קורס אבטחת אישים במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס אבטחת אישים - ICSI.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אבטחת אישים במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI
 
יד ימינם
 
כידוע, נושאי משרות בכירות במגזרים השונים – הממלכתיים, הציבוריים, העסקיים והפרטיים, נתונים מתוקף תפקידם לסיכונים ולאיומים שונים. סיכונים אלו כוללים לעתים איומים פיזיים או לחלופין התראות על כוונות לחבלה גופנית, לגרימת נזק, לחטיפה או לרצח, והם עשויים להתעורר על רקע פלילי, על רקע של סחיטת כספים או של פעילויות טרור.
 
ניסיון העבר מלמד אותנו כי מאבטחי אישים בעלי הכשרה מקצועית הולמת ובעלי ניסיון מתאים, יהיו מסוגלים להתמודד עם התרחשויות וסיכונים מסוגים שונים באופן מקצועי ובטוח ביותר. התעצמות עולם הפשע והסכנות האורבות לפתחם של אישים בכירים, מעלים את הצורך לספק להם אבטחה אישית, מקצועית ותומכת ברמה גבוהה במיוחד. מאבטחי האישים מאפשרים לאישיות המאובטחת להמשיך את שגרת חייה בלא מפריע, וזאת למרות האיומים והסיכונים האורבים לאותו אדם.
 
על הקורס במכללה הישראלית לביטחון וחקירות
 
משטרת ישראל קבעה זה מכבר קריטריונים ברורים והנחיות שונות, שעל פיהם יש להכשיר מאבטחי אישים, בהתאם לתקן. קורס מאבטחי אישים במכללה הישראלית לביטחון וחקירות בנוי על פי הנחיות המשטרה, והוא נועד להקנות למשתתפיו את הידע המקצועי – העיוני והמעשי – הנדרש לצורך ביצוע משימות אבטחה מורכבות הנמצאות בתחום אחריותם. תכנית הקורס כוללת הרצאות פרונטליות, תרגולים מעשיים והתנסויות פיזיות בתרגילי שטח ובאמצעות סימולציות.
 
נושאי הלימוד העיקריים בקורס אבטחת אישים
 
משתתפי הקורס לומדים ומפנימים את עקרונות האבטחה של אישים בכירים, ומוכשרים להגן עליהם במצב סטאטי ובשעת תנועה. הם לומדים לתכנן מערך אבטחה שלם, כיצד לסרוק מבנים וליצור אפשרויות ודרכי מילוט וחילוץ, ואיך להשתמש בהן בשעת הצורך. הם מודרכים כיצד להשתמש בצורה נכונה בציוד הטכני המשרת את המאבטח. הם לומדים באיזה אופנים ניתן לזהות חשודים ומתורגלים בלוחמת קרב מגע ובירי מבצעי. בקורס נלמדים סוגי אבטחה שונים המתאימים לתנאי שטח משתנים, כגון: אבטחה באירועים ואבטחה במתקנים. המשתתפים רוכשים בקיאות בנהלים ובתקנות של משטרת ישראל בנוגע לאבטחה, והם מתרגלים את כל מה שהם לומדים באמצעות סימולציות ואימונים טקטיים.
 
תנאי הקבלה
 
לקורס אבטחת אישים במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI יתקבלו מועמדים שהשלימו שירות מלא בצה"ל או במשטרה, או שעברו הכשרה מקבילה בחו"ל. על המועמדים להוכיח שסיימו 12 שנות לימוד, שאין להם עבר פלילי, ושהם בעלי בריאות תקינה וכושר גופני גבוה. כמו כן, המועמדים צריכים להופיע בפני ועדת קבלה לראיון אישי. תינתן עדיפות למועמדים בעלי ניסיון קודם בתחום.
 
תעודת גמר
 
לבוגרי קורס אבטחת אישים תוענק תעודה מקצועית מוכרת מטעם המכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI. הבוגרים זוכים גם להכרה כבוגר קורס מאבטחים בהתאם להנחיות משטרת ישראל. בנוסף, קורס זה מוכר גם על ידי הארגון הבין לאומי לאבטחה ולאבטחת אישים .I.B.S.S.A, ולפיכך, ניתנת לבוגרים האפשרות לקבלת דיפלומה של מאבטח אישים מוסמך בין לאומי, הכולל תג מתכת אישי מוזהב.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ICSI - המכללה הישראלית לביטחון וחקירות

פורום ייעוץ לימודים

הסבה אקדמית טכנולוגית להנדסאית אלקטרוניקה
היבה
ללא תגובה
סביבה וקיימות - איזה תואר לומדים?
תמרה
ללא תגובה
לימודים אוקטובר שנת 2020
רעות
1 תגובות
התלבטות בין שני מסלולי הסבת אקדמאים
דרור
1 תגובות
לא יודע מה מה מתאים לי ללמוד
בן אל
1 תגובות
מתקשה לבחור מה ללמוד לתואר ראשון
אילה
1 תגובות
לימודי העשרה לגיל השלישי
יפה אלפנדרי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,753 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,088 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב962 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

Whatsapp Whatsapp