קורסים להכנה לבגרות ביואל גבע

שירות אישי - צור קשר

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

קורסי הכנה לבגרות ביואל גבע


בדרך לתעודת בגרות מלאה


אין ספק כי תעודת הבגרות היא שלב חשוב בדרך לקבלה ללימודים אקדמיים. כדי להתקבל לתואר ראשון ברוב המקצועות, יש צורך בממוצע בגרויות גבוה וגם בציון בפסיכומטרי. תלמידים שאין ברשותם תעודת בגרות מלאה או שצריכים לשפר את הממוצע בבגרויות בהן נבחנו בתיכון, יכולים להשתתף בקורס הכנה לבגרות. בבית הספר יואל גבע נערכים קורסי הכנה למגוון מקצועות, שמספקים הכנה מקיפה ותרגול רב, כדיל סייע לתלמידים להצליח בבגרות.


למי מיועדים הקורסים


קורסי הכנה לבגרות במוסד זה מתאימים לתלמידים שמעוניינים בהשלמת בגרויות, בדרך לקבלה לתואר ראשון במוסדות להשכלה גבוהה. יכולים ללמוד תלמידים אקסטרניים וגם תלמידים בעלי תעודת בגרות שמעוניינים בשיפור הציונים שלהם.


קורסים ביואל גבע


בבית הספר יואל גבע מציעים קורסי הכנה לבגרות במקצועות הבאים:

 

  • בגרות בעברית (בגרות בלשון)
  • בגרות בתנ"ך
  • בגרות בפיזיקה
  • בגרות בגיאוגרפיה - 5 יחידות לימוד
  • בגרות באזרחות
  • בגרות בספרות - 2 יחידות והשלמה ל - 5 יחידות    
  • ועוד


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורסי ההכנה לומדים את כל החומר לקראת בחינת הבגרות באופן מדורג, כאשר רמת הקושי עולה ככל שמתקדמים השיעורים ומתרגלים את החומר הנלמד בקבוצות ובאופן אישי. במקצועות המדעיים, הם פותרים תרגילים רבים וגם בוחנים שיטות למענה יעיל על שאלות קשות וכך מגבשים דפוסי חשיבה מתמטית. במקצועות ההומניים ורבי המלל, כמו אנגלית, עברית וספרות, הם לומדים לא רק את החומר למבחן אלא גם מיומנויות הבנת הנקרא, ניסוח נכון של תשובות ובחירת שאלות נכונה בזמן המבחן. כמו כן, הם מרחיבים את אוצר המילים שלהם ודנים במקביל באסטרטגיות ללמידה נכונה ולהתמודדות עם תנאי לחץ.


מתכונת הלימוד


קורסי ההכנה לבגרות ביואל גבע משלבים בין למידה בכיתה לבין תרגול עצמאי דרך ערכת ספרי לימוד ומערכת מקוונת, שכוללת לומדות אינטרנטיות וסרטוני ווידאו. הקורסים כוללים מספר שעות לימודי פרונטליות בכיתה שנערכים כמה פעמים בשבוע, בהיקף שבין 4 - 14 שעות, בהתאם לנושא הנלמד. בנוסף, מוצעים לתלמידים גם שיעורי עזר אישיים וכיתתיים לתרגול נוסף של החומר ולמענה על שאלות קשות.


לקראת סיום הקורס, המשתתפים לוקחים חלק ב"מרתון" לימודים, מפגשים מרוכזים ואינטנסיביים שכוללים חזרות על החומר

ומבחני סימולציה שמדמים את תנאי הבחינה. התלמידים חוזרים שוב על כל העקרונות שנלמדו בקורס ומקבלים מהמדריכים טיפים להתמודדות עם בחינות הבגרות.


סגל הוראה


המורים בבית הספר מנוסים בהכנה לקראת הבגרויות במסגרות אינטרניות ואקסטרניות בארץ. ביניהם נמנים רכזי מקצועות, אנשי הוראה, מעריכי בחינות ומחברים של ספרי לימוד. בנוסף להוראה בקורסים, הצוות לוק גם חלק בפיתוח של חומרי למידה ובמחקר שעוסקים בגרסאות העדכניות של הבגרות, בהתאם לשינויים שעורך משרד החינוך.


על מוסד הלימוד


בית הספר יואל גבע הוקם בשנת 1991 כמוסד שמציע מגוון קורסי הכנה. ביואל גבע ניתן ללמוד בקורסים להכנה לבגרות, בקורסי פסיכומטרי ובקורס GMAT לבחינה לקבלה לתואר שני במנהל עסקים. המסלולים השונים, שמשלבים למידה בכיתה ותרגולים עצמאיים, מבוססים על מחקר רב של סגל בית הספר ומקימו, שהוא איש חינוך ותיק בישראל. בית הספר יואל גבע מפעיל שלוחות ברחבי הארץ, קורסי הכנה לבגרות נלמדים בסניפים בתל אביב, בראשון לציון ובהרצליה.

עוד מסלולי לימוד - יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

חוות דעת של סטודנטים על יואל גבע - הכנה לבגרות

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
19/05/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הקורונה הפסיקה שיעורים פרונטלים

על הקמפוס

מוסד מכובד


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp