לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > סיעוד > קורסים על בסיסיים

קורסים על בסיסיים לאחים/ות מוסמכים/ות


מחפש/ת מידע על לימודים? קורסים על בסיסיים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - סיעוד
אפיק מעבר - סיעוד
הסבת אקדמאים לסיעוד
השלמה לתואר ראשון בסיעוד
לימודי סיעוד במרכז
לימודי סיעוד - צפון הארץ
לימודי סיעוד בירושלים
לימודי סיעוד לחרדים
לימודי סיעוד לאימהות
מלגות לסיעוד
 
 
שכר אחות
אחות מוסמכת
קורס מיילדות
קורסים על בסיסיים
מנהל מערכות בריאות
סיעוד או עבודה סוציאלית
סיעוד ללא פסיכומטרי
קורס אחות מעשית

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורסים על בסיסיים לאחים/ות - לימודי המשך בסיעוד

 

קידום מקצועי בתחום הסיעוד

 

קורסים על בסיסיים בתחום לימודי הסיעוד מוצעים לאחים ולאחיות מוסמכים ובעלי תואר אקדמי. אלה הם לימודי התמחות ממוקדים המכשירים את המשתתפים בהם לעבודה במחלקות מסוימות או לתפקידים ספציפיים במוסדות הבריאות והרפואה. מטרת הלימודים היא להכשיר צוות אחים ואחיות מומחים, שיוכלו לקבל החלטות וליישמם בטיפול מתאים במצבים שונים בהם ייתקלו במהלך עבודתם המקצועית. בוגרי קורסים על בסיסיים זוכים לקידום בעבודה ולפיתוח מקצועי. הלימודים נערכים במסגרת של מפגשי לימוד חוויתיים בין אנשי מקצוע, ומזכים בנקודות לגמול השתלמות.


על הלימודים

 

קורסים על בסיסיים לאחים ואחיות בתכניות מובנות נחלקים ללימודי יסוד וללימודים קליניים. בלימודי היסוד מוקנה ידע הדרוש לצורך טיפול בחולים הנמצאים במצב אקוטי וקריטי. בלימודים הקליניים נרכשות מיומנויות ניהוליות בתחום קבלת ההחלטות והכשרה מעשית במתן הטיפול המתאים. ברוב מוסדות הלימוד הקורסים השונים מוצעים בנפרד, ולא כחלק מתכנית כוללת. על פי רוב, הקורסים מוגדרים על פי המחלקות השונות הקיימות בבתי החולים, לדוגמא: קורס על בסיסי אחות חדר ניתוח, קורס על בסיסי אחות טיפול נמרץ, וכדומה. ואולם, ישנם גם לימודי המשך, המוגדרים על פי מטרות רפואיות או על פי התופעה שממנה סובלים המטופלים. כך למשל, ישנו קורס על בסיסי למניעת זיהומים, וכן קורס ניהול הטיפול בהפרעות במערכת העיכול.  

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

לפי הנחיות משרד הבריאות, במוסדות הלימוד הבאים מתקיימים קורסים על בסיסיים. שימו לב, שיצע הקורסים שמתקיים בכל מוסד לימוד עשוי להשתנות מעת לעת. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לברר את הפרטים המדויקים.

 

 • מרכז הכשרה רמב"ם (חיפה) - במרכז ההכשרה רמב"ם ניתן ללמוד בשלל קורסים על בסיסיים לאחיות, בהם קורס מיילדות, חדר ניתוח, יועצות הנקה, מנעה וקידום בריאות והדרכה קלינית.

 

 • בית הספר לסיעוד ברזילי (אשקלון) - בבית הספר ברזילי מתקיימים הקורסים העל בסיסיים הבאים: קורס מיילדות, קורס הדרכה קלינית.

 

 • בית הספר לסיעוד וולפסון (חולון) - אחים ואחיות מוסמכים יכולים ללמוד בשלל קורסים על בסיסיים בבית הספר וולפסון לסיעוד בהם קורס חדר ניתוח, קורס פסיכיאטריה וקורס הדרכה קלינית.

 

 • המכללה האקדמית צפת - אחיות ואחים שמעוניינים להרחיב את הכלים שברשותם יכולים ללמוד בקורסים על בסיסיים כגון מניעת זיהומים והדרכה קלינית.

 

 • בית הספר לסיעוד קפלן (רחובות) - בבית הספר לסיעוד קפלן נערכים קורסים על בסיסיים בתחומים מיילדות, יועצות הנקה והדרכה קלינית.

 

 • בית הספר לסיעוד מאיר (כפר סבא) - אחים ואחיות שמעוניינים ללמוד בקורסים על בסיסיים בבית הספר מאיר לסיעוד יכולים לבחור בין הקורסים הבאים: פסיכיאטריה, מניעה וקידום בריאות, מניעת זיהומים והדרכה קלינית.

 

 • בית הספר לסיעוד שערי צדק (ירושלים) - הקורסים שמתקיימים בבית הספר לסיעוד שערי צדק כוללים קורס מיילדות, קורס יועצות הנקה וקורס הדרכה קלינית.

 

 • המכללה האקדמית עמק יזרעאל (סמוך לעפולה) - בבית הספר לסיעוד של המכללה מתקיים קורס הדרכה קלינית שמתאים לאחים ואחיות מוסמכים.

 

 • בית הספר האקדמי לאחיות שיינברון - מציע לימודי התמחות לאחים/ות, וביניהם: קורס CBT וקורס הדרכה קלינית ועוד. תנאי הקבלה ללימודים הם תואר אקדמי ומעבר בציון 70 של בחינת מיון.

 

 • בית הספר האקדמי לסיעוד אסף הרופא (צריפין) - מציע קורסים על בסיסיים לאחים/ות בהם מיילדות, יועצות הנקה, מניעה וקידום בריאות, הדרכה קלינית ועוד. הקורסים מיועדים לאחים/ות מוסמכים/ות. תנאי הקבלה הם תואר אקדמי מוכר ומעבר של בחינת מיון בציון 70 לפחות.

 

 • בית הספר לסיעוד מרכז רפואי הדסה (ירושלים) - מציע קורס על בסיסי אחות חדר ניתוח, פסיכיאטריה ועוד. הקורסים מיועדים לאחים/ות מוסמכים/ות ובעלי תואר ראשון לפחות.

 

 • בית הספר לסיעוד דינה (פתח תקווה): בבית הספר לסיעוד דינה, שממוקם בבית החולים בילינסון, מתקיימים קורסי התמחות מגוונים בסיעוד. אלה כוללים טיפול נמרץ ילדים, סיעוד לחדרי ניתוח, פגים וילודים, רפואה דחופה ונפרולוגיה. התכניות פתוחות לאחים ולאחיות מוסמכים.

 

 • בית הספר האקדמי לסיעוד שיבא - זיוה טל - מציע קורסים על בסיסיים לאחים/ות בתחומים כגון אי ספיקת לב, ייעוץ לפעילות גופנית והדרכה קלינית.

 

 • בית הספר האקדמי לסיעוד ע"ש פט מתיוס - המרכז הרפואי הלל יפה - מציע קורסי ניהול מגוונים לאחים/ות מוסמכים/ות בעלי ניסיון של שנה לפחות. לקורסים אלה אין צורך להגיע עם תואר ראשון. בין הקורסים המוצעים ניתן למנות את קורס הדרכה קלינית. לצידם, מוצעות גם התמחויות הפונות רק לאלה שבידיהם תואר ראשון בסיעוד, כמו למשל, קורס הדרכה קלינית בסיעוד.

 

 • בית הספר לאחיות זיו (צפת) - בבית הספר יכולים אחים ואחיות מוסמכים שעומדים בתנאים ללמוד בקורסים על בסיסיים כגון קורס הדרכה קלינית, קורס מניעת זיהומים וקורס ייעוץ הנקה, שיכולים לסייע להם לקדם את הקריירה.

 

לסיכום

 

קורסים על בסיסיים מיועדים לאחים/ות מוסמכים/ות שיש בידיהם תואר אקדמי מוכר, אשר מטרתם להכשיר צוות אחים/ות מומחה למחלקות השונות של בתי החולים ולתפקידים במוסדות הבריאות המיועדים לקהלי אוכלוסייה שונים. לרוב, נדרשים המועמדים לעבור בחינת מיון בטרם יוכלו להתקבל לקורסים אלה. בסיום הלימודים בקורס על בסיסי ניתנת לבוגרים תעודת גמר, והם זכאים לנקודות לגמול השתלמות. לאחר השלמת דרישות הקורס ומעבר מוצלח של בחינות הגמר, יכולים בוגרי קורס על בסיסי להשתלב בעבודה במחלקה המסוימת שאליה הוכשרו. השתתפות בקורס על בסיסי מאפשרת לאחים ולאחיות להתקדם לתפקידים רמים יותר במערכת הבריאות, להתפתח מבחינה מקצועית ולקחת אחריות על מגוון רב יותר של מצבים המצריכים טיפול מסור.

 

 

רוצה לדעת יותר על קורסים על בסיסיים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורסים על בסיסיים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

חוות דעת של סטודנטים: סיעוד (576 חוות דעת)
התקבלו 576 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
חן יהל ,המכללה האקדמית אשקלון, מכללת אשקלון - תואר בלימודי סיעוד, 12/12/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את העיצוב של המכללה, שיש מקום לשבת, אהי אוהבת שמקשיבים לסטודנטים ובקשותיהם הרבה יותר מאשר אוניברסיטאות, אני לא אוהבת את החוסר ארגון והסברה לסטודנטים

על הקמפוס
הקמפוס ממש נחמד, כיף להסתובב במכללה, אגודת הסטודנטים מאוד משקיעה באירועים לסטודנטים
רותם,אוניברסיטת תל אביב, תואר בסיעוד - אוניברסיטת תל אביב, 08/12/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת מאוד את החלק הפרקטי בלימודים שאנחנו עושים תוך כדי התואר ומכין אותנו לחיי העבודה האמיתיים. צוברים ניסיון וידע במחלקות השונות בבתי החולים זה מדהים.

על הקמפוס
האוניברסיטה בתל אביב היא עצומה כמעט כמו שכונה בפני עצמה.
האגודה מארגנת מסיבות וימי תחילת סמסטר עם שירותים סופר חשובים כמו העירייה והטענת הרב קו לסטודנט. גם מתנות שוות בתחילת שנה. גם יופ הסטודנט מאוד מושקע ויש הרבה חשיבה על גיבוש האנשים.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי סיעוד / אחות מוסמכת
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לסיעוד
מכללת אשקלון - תואר בלימודי סיעוד
אריאל - מדעי הסיעוד
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
תואר בסיעוד - אוניברסיטת תל אביב
אסף הרופא - לימודי סיעוד
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורסים על בסיסיים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד סיעוד
לימודי סיעוד - עמק יזרעאל
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
הסבה לסיעוד בבית החולים בני ציון (לפני 23 שעות, 59 דקות)
לימודי סיעוד בטכניון (לפני 1 ימים, 3 שעות, 59 דקות)
למי מתאימה הסבת אקדמאים לסיעוד? (לפני 1 ימים, 8 שעות, 17 דקות)
לימודים על בסיסיים (לפני 2 ימים, 8 שעות, 17 דקות)
לימודים על בסיסיים בסיעוד (לפני 3 ימים, 7 שעות, 12 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD