רוצה פרטים על פסיכומטרי נתניה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פסיכומטרי נתניה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי נתניה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


פסיכומטרי נתניה

 

בנתניה קיימים 10 בתי ספר ללימודי פסיכומטרי לטובת תושבי העיר. כדאי לערוך השוואה בין בתי הספר במהלך בחירת בית הספר שהכי מתאים לכם ללימודי פסיכומטרי.

 

היי קיו

 

שיטת הלימוד בהיי קיו- הלימודים מתקיימים באמצעות שיעורים פרונטאליים (31 פגישות מובנות במהלך הקורס), ספרי לימוד ולימודים ברשת האינטרנט. כיתות הלימוד הן בינוניות 18-30 תלמידים בכיתה ונעשה שילוב של השיעורים הפרונטאליים עם למידה באתר האינטרנט שמציע תוכנה אדפטיבית (המתאימה את עצמה ללומד) כחלק מהתרגול. לרשות התלמידים עומדים יועצים ומדריכים אישיים לכל אורך הקורס לסיוע ולהכנה לבחינה.

 

עזרי לימוד- דוקטור SWOT- אפליקציה שמנתחת בכל רגע נתון את הידע של התלמיד, 15 סימולציות ולמעלה מ 25,000 תרגילים,VocabuLab,Analogies From A to B , שיעורים בוידיאו, מצגות מחשב, Personal Trainer, Analyzer.

 

סניף היי קיו בנתניה:

כתובת - הרצל 54, מול קניון השרון, קומה ב'

קווי אוטובוס - הסניף סמוך לתחנה המרכזית בנתניה

חנייה - חניון בעלות של 7 ₪ ליום שלם

 

לחמן פסיכומטרי

 

שיטת הלימוד בלחמן- שיטת הלימוד בשיעורים משלבת בין לימודי התכנים בבחינה הפסיכומטרית המשולבים בלמידת עמידה בזמנים, שיטות לפתרון השאלות וחשיבה פסיכומטרית. הקורס כולל למעלה מ 20 מפגשים, המדריכים מקפדים על קשר עם התלמידים לאורך כל תקופת הקורס, כדי שיוכלו לקבל תשובות לשאלותיהם בכל שעה.

 

חומרי לימוד ועזרים בקורס- חומרי הלימוד של לחמן פותחו על-ידי ה"מודיעין". לקראת הבחינה מחולקות לתלמידים חוברות בשם "לחמניות טריות" המרכזות שאלות מתוך הבחינה האחרונה שהתקיימה.

 

פסיכומטרי בתיכון - מיועד לתלמידי תיכון המעוניינים לעבור את הבחינה. הקורס מתקיים לקראת שני מועדים בשנה- מועד אפריל ומועד אוקטובר.

 

סניף לחמן בנתניה:

כתובת - רמז 13 קומה 6

קווי אוטובוס - מחדרה- 921+947, מרעננה-כפ"ס- 641.

הסניף ממוקם במרחק 10 דקות הליכה מהתחנה המרכזית.

 

קידום לך תצטיין

 

תוכנית קידום אישי- נפגשים עם מדריך הפסיכומטרי להיכרות אישית עוד לפני תחילת הקורס לתאום ציפיות להגיע לציונים אליהם שואפים לצרכי קבלה לאוניברסיטה. חלק מבניית התוכנית מסתמכת על התוצאות של מבחנים דיאגנוסטיים שמתקיימים לפני הקורס.

 

חומרי הלימוד ועזרים בקורס - מערכת לתרגול ולמעקב התקדמות אישי באינטרנט, תוכנה ללימוד אוצר מילים, מרכזי למידה הפתוחים עבור התלמידים כל בכל ימי הפעילות. בנוסף ישנן אפליקציות ב- iPhone או Android וסרטוני הדרכה ביוטיוב לתרגול מכל מקום.

מועדון ה 700- מיועד לתלמידים שקבלו 650 לפחות בקורס קודם. זהו קורס הבנוי במיוחד להבטיח שהתלמידים יקבלו 700 לפחות בבחינה הבאה.

 

פסיכומטרי ברוסית- קורס ייעודי לדוברי רוסית.

 

סניף קידום בנתניה:

כתובת - רמז 13, קומה 6 "בית רמז"
שעות קבלה - א'-ד' 14:00-20:00, ה' 14:00-18:00, ו' 8:00-11:30
קווי אוטובוס - מוניות שירות- 84,79, אוטובוסים- 5, 947

 

 

Smart! פסיכומטרי

 

שיטת הלימוד ב-smart!- לימודים הדרגתיים. שיעור 1 בארבעת השבועות הראשונים ו-2 שיעורים ב 5.5. השבועות שלאחריהם, המרתון לומדים 7 שיעורים במלך שבועיים וחצי. בסה"כ ישנם 37 שיעורים בקורס ו-12 סימולציות.

 

חומרי לימוד ועזרים בקורס - ספרי לימוד להכנה לקראת הקורס, כרטיסיות לתרגול המילים, מילון מקיף ובו 9500 מילים ללימוד לבחינה, קוד אינטרנטי לשימוש במערכת האינטרנט של smart!, מפגשי רענון, שיעורי GETSMART ו-3 מפגשים אישיים עם המורה בקורס.

 

סניף smart! בנתניה:

כתובת - פינסקר 18, בית גולד קפיטל, קומה 3
קווי אוטובוס - הסניף צמוד לתחנה המרכזית
חניה - בחניון בבניין או בכחול לבן ברחוב

 

חכימא פסיכומטרי

 

בית הספר חכימא מלמד לקורס פסיכומטרי לקהל יעד דתי. הקורס מאופיין בהפרדה בין נשים לגברים וחומרי לימוד מותאמים מבחינת התכנים. כיתות הלימוד קטנות- עד 18 תלמידים בכיתה, לתלמידים שאינם מרוצים מציוניהם בבחינה ניתן קורס חינם.

 

סניף חכימא בנתניה:

כתובת - נורדאו 16, קריית נורדאו, בית חב"ד

 

סטודנט

 

בית הספר סטודנט שם את התלמיד וצרכיו במרכז, המורה מכיר את כל תלמידיו וצרכיהם על-מנת לחזק כל תלמיד במקומות בהם הוא חלש. הקורס בנוי ממכינה, מפגשים לימודיים בקורס, מפגשי מיקוד, שיעורי עזר, מפגשים אישיים עם המורה, סימולציות ומרתון. במהלך המרתון מתקיימות 13 סימולציות מלאות של 8 פרקים.

 

פרטים נוספים לגבי הקורס- מחיר הקורס הוא מהנמוכים בשוק ועוד על 50% ממוצע עלות הקורס בשלושת בתי הספר הגדולים ביותר, בכיתה ישנם 17-25 תלמידים וחומרי לימוד פרי פיתוחו של בית הספר.

 

סניף סטודנט בנתניה:

לא קיימים פרטים לגבי מיקום הסניפים

 

תיכון תל אביב

 

המורים בתיכון תל אביב מנוסים מאוד (8 שנות וותק ויותר) שעברו הכשרה של מספר חודשים ללימוד פסיכומטרי, כיתות הלימוד בינוניות עד 25 תלמידים בכיתה, היקף השעות בקורס הוא 240 שעות וחלק מהדגש בלימודים הוא על הפאן המנטאלי בבחינה וטפול בחרדת בחינה.

 

עזרים וחומרי לימוד בקורס - 15 ספרי לימוד, מפגש שבועי לתרגול ולחזרות, קבוצות מיקוד, 9 סימולציות כיתה ועוד סימולציה באוניברסיטה בה תתקיים בבחינה ותקופת מרתון של 3 שבועות אינטנסיביים לפני הבחינה.

 

קיימים קורסים במבנה ייחודי - קורס לאנשי צבא, קורס פסיכומטרי ללקויי למידה, קורס לתלמידי תיכון.

 

סניף תיכון תל-אביב בנתניה:

כתובת - שמואל הנציב 30

 

אוקיי פסיכומטרי

 

שיטת הלימוד באוקיי- הלימודים מתקיימים בכיתות בינוניות של עד 27 תלמידים, מספר השיעורים בקורס הוא 33 כולל שיעורים פרטיים ושיעורי Ok Extra, המערכת בנויה באופן מיוחד למשוחררי צהל במבנה נושקה כדי להחזירם לתלם הלימודים.

 

חומרי הלימוד ועזרים בקורס - מאגר אינטרנט של שאלות פסיכומטריות רבות, פורום באינטרנט של "מאמן אישי" 24 שעות ביממה, 10 ספרים וחוברות לימוד.

 

קיימים קורסים במבנה ייחודי - "אוקיי אקסטרה מותאם" ללקויי למידה קורס המכיל 62 מפגשים, קורס ברוסית, קורס בצרפתית.

 

מור קורן פסיכומטרי

 

מבנה הקורס במור קורן- הקורס מאופיין בכיתות קטנות ביותר עד 10 תלמידים בכיתה. הדגש העיקר בקורס הוא על מתן יחס אישי, המדריכים מאופיינים באוזן קשבת ובעלי יכולות הוראה גבוהות ביותר. ממוצע הציונים של התלמידים שלמדו במור קורן גבוה ב-80 ממוצע הציונים הארצי.

 

חומרי הלימוד בקורס - ערכת לימוד עדכנית וברמה גבוהה במיוחד.

 

סניף מור קורן בנתניה:

כתובת - רחוב סמילנסקי 24

חמש דקות הליכה מהתחנה המרכזית

 

זיו כספי

 

בזיו כספי קורס ארוך ומקיף ביותר הכולל 44 מפגשים כדי להבטיח ידע מושלם לבחינה, מפגשי חיזוקיות, מבחנים אדפטיביים, מפגשים של אחד עם אחד לצורך קבלת משוב אישי, מרתונים וסימולציות. משך שיעור כ- 6 שעות לימוד- שעת עזר + 5 שעות לימוד. במהלך הקורס מתקיימים 3 מבחנים לבחינת מצב הידע בנקודות זמן שונות בקורס.

 

המדריכים בקורס בעלי ניסיון של מעל 10 שנים. לרשות התלמידים בקורס ישנה ערכת הלימוד הכוללת: 16 ספרים, חוברות חיזוקית, חוברות מרתון וסימולציות.

 

סניף זיו כספי בנתניה:

כתובת- וויצמן 24, מכללת מעוף

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי נתניה?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי נתניה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp