קורסים ללמידה מרחוק במכללה האקדמית אחוה

מכללת אחוה - לימודי תעודה

קורסי למידה מרחוק במכללת אחוה

 

מכללה אחוה- המכללה האקדמית לחינוך מתפקדת כמוסד לימודים עצמאי ומוביל המאפשר לימודים אקדמיים בתחומים מבוקשים. בנוסף ללימודים אלו, המכללה מאפשרת תוכניות לימוד מרתקות, הפונות בעיקר לקהל של מחנכים ועובדי הוראה, במסגרת היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות. יחידה זו מציעה גם מספר תוכניות לימוד ייחודיות, אשר ניתנות ללמידה מרחוק, באופן מקוון.

 

להלן המסלולים האפשריים:

 

 • פיתוח אינטליגנציה רגשית:

  בימינו לא מדברים עוד על “אינטליגנציה” יחידה ומסוימת אלא על מספר סוגים של "אינטליגנציה". להתפתחותה של האינטליגנציה הרגשית ישנה חשיבות גבוהה ומטרת הלימודים בקורס זה היא ההיכרות מרכיביה, התנאים לצמיחתה והדרכים להתפתחות רגשית תקינה.

 

 • גישור בבית הספר:

  הגישור נחשב לכלי רב עוצמה המאפשר להגיע להסכמות במהלך עימותים, אשר מתאימות לשני הצדדים המסוכסכים. קורס זה מקנה למשתתפיו את ההיכרות וההבנה של התהליך הגישור, לצד תחומי גישור רבים: גישור בעסקים, גישור משפחתי, גישור בקהילה, גישור בעסקים וכדומה. יושם דגש רב על גישור בבית הספר ככלי התורם להליך הלמידה.

 

 • ציורי ילדים:

  ציורי ילדים נראים כתחביב בלבד, אך למרות זאת מתחת לפני השטח הם מכילים מטענים חבויים. ציורי הילדים כוללים היבטים רבים בנוגע למיומנויות ולהתפתחות, הם מלמדים אותנו על מהות המחשבה של הילדים ומסייעים בפתרון בעיות בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.

 

 • תקשורת בין אישית:

  העולם החברתי שלנו בנוי ברובו על תקשורת בינינו לזולת. אך האם עצרנו לרגע לחשוב כיצד אנו מתקשרים האחד עם השני? הלימודים בקורס זה מעמיקים את ההבנה בנוגע לדפוסי התקשורת שלנו, מסיעים בפיתוח יכולות התקשורת ומעניקים שיטות לשיפורן.

 

 • להיות מורה מקוון:

  הטכנולוגיות המודרנית וההתפתחות המסחררת של רשת האינטרנט יצרו מגוון הזדמנויות בנושאי חינוך והוראה. האפשרות ללמוד באופן מקוון, מרחוק ובעזרת האינטרנט היא ללא ספק אחת מהן. קורס זה מכיר למשתתפיו דרכי הוראה חדשות, סגנונות למידה מקוונים ומיטב כלים להוראה מקוונת.

 

 • מוח, זיכרון, למידה ומה שביניהם:

  קורס מרתק זה עורך היכרות עם מסתורי הזיכרון ומוח האדם, כמו כן עונה על שאלות מעניינות כגון: איך אנו זוכרים? מה אנחנו זוכרים? האם ישנן דרכים לשיפור הזיכרון? כיצד ניתן לשפר את טכניקות הלמידה?

 

 • תזונה מזון ומה שביניהם:

  במהלך הלימודים בקורס זה נערכת היכרות עם מרכיבי המזון העיקריים ולמדים על הקשרים החשובים שבין התזונה במאה ה- 21 לבין בריאות הגוף ותפקודו היומיומי. כמו כן, לומדים המשתתפים על השפעות התזונה בקרב ילדים ומבוגרים.

 

 • סוגות בספרות ילדים:

  ספרות הילדים נחשב לאחד המרכיבים המרכזיים מחומרי ההוראה בגנים ובבתי הספר. הוראה של סיפורי ילדים דורשת היכרות מעמיקה עם סגנונות הכתיבה לילדים ועקרונותיה. במהלך קורס זה לומדים המשתתפים את מאפייני הספרות התקנית לילדים.

 

 • רשתות חברתיות:

  מטרת הלימודים בקורס זה היא להכיר את הסוגים השונים של הרשתות החברתיות המובילות בימינו, להבין את החשיבות הסוציולוגית להתקהלות החברתית באופן מקוון ולבחון את ההשפעה של הרשתות החברתיות על הליך הלמידה בחברה המערבית מאה ה- 21. 

 

 • עידוד קריאה בעידן הדיגיטלי:

  החשיבות הגבוהה של קריאת ספרים ידועה לכולנו. לקריאה יש השפעה ניכרת על ההישגים הלימודיים ולכן חשוב להשריש זאת בתלמידי הכתה. במהלך הקורס יכירו המשתתפים אתרי אינטרנט המטפחים את הקריאה בקרב ילדים ונוער, לצד דרכים ושיטות ייחודיות לעידוד הקריאה החופשית.

 

משך הלימודים ותנאי הקבלה

 

משך הלימודים ותנאי הקבלה בקורסים השונים הניתנים ללמידה מרחוק משתנים בהתאם להיקף הקורס, אופיו ועלותו. לפרטים מדויקים יש לפנות ליחידה ללימודי תעודה והשתלמויות של מכללת אחוה.

 

סיום הלימודים וקבלת תעודה

 

הבוגרים אשר סיימו בהצלחה את אחד מקורסי הלמידה מרחוק שמציעה מכללת אחוה, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות. התנאים לקבלת תעודה זו כוללים השתתפות פעילה בשיעורים, הפגנת נוכחות בכ- 80% מהמפגשים והגשת מטלות ופרויקטים. לאחר קבלת התעודה יוכלו הבוגרים ליישם את התכנים שנלמדו בקורסים השונים ולשלבם עם שיטת ההוראה הנוכחית.

 

חוות דעת של סטודנטים על קורסים מתוקשבים - מכללת אחוה

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

מכללת אחוה - לימודי תעודה
07/06/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מחירים גבוהים, אין פה חיי סטודנט, שעמום ואין אווירה שמעודדת ללימודים

על הקמפוס

מכללת אחוה מקום שקט יחסית בשאר המסודות, שכר הלימוד גבוה, אין חיי סטודנת ואין מעורבות חברתית, רמת הלי קרא עוד...

טיפים

אם יש לכם ברירה למקום אחר תלכו לשם, אל תבואו לאחוה😹


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp