קורס חשבונאות במכללת נתיב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס חשבונאות - מכללת נתיב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חשבונאות לתעודה במכללת נתיב

 

בהחלט לא רק מִספרים

 

מאז ומעולם תחום החשבונאות ליווה את המגזר העסקי, והמקצועות המרכיבים אותו הם אחד מתחומי העיסוק הנדרשים והיציבים ביותר במשק; השינויים החלים בארץ ובעולם בתחומי הפיננסים ממשיכים לייצר את הדרישה לכוח אדם מקצועי בתחום זה – דרישה הכרחית בכל ארגון באשר הוא. כידוע, תחום החשבונאות משמש ככלי הבקרה של כל ארגון, על מבנה ההכנסות וההוצאות המתקיים בו. על כן, הגורמים המקצועיים הלוקחים חלק במעקב וברישום שיטתי של הפעולות הכספיות המתרחשות בעסק ומספקים למנהלים ייעוץ פיננסי מקצועי ואמין הם פונקציות הכרחיות ומשמעותיות כל העת.

 

מכללת נתיב מקיימת מגוון רחב של קורסים בתחום החשבונאות; בין השאר ניתן לרכוש בה ידע, השכלה וכלים מקצועיים להשתלבות במקצועות נדרשים בתחום כהנהלת חשבונות בסיסית, מתקדמת ובכירה, כייעוץ מס, כחשבות שכר, וכחשבונאות מעשית. הלימודים במסלולים השונים נפרשים על פני מספר חודשים ומעניקים לבוגריהם תעודת גמר מקצועית מטעם המוסד הלימודי ומטעם הגוף הממשלתי האחראי.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הסף לקבלה למסלולי ההכשרה בתחום החשבונאות משתנים בהתאם לסוג ההכשרה ולדרגתה המקצועית; כך לדוגמה, הקבלה לקורס הנהלת חשבונות מותנית בהשלמת 12 שנות לימוד, במעבר של ריאיון אישי ובפגישת ייעוץ, והקבלה ללימודי הנהלת חשבונות בכיר מותנית בהצגת תעודה סוג 2 בהנהלת חשבונות ובמעבר של ריאיון אישי.

 

נושאי הלימוד

 

גם נושאי הלימוד המשתייכים לכל מסלול בתחום זה משתנים ביניהם, כאשר בכל אחד מן המסלולים קיים דגש על תכנים ממוקדים המסייעים ללומד להשתלב בעשייה בתחום, ולעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה הממסדיות. כך לדוגמה, בלימודי הנהלת חשבונות ילמדו המשתתפים נושאים מעולם החשבונאות כמו הרישום הכפול, רישומי יומן, מאזן בוחן, תיעוד, תיאומי בנק, פחת, מלאי, ייצור, חלוקת הרווחים, חישובים מסחריים וידיעה מסחרית כללית. ובקורס חשבי שכר, למשל, יפגשו המשתתפים עם נושאים מתחומי מס ההכנסה, חוק הביטוח הלאומי, דיני עבודה והביטוח הפנסיוני.

 

לסיכום

 

הנהלת הארגון זקוקה בכל זמן נתון לקבל מידע אמיתי ואמין על התנהלותה הפינססית. אותה הנהלה צריכה לקבל גם צפי לגבי פעילותה הפיננסית העתידית ולגזור מכך מסקנות והחלטות לגבי המשך פעילותה במישורים שונים. על כן, היא נדרשת להסתייע כל העת בגורמים פיננסיים שונים – כמנהלי חשבונות, יעוץ מס וחשבי שכר – מתוך הארגון ומחוצה לו. מכללת נתיב פועלת ללא לאות להכשיר כוח אדם מקצועי ומוסמך בתחומים אלה, ולצורך הכשרתו היא מספקת את התשתית האופטימלית ללמידה. תכניות הכשרה הן תכניות מובנות ומפוקחות, צוות ההוראה מיומן ומנוסה, וחומרי הלימוד המקצועיים והממוקדים – כל אלה הם מקצת מן העזרים הניתנים לתלמידים על ידי המכללה, להגשמת מטרה זו.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת נתיב - מכללה ללימודי תעודה

פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp