קורסי הכנה לבגרות בזיו כספי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על זיו כספי - הכנה לבגרות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסי הכנה לבגרות בבית הספר זיו כספי


מגיעים לבגרות בלי חשש


תעודת בגרות מלאה היא כיום תנאי חיוני לקבלה כמעט לכל מסלול, בין אם מדובר בלימודים אקדמיים במכללות ובאוניברסיטאות ובין אם בלימודים מקצועיים. מועמדים שמסיבות שונות לא השיגו תעודת בגרות מלאה בתקופת התיכון יכולים להשתתף בקורסים להשלמת בגרויות וכך לשפר את הסיכוי שלהם להתקבל לתכניות רבות. בבית הספר זיו כספי מציעים קורסי הכנה לקראת הבגרויות במקצועות החובה ומקצועות בחירה שונים.


למי מיועדים הקורסים


הקורסים מתאימים למועמדים להשכלה גבוהה שמעוניינים להיבחן בבחינות הבגרות. המסלולים מתאימים לתלמידים שמעוניינים להשלים בגרויות כדי לקבל תעודת בגרות מלאה, לאלו שרוצים לשפר את ציוני הבגרות שלהם כדי לשפר את סיכויי הקבלה שלהם וגם למשתתפים חסרי תעודת בגרות שנדרשים להיבחן בכל המקצועות.


בבית הספר מרכיבים תכניות לימוד שמותאמות לצרכי התלמידים. במקצועות אנגלית ומתמטיקה עורכים לפני תחילת הקורס מבחן התאמה כדי לסייע למועמדים לבחור את הרמה ואת כמות יחידות הלימוד המבוקשת.


תכנית הלימודים


התלמידים בקורס ההכנה עוברים על כל החומר שנכלל בבחינת הבגרות באופן מדורג, מן הקל לכבד. הם לומדים כיצד עונים באופן מלא ונכון על שאלות מסוגים שונים ובמקצועות בהם הדבר דרוש שמים דגש גם על אוצר מילים ודקדוק. בנוסף, הם לומדים כיצד מתמודדים עם מגבלות הזמן של המבחן ועם תנאי לחץ.


מתכונת הלימוד


קורסי הכנה לבגרות בזיו כספי מתפרשים על פני כ - 4 חודשים. המפגשים נערכים פעם או פעמיים בשבוע, כשהתלמידים יכולים לבחור בין שיעורים שמתקיימים בבוקר לבין מתכונת שיעורי ערב לבגרות.

 

התלמידים לוקחים חלק בשיעורים בכיתה, בתרגול עצמאי בבית ובמפגשי הדרכה אישיים עם מדריכי הקורס. כמו כן, מספקים בבית הספר שיעורי חיזוק מיוחדים שנערכים לכל אחד מהתלמידים בהתאם לנקודות החולשה האישיות ובצמוד להתקדמות בכל הנושאים. בסמוך למועד הבחינה ולתום הקורס, נערכים ימי לימוד מרוכזים בהם חוזרים על החומר הנלמד ופותרים בחינות שנערכות במתכונת הבגרות בתנאי המבחן.


הקורסים שמוצעים בבית הספר

 

בבית הספר מתקיימים קורסי הכנה למקצועות הבאים:

 

  • בגרות בהיסטוריה
  • בגרות בתנ"ך
  • בגרות במדעי החברה
  • בגרות בפיזיקה
  • בגרות בהבעה עברית (לשון)
  • בגרות באזרחות
  • ועוד
 


סגל הוראה


המדריכים בבית הספר מנוסים ובעלי ותק בהכנה לבגרויות והם בעלי תארים מתקדמים במקצועות ההוראה שלהם. לאורך הקורסים הם מעניקים ליווי והכוונה אישית לתלמידים שלהם, כדי להכין אותם באופן הטוב ביותר לבגרות.


על מוסד הלימוד


בית הספר "זיו כספי" הוא מרכז להכנה לקראת בחינות הבגרות והפסיכומטרי. מתקיימים בו קורסי הכנה לקראת מגוון מקצועות, אשר מותאמים לנוסחי הבחינות העדכניים. בבית הספר מספקים לתלמידים שמשיגים ציון מתחת ל - 90 קורס חוזר ללא עלות, במידה והם מעוניינים בכך.


לבית הספר כמה סניפים בהם נערכים קורסי הכנה לבגרות, בחדרה, בנתניה ובכפר סבא. מלבד זאת, קיימים סניפים נוספים להכנה

לפסיכומטרי ברחבי הארץ, כמו למשל בירושלים, בבאר שבע, בתל אביב, באשקלון, בחיפה, באשדוד ועוד.

חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

אלון גל, פרופ' יורם יובל, פרופ' יוסי יסעור ועוד

+ אם אין לך מושג מה לעשות עם החיים שלך

+ אם קשה לקבל החלטה מה ללמוד 

+ אם אין לך מושג מה ללמוד היום שיהיה רלוונטי גם מחר

+ אם יש לך הפחד לקבל את ההחלטה הלא נכונה

הסדנה שלנו יכולה לסדר לך את הראש!

חוות דעת של סטודנטים: הכנה לבגרות

התקבלו 65 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp