רוצה פרטים על קורס אבטחת אישים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אבטחת אישים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אבטחת אישים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אבטחת אישים

 

הקלות שבה מצליח אדם להשליך נעל על נשיאת בית המשפט העליון בישראל, הינה רק דוגמה קטנה לאיומים אותם חווים מדי יום בעלי משרות רמות, הן בסקטור הציבורי והן בסקטור הפרטי. לעיתים נדמה כי אף אחד איננו מוגן, והדרישה לאנשים איכותיים בשירותי אבטחת האישים עולה בכל שנה.

 

מלבד היוקרה, הזוהר והפאסון שבתפקיד, תפקידו של מאבטח האישים טומן בחובו גם אחריות גדולה ודורש מנהיגות וחשיבה מערכתית. בנוסף, ככל עבודה ששכרה בצידה, הגנה על בכירי האישים בישראל או בחו"ל מלווה לא אחת גם במשכורות מתגמלות.

 

בעלי עסקים, אנשי ממון, מנהלי חברות פרטיות, עיתונאים ועוד, מוצאים עצמם פעמים רבות נתונים לאיומים. לא אחת נזקק אדם לאבטחה אישית, אשר מטרתה הינה לאפשר לו להמשיך לנהל את אורך חייו כתמול שלשום - חרף האיומים.

 

התרחבות הפשיעה במגזרים השונים הביאה את משטרת ישראל להכיר בכך שישנו צורך גם באבטחת אישים במגזרים הפרטיים והעסקיים. אי לכך, קבעה המשטרה תווי תקן מחמירים להכשרת מאבטחים בתחום.

 

מטרתו של הקורס לאבטחת אישים הינה להכשיר את הבוגרים לתת מענה למגוון רחב של סיטואציות אפשריות, תוך שמירה על קור רוח וקבלת החלטות שקולה בזמן אמת. מדובר בקורס איכותי אשר מוכר על ידי משטרת ישראל, ומהווה פעמים רבות קרש קפיצה לשירותי אבטחה יוקרתיים.

 

מה לומדים

 

לימודים לאבטחת אישים כוללים בדרך כלל מערך קבוע המורכב מקורסי יסוד וקורסי הרחבה. נושאי הלימוד הינם מגוונים וכוללים לימודים תיאורטיים כגון עקרונות האבטחה, אבטחת אישים בתנועה, אבטחת אירוע, אבטחת מתקנים, נהלי אבטחה של משטרת ישראל ועוד. מיותר לציין כי הלימודים כוללים גם קורסים מעשיים רבים המשלבים תרגולי רכב וירי, שיטות מילוט וחילוץ, קרב מגע אבטחתי ועוד.

 

למי זה מתאים?

 

על מנת להתקבל ללימודי אבטחת אישים, ישנו צורך בכמה תנאי קבלה, אשר כמעט ואינם משתנים ממקום למקום. המועמדים נדרשים להציג שירות מלא בצה"ל או במשטרה (או שירות מקביל בחו"ל), 12 שנות לימוד, כושר גופני, בריאות תקינה ועבר פלילי נקי. בדרך כלל יתבקשו מועמדים לקורס לעבור גם ראיון אישי בוועדת קבלה.

 

משך זמן הקורס

 

אורכו של הקורס לאבטחת אישים משתנה ממכללה למכללה ומקורס לקורס. קורסים בסיסיים אורכים כמאה שעות, וקורסים מתקדמים יכולים להימשך גם 300 שעות ויותר. על פי רוב, קורסים ארוכים נערכים במסגרת סגורה ובתנאי פנימייה, וכוללים לא אחת גם תרגולי לילה. לימודי אבטחה כוללניים (קורסי קציני ביטחון וכדומה), מתארכים גם עד לכדי תקופה של סמסטר, כלומר מספר חודשים.

 

תעסוקה וקריירה

 

האפשרויות העומדות בפני בוגרי הקורס לאבטחת אישים הינן רבות ומגוונות, קל וחומר כאשר אנו במדינה בה קיימת התמודדות יום יומית עם סוגים רבים של איומים בסקטורים השונים.

לדוגמא, בוגר הקורס יכול להשתלב בחברות המספקות שירותי אבטחה לחברות עסקיות, כאשר לא אחת שירותים אלה כרוכים בשהות בחו"ל על פי עיסוקו וצרכיו של הלקוח. כמו כן, לשירותי אבטחת אישים זקוקים באופן קבוע חברות רגישות כגון: חברות תעופה ותעשיות שונות.

 

לעיתים מדובר באבטחת אישים משולבת של משלחות, ולא של אישיות אחת בלבד. אחת השאיפות המרכזיות של בוגרי הקורס הינה להשתלב במה שנחשב ל"טופ" של אבטחת האישים בישראל - היחידה הממלכתית לאבטחת אישים ומשלחות של שירות הביטחון הכללי. עמידה בתנאי הקבלה המחמירים של השב"כ כוללת לא אחת גם ערך מוסף דוגמת ידע כללי נרחב, דיסקרטיות, כוננות רציפה ועוד.

 

מוסדות לימוד

 

  • המכללה הישראלית לביטחון וחקירות – מכללה זו, העומדת בדרישות התקן של משטרת ישראל, מוסמכת להכשיר אנשי אבטחה מונחי משטרת ישראל. כמו כן, הסטודנטים בקורס זכאים לתעודת סטודנט של התאחדות הסטודנטים. בתום הקורס מקבלים הבוגרים תעודה מקצועית מוכרת מטעם המכללה הישראלית לביטחון וחקירות, ולהכרה כבוגר קורס מאבטחים על פי הנחיות משטרת ישראל.

    הקורס מוכר גם על ידי הארגון הבינלאומי לאבטחה ואבטחת אישים .I.B.S.S.A, ובוגרי המכללה יכולים לקבל דיפלומה של מאבטח אישים בינלאומי.

 

  • מכללת תמיר לחקירות וביטחון בישראל - בוגרים אשר יעמדו בדרישות הקורס במכללת תמיר, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה. כמו כן, במסגרת הקורס מוכשרים החניכים להחזיק בנשק ארגוני מטעם משרד הפנים, דבר המקל על השתלבותם בעבודה בתום הלימודים.

 

  • המכללה למינהל – הקורס לאבטחת אישים במכללה היוקרתית מכשיר את החניכים בנושא קציני ביטחון במוסדות, ארגונים וקניונים. כמו כן, הקורס מקנה ידע נרחב בנושא החקירות הפרטיות.

 

  • מכללת כנרת היחידה ללימודי חוץ - מטרת הקורס לאבטחת אישים במכללת כנרת בעמק הירדן הינה להעניק למשתתף כלים מקצועיים ומעשיים לעבודת השטח, וידע מקיף בכל הקשור לביטחון וחקירות. הקורס מיועד למעוניינים ללמד ולעסוק בתחום הביטחון, אבטחת האישים והחקירות הפרטיות.
     

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אבטחת אישים?

רוצה לדעת יותר על קורס אבטחת אישים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס אבטחת אישים

חוות דעת של סטודנטים: קורס אבטחת אישים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp