנושא אסטרטגי בעל חשיבות עליונה. האיומים מחוץ לארגון ובתוך הארגון הולכים ומתרבים, והפלישה של האקרים לאתרי אינטרנט לצורך ריגול תעשייתי או לצורך השגת מידע בטחוני או פוליטי עולה אף היא. כפי שהוכח לא פעם ,התוצאות של מעשים אלה יכולות להיות הרות אסון ואף לגרום לנזקים בלתי הפיכים בארגון, הן ברמה העיסקית והן ברמה הביטחונית

 

כיום מרבית הארגונים מגבשים מדיניות כוללת בתחום ניהול הסיכונים. היכולת של ארגון להגדיר מדיניות שיטתית ומובנית בתחום אבטחת המידע מחייבת כח אדם מיומן שיכיר באופן מעמיק ומקיף את שלל הנושאים והאתגרים בתחום האבטחה וקשרי הגומלין ביניהם.

 

 

קהל יעד

 

הלימודים בקורסי אבטחת המידע מתאימים לאנשים מתחום המחשבים ובעיקר לבעלי ניסיון במערכות מידע. בנוסף, פונה הקורס גם למנהלים מהתחום ולאנשים המעוניינים לקבל הכשרה בנושא אבטחת מידע.

 

 

מה לומדים?

 

מידע, נחשב כיום למשאב נפוץ המצוי בכל מקום ופנוי לכל דורש. רשת האינטרנט מכילה שלל של מידע, וכל ארגון פרטי, עיסקי , ציבורי או ממשלתי מאחסן מידע חיוני במחשב ומחזיק באתר אינטרנט. כמו כן, מערכות ממוחשבות רבות מאפשרות לבני האדם לקבל שירותים ומידע ולנהל את ענייניהם הפרטיים באמצעות המחשב. האינטרנט חולל מהפכה בתחום אחסון המידע והמסמכים ולכן כל אחד יכול להשיג מידע בלחיצת כפתור בלבד.

 

מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ פתחו קורסים בהם הם מכשירים כוח אדם מיומן ומקצועי שיוכל להבטיח, שהמידע יהיה מוגן, נכון, מדוייק ונגיש רק לגורמים מורשים. הקורסים השונים בתחום אבטחת המידע מעניקים לסטודנטים ידע נרחב ומיומנויות בנושאים שונים כגון פיתוח, ויישום טכניקות מאבטחות מידע, כמו הרשאות, הצפנה, הגנה מפני תוכנות מזיקות -וירוסים, סוסים טרויאנים, רוגלות, גיבויים, אפיון מבנה ארגוני, תקשוב ,האקרים ועוד.

 

כמו כן, במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים להגן על כל המערכות הקיימות - מערכות ההפעלה, מערכות התקשורת, תחנת הקצה, שרתי הגישה, הרשת המרחבית והאינטרנט, יכירו כלי אבטחה קיימים, יבינו כיצד פועלים ההאקרים ומהן המתודולוגיות העומדות לרשותם, וילמדו כיצד להתגונן ביעילות, תוך בניית מערך אבטחה המותאם לארגון.

 

 

היכן לומדים?

 

 • ג'ון ברייס הדרכה (פרישה ארצית): בג'ון ברייס מתקיים קורס אבטחת מידע וסייבר, בו מקבלים כלים התמודדות עם לוחמה ממוחשבת ותקיפות וירטואליות. הקורס כולל כ - 620 שעות, מפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע. למכללה סניפים בירושלים, בתל אביב ובחיפה.

 

 • ג'ון ברייס ירושלים: במוסד הלימוד נערך קורס קורס מומחי אבטחת מידע CSI Hands On, במתכונת אונליין בשעות הערב.

 

 • עזריאלי - טכניון לימודי המשך (ירושלים): בקורס אבטחת מידע TCSA של יחידת לימודי ההמשך עזריאלי והטכניון בירושלים לומדים לקראת שלוש בחינות הסמכה של החברות מיקרוסופט, סיסקו וצ'ק פוינט. התכנית כוללת כ - 235 שעות ונמשכת בשבעה חודשים.

 

 • לימודי המשך - הטכניון (תל אביב וחיפה): יחידת לימודי החוץ של הטכניון מציעה קורס מומחה אבטחת מידע TCSE, שמעניק כישורי תוכנה, ניהול והאקינג. הקורס כולל כ - 320 שעות לימוד ובוגריו זכאים לחמש תעודות הסמכה בין לאומיות.

 

 • האקריו (חיפה, רמת גן): ב - HackerU מתקיים קורס ניהול רשתות אבטחת מידע ומחשוב ענן שנערך במסלול בוקר בן כשישה חודשים או בתכנית ערב שנמשכת כ - 14 חודשים. בתום קורס זה יכולים הבוגרים לגשת לשלוש בחינות הסמכה, MCSE, CCNA, CCSA. כמו כן, מתקיים במוסד זה קורס סייבר ואבטחת מידע. ניתן ללמוד בקורס בוקר שאורכו 6 חודשים או בקורס ערב שכולל 14 חודשים.

 

 • קרנליוס - kernelios (ראשון לציון): מרכז הידע לסייבר שם לו למטרה להכשיר דור מומחי סייבר בדגש מעשי לפי צורכי התעשייה. מוסד הלימוד עורך מספר קורסים בתחום אבטחת המידע, בהם קורס מגון סייבר CHCSS, שאורכו שבעה חודשים; וקורס CHCSP שמקנה כלים מתקדמים יותר. כ - 80 אחוזים מהקורסים מוקדש להתנסות מעשית.

 

 • מכללת Net4U (פתח תקווה): במכללה מוצע קורס Basic Security, המיועד עבור אנשי מקצוע בעלי רקע קודם בעולם תקשורת הנתונים. משך הקורס הוא 45 שעות. במסלול בוקר 7 מפגשים, במסלול ערב 14 מפגשים. במוסד לימוד זה מתקיים גם מסלול ניהול רשתות ואבטחת מידע שבו מתקיימים קורס אבטחת מידע, קורס CCNA וקורס לינוקס.

 

 • מכללת SVCollege (פרישה ארצית): במכללה מוצע קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, שמהווה הכנת לקראת בחינת CCNA של חברת סיסקו העולמית. מפגשי הקורס נערכים במתכונת ערב דו שבועית.

 

 • המרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר (ליד שדרות): ניתן להשתתף בקורס אבטחת מידע וסייבר שאורך כ - 3 שבועות, ומיועד לאנשי מקצוע מתחום המחשבים.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס אבטחת מידע משתנה מאוד בהתאם לאופי הקורס, היקפו ומוסד הלימודים. הלימודים יכולים להימשך בין 80- 270 שעות לימוד אקדמיות.

 

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס אבטחת מידע גם הם משתנים מאוד לפי אופי הקורס ומוסד הלימודים. הדרישות במרבית הקורסים: ניסיון קודם בתחום תקשורת הנתונים או מערכות המידע (או ידע ורקע חופפים בתחומים אלו) ושליטה גבוהה בשפה האנגלית.

 

 

אפשרויות התעסוקה

 

בתום הלימודים בקורס אבטחת המידע יכולים הבוגרים להשתלב בארגונים שונים או חברות הזקוקות למומחים בתחום אבטחת המידע, לפתרונות וייעוץ בנושאים שונים באבטחת מידע ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אבטחת מידע?

רוצה לדעת יותר על קורס אבטחת מידע?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס אבטחת מידע

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: קורס אבטחת מידע

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp