קורסי הכנה לבגרות ב - EZ WAY

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על EZ WAY - הכנה לבגרות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים להכנה לבגרות ב - EZ Way


הכנה יסודית לקראת הבגרות


כיום, כדי להתקבל למרבית המוסדות להשכלה גבוהה - בין אם מדובר במכללות ובאוניברסיטאות ובין אם בלימודי מקצוע - יש צורך בתעודת בגרות מלאה. תלמידים אשר לא השיגו בגרות מלאה בתקופת התיכון או שצריכים לשפר את ממוצע הציונים, יכולים להשתתף בקורסי הכנה לבגרות, בהם הם יכולים להתכונן באופן יסודי לקראת הבחינה, גם אם עברו שנים מאז שנבחנו בה לאחרונה.


ברשת EZ WAY מתקיימים קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה ובאנגלית, שנכללים בין מקצועות החובה לבגרות. המסלולים שואפים להכין את התלמידים באופן הטוב ביותר וגם לספק להם כלים וידע שישרת אותם בהמשך דרכם האקדמית.


למי מיועדים הקורסים


קורסי ההכנה לבגרות מתאימים למי שמעוניינים לשפר את ציוני הבגרות שלהם, כדי להעלות את ממוצע הבגרויות וכן לתלמידים שאין בידם תעודת בגרות ורוצים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה. המסלול מתאים גם לתלמידים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה.


תכנית הלימודים


במהלך הקורסים, התלמידים מכירים את מבנה הבחינה, את השאלות השונות שיכולות להופיע בה ורוכשים כלים שמאפשרים להבין אותן באופן מיטבי. הם מתרגלים דפוסי חשיבה כמותיים או מילוליים וגם מגבשים תוך כדי כך אסטרטגיות למידה, ניהול זמנים והתמודדות עם תנאי הבחינה. בסיוע המדריכים, הם מאתרים את נקודות החולשה והחוזק שלהם לקראת הבגרות וכך יכולים להתאים את הלמידה לצרכיהם.


מתכונת הלימוד


קורסי ההכנה ברשת מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 10 תלמידים. המסלול משלב בין למידה פרונטלית בכיתה, תרגולים קבוצתיים ולמידה עצמאית בבית. השיעורים בכיתה מלווים בעזרי למידה כמו מצגות, סרטונים וקטעי סרטים. בנוסף, מציעים אימונים אישיים ושיעורי תגבור נוספים למי שזקוקים לכך. במהלך הקורס, התלמידים יכולים לתרגל דרך מערכת מקוונת מהטלפון החכם או מהטאבלט, שכוללת משחקי למידה ושינון אוצר מילים, וגם לצפות בשיעורים באתר הקורס.


לאורך הקורס, התלמידים מבצעים כמה סימולציות בחינה שבאים לדמות את תנאי הבגרות. בית הספר מספק גם סדנאות לגיבוש אסטרטגיות למידה, שמותאמות גם לסטודנטים עם הפרעות קב וריכוז ולקויות למידה.

 


קורסים בבית הספר


ב - EZ WAY מתקיימים קורסים הכנה במקצועות הבאים:

 

 • בגרות באנגלית: ברמת 3 עד 5 יחידות לימוד. הקורסים בבית הספר מתאימים גם לתלמידים בעלי שליטה מועטה באנגלית. המסלול כולל מגוון שיטות חווייתיות ללימוד אנגלית, בין היתר דרך צפייה בסדרות ובסרטים ושימוש ברשתות חברתיות, ללא צורך בשינון נוסחאות וכללים.

 

 • בגרות במתמטיקה: בבית הספר מציעים קורס הכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד למשפרי ציון וגם לאלה שניגשים לבחינה לראשונה. במהלך המסלול התלמידים רוכשים דפוסי חשיבה כמותית חשובים וגם מתרגלים אסטרטגיות למידה.


סגל הוראה


המדריכים בחברה הם מורים מנוסים בהכנה לקראת בחינות הבגרות, חלקם גם מתמחים בהוראה של תלמידים עם ליקויי למידה. הם מלווים באופן אישי את התלמידים בקורס ועוקבים אחר ההתקדמות שלהם.


על מוסד הלימוד


חברת איזי ווי מציעה שלל קורסי הכנה למועמדים להשכלה גבוהה. ניתן ללמוד בה במסגרת קורסי פסיכומטרי שונים, שמותאמים לאוכלוסיות מגוונות כמו חרדים, לקויי למידה ומועמדים ללימודי רפואה. כמו כן, מתקיימים בבית הספר גם קורס הכנה למבחן אמי"ר ולמבחן מימ"ד. רשת EZWAY מקיימת קורסים במכינות במכללות ובאוניברסיטאות בפרישה ארצית, ביותר מ - 20 יישובים כמו חיפה, ירושלים, תל אביב, אילת ונתניה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום בגרויות

קבלה ללימודים אקדמאיים בגיל 45
ישראל מקרה
ללא תגובה
שיפור ציון ההגשה לבגרות
גיא
1 תגובות
משקל הציון השנתי (מגן) בציון הסופי באנגלית
יהונתן
1 תגובות
איך משחזרים תעודת בגרות שאבדה
אהובה
2 תגובות
פער של 20 נקודות בין ציון מגן לבגרות
מאיה
3 תגובות
קבלת עותק של תעודת הבגרות
ענת בוחבוט
2 תגובות
תעודת בגרות תלוי הגשת מטלה
קרן דיין
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp