רוצה פרטים על קורסים- תואר במחשבים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הנושאים הנלמדים בתואר ראשון במחשבים

מחפש/ת מידע על לימודים? קורסים- תואר במחשבים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


(בחסות)

קורסים עיקריים בלימודי תואר ראשון במחשבים

לימודים לתואר במחשבים הם מבוקשים מאוד בארץ ובעולם. לימודים אלה יכולים להיקרא לימודי הנדסת תוכנה או לימודי מדעי המחשב, אך בכל מקרה המדובר בלימודים המכשירים את הסטודנטים לעבוד כמתכנתים, אנשי חומר ותפקידים נוספים בעולם המחשבים.

 

כמה מילים על לימודי מחשבים

 

אם יש תחום בו יש לישראל יתרון משמעותי, זהו ללא ספק תחום המחשבים וההיי טק. הלימודים בתחום זה הם מורכבים למדי ורוב הקורסים הם בתחומים ריאליים כמו מתמטיקה, קורס תכנות ועוד. המסלולים משתנים בין המכללות אך ישנם כמה קורסים המשותפים לרוב המכללות בישראל.

 

כל מי שרוצה לעסוק בתחומי התוכנה, החומרה, הרשתות או האינטרנט, רצוי מאוד שילמד את תחום המחשבים במכללה איכותית ככל האפשר.

בכתבה זו ניתן סקירה של הקורסים המרכזיים העיקריים בלימודי המחשבים.

קורסים עיקריים:

חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי - קורס מרכזי וחשוב שמטרתו לתת לסטודנטים ידע מתמטי חשוב וכלים הדרושים להם לעבודתם בתחום המחשבים. בקורס יושם דגש על הטכניקה והמושגים הבסיסיים של החשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי והשימושים שלו בפיזיקה, הנדסה, מחשבים ועוד.

אלגברה ליניארית - נושא חשוב שכל איש מחשבים צריך לשלוט בו. בין הנושאים הנלמדים בקורס זה - משוואות לינאריות, מטריצות, פעולות שורה על מטריצה, תנאי קונסיסטנטיות, כפל מטריצות, הצגת המכפלה הוקטורית, מרחבים וקטוריים ועוד.

מבוא למדעי המחשב שפת C - קורס זה מלמד את יסודות מדעי המחשב תוך שימוש בשפת התכנות הפופולארית C. בין הנושאים הנלמדים בקורס זה תכונות בסיסיות של שפת C, משתנים וקבועים, משפטי בקרה ותנאי, משפטי לולאה, מערכים, מצביעים, מחרוזות, פונקציות, ניתוח יעילות של תוכנות, מיון ומיזוג, מצביעים ועוד.

מתמטיקה בדידה - קורס זה מקנה לסטודנטים ידע חשוב אודות מספר מושגים יסודיים במתמטיקה אשר מהווים בסיס חשוב לתחום מדעי המחשב. בין הנושאים הנלמדים בקורס זה - ביטויים לוגים פשוטים ומורכבים, קשרים לוגיים, לוחות אמת, שקילות לוגית, תורת הקבוצות ועוד.

סטטיסטיקה והסתברות - קורס מבוא נוסף שהוא חשוב והכרחי לאנשי מחשבים הוא הקורס בסטטיסטיקה והסתברות. מטרת הקורס היא ללמד את הנושאים הללו בצורה ברורה ונגישה. בין הנושאים הנלמדים - סטטיסטיקה תיאורית, מקדם מתאם ורגרסיה, תורת ההסתברות, התפלגות נורמאלית, התפלגות בינומית ועוד.

מבוא לתכנות מערכות - זהו קורס חשוב שמטרתו להשלים את הרקע התיאורטי והמעשי ביסודות מדעי המחשב. בין נושאי הקורס - קבצים, פונקציות ספריה, טיפול במחרוזות תווים וטקסטים, מצביעים מתקדמים וניהול זיכרון יעיל, הידור מותנה ועוד.

נושאים מרכזיים נוספים שנלמדים בתואר ראשון במחשבים הם תורת הגרפים, אלגוריתמים, יעילות אלגוריתמית, מבני נתונים, מסדי נתונים, מערכות הפעלה, רשתות מחשבים, הצפנה, בינה מלאכותית ועוד.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסים- תואר במחשבים?

רוצה לדעת יותר על קורסים- תואר במחשבים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על קורסים- תואר במחשבים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 39 סטודנטים
המליצו והצביעו על מחשבים

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 687 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו 987 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,208 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 39 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם