רוצה פרטים על קורסים- תואר בתיירות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הנושאים הנלמדים בתואר לתיירות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורסים- תואר בתיירות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים עיקריים בלימודי תואר ראשון בתיירות

תחום התיירות הוא תחום חשוב מאוד אשר תורם רבות לכלכלה של מדינת ישראל. שנת 2008 הייתה שנת שיא במספר התיירים שהגיעו לישראל (למרות המצב הביטחוני) וגם בתיירות הפנים חלה תנופה גדולה. הישראלים אוהבים מאוד לטייל ולכן יש צורך באנשי מקצוע איכותיים העוסקים בתחום זה.

 

כמה מילים על לימודי תיירות

 

ישנם קורסי תעודה רבים בתחום התיירות, אך כיום ניתן ללמוד את התחום גם לקראת תואר ראשון בלא מעט מכללות בישראל. המטרה של לימודי התיירות היא לתת מענה הולם לאתגרים הרבים של תעשיית התיירות בארץ ובעולם תוך התמקדות בניהול תחומי תיירות שונים ובתחומים נלווים נוספים.

 

בחלק מהמכללות תחום התיירות נלמד יחד עם תחום מנהל העסקים (ונקרא לעיתים ניהול מערכות בריאות ותיירות, ניהול התיירות ושמות נוספים). במסלולים המשלבים לימודי מנהל עסקים לומדים הסטודנטים קורסים בתחום התיירות וגם בתחומים נוספים כמו כלכלה, מימון, סטטיסטיקה, מתמטיקה ועוד. בכתבה זו נפרט את הקורסים בתחום התיירות במסלולים השונים.

קורסים עיקריים: 

יסודות בגיאוגרפיה - קורס חשוב המקנה לסטודנטים ידע אודות מושגי בסיס בתחום הגיאוגרפיה. כל איש מקצוע העוסק בתיירות צריך להבין גם בתחום זה על מנת לשרת את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר.

היסטוריה וארכיאולוגיה של ארץ ישראל - גם בתחום ההיסטורי צריכים אנשי התיירות להיות בקיאים. קורס זה נותן סקירה של ההיסטוריה וארכיאולוגיה של ארץ ישראל וכיצד הם משפיעים על ענף התיירות בישראל.

יסודות הניהול - אנשים העוסקים בתחום התיירות הם במקרים רבים גם מנהלים (של מלונות, צימרים, חברות נסיעות ועוד). קורס זה מקנה את מושגי היסוד בתחום הניהול ומכשיר את הסטודנטים באופן איכותי לתפקידי ניהול שונים.

שיטות מחקר בתיירות - כמו בכל תחום, גם בתחום התיירות יש לא מעט מחקרים בנושאים שונים. הסטודנטים ילמדו בקורס זה כיצד לבצע מחקרים בתחום התיירות וכיצד ליישם אותם.

תכנון ופיתוח תיירות- כל איש מקצוע בתחום התיירות חייב לדעת כיצד לפתח ולתכנן פרויקטים בתחום התיירות מסוגים שונים. קורס זה דן בסוגיות מעולם זה.

אתיקה והיבטים משפטיים בתיירות - התחום המשפטי הוא תחום מרכזי בתחומים רבים וכמובן שגם בעולם התיירות. הסטודנטים ילמדו בקורס זה את מושגי היסוד המשפטיים בתחום וכן אודות החקיקה והפסיקה בתחום התיירות.

מסעדנות - תחום המסעדנות הוא חלק בלתי נפרד מענף התיירות וכל איש מקצוע העוסק בתיירות, כדי שיתמחה גם בתחום זה. קורס זה מקנה את מושגי היסוד בתחום החשוב הזה.

שיווק - ללא יכולות שיווק מצוינות קשה מאוד להצליח בכל עסק, ובוודאי שלא בעסקי התיירות. הסטודנטים ילמדו בקורס זה אודות שיטוח שיווק שונות, מושגי יסוד בתחום השיווק ועוד.

קורסים נוספים הנלמדים בתחום זה הם, בין היתר תיירות עסקית, שיטות מחקר בתיירות, תיירות כפרית, יעדי תיירות, ניהול השיווק בתיירות, מלונאות, ניהול מזון ומשקאות, לימודי מזון ותזונה ועוד.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסים- תואר בתיירות?

רוצה לדעת יותר על קורסים- תואר בתיירות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: תיירות - מלונאות

התקבלו 19 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא תיירות - מלונאות

אביה מזרחי מגן
אביה מזרחי מגן מאמינה ששילוב של ידע ותעוזה הוא הכלי להצלחה בתחום. "ידע הוא כוח. חשוב לצבור ידע ולהיות סקרנים. כדי לפתח קריירה במלונאות חשוב להיות גם אוהב אדם, מישהו שב – DNA שלו נמצאים ערכים של מתן שירות ונתינה. כדי להצליח בתחום חייבים גם תעוזה, לא לפחד להעז ולעשות מה שאחרים חששו לעשות."
היא חושבת שתחום המלונאות הוא קרקע לצעירים שרוצים להגיע לתפקידי ניהול. "מלונאות הוא תחום מאוד דינמי, לצעירים ניתנת הזדמנות לצמוח יחד עם הענף. בתחום יש הזדמנויות רבות לבנות קריירה ולצמוח מלמטה. זה ענף נפלא עם סיפוק אדיר."
אביה מזרחי מגן
מנכ"לית רשת המלונות פתאל
Whatsapp Whatsapp