רוצה פרטים על קורס QA?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הבטחת איכות תוכנה ובדיקות - QA

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס QA? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בדיקות תוכנה והבטחת איכות בענף המחשבים

תחום המחשבים הוא אחד מהתחומים המבוקשים והמכניסים ביותר שקיימים כיום. ישנם תחומי עיסוק רבים השייכים לעולם המחשבים. אחד מהתפקידים החשובים ביותר בעולם המחשבים וההייטק הוא ללא ספק התפקיד של בודק התוכנה.

 

ללא בודקי תוכנה איכותיים, הבודקים בצורה מעמיקה ואיכותית את התוכנה אותה מתכנתים צוות המתכנתים והמעצבים, אי אפשר לפתח טכנולוגיות חדשות ומורכבות.

 

 

מה לומדים ולמה כדאי לי לעבור קורס?

 

התחום הזה של הבטחת איכות הוא תחום מבוקש מאוד בקרב סטודנטים רבים. כל התוכנות בהן אנו משתמשים מקלות עלינו מאוד את החיים, אך הן לא היו מושלמות ללא העבודה המסורה של אנשי הבטחת האיכות. בדרך כלל לומדים את התחום הזה במסגרת לימודי תעודה ולא כחלק מלימודים אקדמאים.

 

הקורסים השונים מיועדים לאנשים העובדים בחברות הייטק ושרוצים להתמקצע בתחום זה, לעובדי מעבדה, לעובדים בחברות תעשייה וטכנולוגיה וגם לאנשים מחוץ לתחום הרוצים ללמוד עולם חדש ומורכב (שיש לו פוטנציאל השתכרות די גבוה).

 

הקורסים גם מיועדים כמובן למנהלי ועובדי קבוצות איכות ועובדים מן השורה העוסקים בתחום. מטרת הקורסים השונים בתחום זה היא להקנות לסטודנטים ידע נרחב והשכלה איכותית בכל הקשור לניהול מערכת הבטחת איכות תוך שימוש בכלים ניהוליים מתקדמים.

 

 

בין תחומי הלימוד בקורסים השונים - ציוד מדידה ובדיקה, גורמי האיכות, תקני איכות בינלאומיים, עקרונות האיכות, כלכלת האיכות, אימות האיכות, יסודות הניהול על פי עקרונות TQM, הבטחת איכות וביקורת סטטיסטית, מערכות מדידה במערך הבטחת איכות, מערכת הבטחת איכות לפי עקרונות שונים, ניהול האיכות בתעשיות שונות, מערכות איכות מתקדמות ועוד.

היכן לומדים?

ניתן ללמוד קורסים בתחומים הבטחת האיכות במוסדות לימוד רבים ומכובדים ברחבי הארץ.

 

הקורסים נערכים באזורים שונים, כך שהסטודנטים יכולים ללמוד בסמוך למקום מגוריהם. בין היתר מתקיימים קורסים בחיפה והצפון, קורסים בתל אביב ואזור המרכז, קורסים בבאר שבע והדרום וכן קורס בדיקות תוכנה בירושלים שמתאים לתושבי העיר וסביבתה.

 

 • ג'ון ברייס הדרכה: קורס בדיקות תוכנה במכללה כולל כ - 470 שעות לימוד, ונלמד במתכונת קורס בוקר או מסלול ערב. בתום ההכשרה יכולים הבוגרים לגשת לבחינות הארגון הבין לאומי ISTQB.

 

 • ג'ון ברייס ירושלים: במוסד זה מוצע קורס בדיקות תוכנה QA בהתמחות ISTQB כולל יסודות בבדיקות אוטומציה. ניתן ללמוד במסלול אונליין.

 

 • המכללה האקדמית כנרת - לימודי חוץ: מתקיים קורס תשתיות בדיקה ואוטומציה, הקורס מיועד לאנשים הנמצאים בחל"ת ולמובטלים בלבד והוא נערך בשיתוף רשות החדשנות. הקורס מתקיים במתכונת מקוונת ב - ZOOM.

 

 • הטכניון - עזריאלי לימודי המשך (ירושלים): קמפוס ירושלים של יחידת לימודי ההמשך של הטכניון ועזריאלי מציע קורס בדיקות תוכנה TCQA. התכנית נמשכת כחמישה חודשיים וכוללת כ - 200 שעות, המפגשים מתקיימים פעם בשבוע בערבים. התכנית מכינה את משתתפיה לבחינות ההסמכה של ארגון ISTQB.


 • יחידת לימודי החוץ של הטכניון (תל אביב וחיפה): קורס בודקי תוכנה ביחידת לימודי החוץ בטכניון מקנה ידע רב בביצוע טכנולוגיות בדיקה ובפיתוחן. תכני התכנית מותאמים לדרישות עולם ההייטק העכשווי וכוללים סימולציות ותרגול מעשי. אורך ההכשרה כחמישה חודשים.

 

 • סמארט קולג' (פרישה ארצית): במכללת Smart College מתקיימים כמה קורסים בתחו בדיקות התוכנה, בהם קורס בדיקות תוכנה ידניות, קורס בדיקות אוטומטיות וקורס משולב שבו נלמדות בדיקות ידניות ואוטומטיות. הקורסים משלבים סימולטורים ופרויקטים מעשיים.

 

 • המכללה האקדמית סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ (אשדוד, באר שבע): במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית סמי שמעון מתקיים קורס להכשרת בודקי תוכנה שמתמקד בבדיקות אוטומטיות וידניות מתקדמות. הקורס כולל כ - 200 שעות.

 

 • המכללה למינהל (פרישה ארצית): המכללה מציעה קורס QA, שכולל כ - 350 שעות לימוד. הסלול מכשיר את תלמידיו לביצוע בדיקות ידניות ואוטומטיות לסביבת דוט נט וגם מקנה ידע במערכות הפעלה, תכנות ווירטואליזציה.

 

 • האקריו (רמת גן וחיפה): קורס QA בהאקריו מעניק שלל כלים לביצוע בדיקות לתוכנה ולמסדי נתונים. ניתן לבחור בין קורס ערב שנמשך כ - 9 חודשים ובו נערכים שני שיעורים בשבוע לבין מסלול בוקר בהיקף של כארבעה חודשים ובו מתקיימים שלושה מפגשים שבועיים. נוסף על כך, מוסד זה מתקיים קורס מפתחי אוטומציה ל - QA, שמעניק כלים מתקדמים בפיתוח בדיקות אוטומטיות, קורס זה נפרש על פני כחמישה חודשים.

 

 • מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה: היקפו של קורס QA במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה הוא כ - 470 שעות. התכנחת מאפשרת למהנדסים ולבודקי תוכנה להכיר שפות תכנות וללמוד עקרונות חשובים בביקורת תוכנות, בדרך למבחן ISTQB העולמי. מתקיים גם קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות Test Automation בהיקף של 140 שעות.

 

 • המכללה הטכנולוגית באר שבע: במרכז ההשתלמויות ולימודי התעודה של המכללה הטכנולוגית באר שבע ניתן ללמוד בקורס QA אשר מכין את תלמידיו לקראת מבחן ההסמכה ISTQB. במוסד זה ניתן ללמוד בעוד שלל קורסים בתחום התוכנה והסייבר, וכן בקורסי ניהול ותעשייה.

 

 • מכללת QA EXPERTS רמת גן: ב - QA EXPERTS מציעים מסלולים ללימודי תעודה בתחומי בדיקת תוכנה. המסלולים מתמקדים בהקניית ידע מעשי והכישורים הדרושים להשתלבות בעולם העבודה. כל המרצים במכללת QA EXPERTS עובדים בתעשיית ההייטק, ובהתאם הקורסים מותאים לדרישות בשוק. הם נערכים בכיתות קטנות תוך הענקת יחס אישי רב לסטודנטים. קורס זה מתקיים במתכונת נוחה לאנשים עובדים.

 

 • מכללת SVCollege (פרישה ארצית): משכו של קורס QA ב - SVCollege הוא כ - 4 חודשים, ובמסגרתו המשתתפים נפגשים פעם בשבוע. אורכם של המפגשים הוא 4 שעות. נוסף על הלימודים העיוניים, משתתפים שציוניהם עומדים ברף הנדרש, יכולים לקחת חלק בהתנסות מעשית בחברות הייטק שונות.

 

 • מכללת Net4U (פתח תקווה): תושבי פתח תקווה ואזור המרכז יכולים ללמוד במכללת Net4U בקורס QA אוטומציה, שבו נלמדים תהליכי אוטומציית בדיקות. הקורס כולל 200 שעות אקדמיות.

 

 

מה ההבדל בין QA ל - QC?

 

מדובר בשני תהליכים שונים להבטחת איכות המוצר. QA הוא תהליך המתרחש עוד בשלבי הפיתוח, ותפקידו להבטיח שהפעולות המתבצעות לבניית המוצר מספיקות על מנת לקבל תוצאה שממלאת את ייעודה. QC הוא תהליך המתבצע בסוף תהליך הפיתוח, ותפקידו לאתר באגים במוצר שכבר קיים ועומד.  

 

 

כמה זמן לומדים?

משך הלימודים משתנה על פי היקף החומר הנלמד. ישנם קורסים של 100 שעות וישנם גם קורסים של 300 שעות ויותר. כל הקורסים נמשכים מספר חודשים ובחלקם מקבלים הבוגרים תעודות סיום רשמיות המסייעות להם בהשתלבות במקומות העבודה.

 


מהן אפשרויות התעסוקה?

כמעט בכל חברה העוסקת בפיתוח תוכנה יש בודקי תוכנה, מהנדסי בדיקות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום הבטחת האיכות. החברות הללו הן מכל תחומי התעשייה והביקוש לאנשי הבטחת איכות הוא גדול ותמידי. כל מי שרוצה לעסוק בתחום זה וגם אלה שכבר עוסקים בו ורוצים להתמקצע, יכולים להיעזר רבות בקורסים הרבים בתחום הזה. תעודות הסיום של הקורסים (במיוחד של מוסדות הלימוד היוקרתיים יותר) משפרים מאוד את הסיכויים לקבלת משרות בתחום.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס QA?

רוצה לדעת יותר על קורס QA?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס QA

התקבלו 12 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp