רוצה פרטים על פסיכומטרי ירושלים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פסיכומטרי ירושלים והסביבה

מחפש/ת מידע על לימודים? פסיכומטרי ירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורסי פסיכומטרי בירושלים ובאזור

 

בירושלים ובסביבתה ניתן למצוא מוסדות לימוד רבים המציעים הכנה לבחינה הפסיכומטרית, ולבחור את הקורס המתאים לכם ביותר. להלן רשימה מפורטת של המכונים והגופים:

 

היי קיו

 

קורס פסיכומטרי בהיי קיו נלמד במספר פגישות גדול של 31 לפחות, נעשה שימוש במגוון של טכנולוגיות שונות לצורכי לימוד, בית הספר מבטיח שיפור של הציון לתלמידים חוזרים של 50 נקודות בציון בשיטת "לא שיפרת לא שילמת" וקורס נוסף בחצי מחיר ובגרות בחינם.

 

עם זאת הכיתות בין בינוניות לגדולות 18-30 תלמידים בכיתה והשימוש הרבה בטכנולוגיה עלול להיות בעייתי עבור תלמידים שאינם מתמודדים טוב עם שימוש בטכנולוגיה ממוחשב ואינטרנט.

 

סניף היי קיו בירושלים:

כתובת - יפו 34 ב' קומה 2
קווי אוטובוס - 27,30,174,175,176,6,13,15,18,20,21
חנייה - בחניון גן העצמאות ובחניון העירייה בתשלום

 

לחמן פסיכומטרי

 

מספר הפגישות בקורס מועט יחסית לבתי ספר אחרים ועומד על מעט יותר מ-20 פגישות. עם זאת, בית הספר פיתח שיטות ללימוד החשיבה הפסיכומטרית כחלק אינטגראלי בקורס. חומרי הלימוד מפותחים על-ידי יחידת מחקר ופיתוח ומעודכנים לפי מועד הבחינה האחרונה שהתקיימה לפני הקורס. מלבד כמות המפגשים המועטה גם כמות הסימולציות קטנה יחסית. יתרונו הבולט של בית הספר הן הכיתות הקטנות של בסביבות 15 תלמידים בכיתה.

 

סניף לחמן בירושלים:

כתובת - הגן הטכנולוגי, בניין 2 קומה 4 (מול הכניסה הראשית של קניון מלחה)
שעות קבלה - א'-ה' 9:00-20:00, ו' 8:00-13:00
קווי אוטובוס - 31,6

 

אנקורי פסיכומטרי

 

בית הספר בוחר את המורים שלו לפי יכולתם לסחוף את התלמידים לאורך כל הקורס העמוס. הקורס אינו נחשב לאחד הקורסים היקרים בשוק והתמורה היא, 12 ספרי לימוד, 15 שיעורים 6 סימולציות לאורך הקורס מתקיימים מפגשים אישיים עם התלמידים להתעדכנות במצב התקדמותו בקורס, כחלק מהקורס מקיים בית הספר שיעורי חשיבה פסיכומטרית המיועדים לפיתוח החשיבה הפסיכומטרית במיוחד.

 

סניף אנקורי בירושלים:

כתובת - בן יהודה 4 (במדרחוב)

 

קידום לך תצטיין

 

בית הספר בונה תוכנית אישית עובר כל תלמיד בהתאם ליכולותיו וצרכיו. בנוסף מעמיד בית הספר מרים מנוסים מאוד המתוגמלים עבור הצלחת התלמידים שלהם בקורסים. על-מנת לתת את השירות האישי לכל תלמיד כיתות הלימוד בבית הספר פתוחות כל השבוע בשעות הפעילות עבור התלמידים עם מדריך צמוד למענה על שאלות ועזרה בתרגול החומר. בית הספר מקיים מסלול הקרוי "מועדון 700" המיועד לבעלי ציון 650 בבחינות קודמות. קורס נוסף שמקיים בית הספר הוא קורס פסיכומטרי בשפה הרוסית.

 

סניפי קידום בירושלים:

 • סניף ירושלים
  הגן הטכנולוגי, בניין המגדל קומה 4 (ליד בנק פועלים)
  שעות קבלה- א'-ה' 9:00-20:00, ו' 8:00-13:00
  קווי אוטובוס- 4,6,12,18,22,31,33

 

 • סניף בית וגן
  רח' הפסגה 8, בית וגן

 

EZ Way פסיכומטרי

 

היתרון הבולט של בית הספר הוא ה"מאמן האישי" שניתן לכל תלמיד כחלק מהקורס. במהלך הקורס נעשה שימוש רחב בטכנולוגיה ובמדיות השונות, ומתקיימים מסלולים ייחודיים כגון: מסלול פסיכומטרי לחרדים, לנשים בלבד, מסלול VIP, מסלול ללקויי למידה ומסלול ברוסית. במהלך הקורס מקיים בית הספר קבוצות לימוד קטנות לתרגול החומר הנלמד והלימודים מתקיימים בשיטת בלי וויתורים נוקשה לגבי נוכחות וביצוע של כל מטלות הבית. במהלך הקורס נערכות כ-13 סימולציות לתרגול לקראת הבחינה.

 

סניף EZ Way בירושלים:

 • סניף מכללת הדסה
  רח' שבטי ישראל 22, מרכז הצעירים ירושלים

 

 • סניף המכללה החרדית בירושלים
  רח' החושן 2, מרכז עדי גפני, שוהם

 

יואל גבע

 

הקורס של יואל גבע הוא מבין הקורסים היקרים ביותר בשוק ועם הכיתות הגדולות ביותר. עם זאת, המורים בבית הספר נחשבים לטובים ביותר בתחומם ולכן מוניטין בית הספר טוב כל כך. חומרי הלימוד של יואל גבע איכותיים מאוד ובית הספר מציע קורס חוזר לתלמידים שאינם מרוצים מהציון שלהם בבחינה.

 

סניף יואל גבע בירושלים:

מכון שכטר, רחוב אברהם גרנות 44, ירושלים

 

 

Smart! פסיכומטרי

 

הלימודים בבית הספר מדורגים ברמת העומס שלהם מתחילים עם שיעור יחיד בשבע ועוברים לשני שיעורים בשבוע לבסוף הלימודים מתקיימים כמעט בכל יום בשבוע ככל שמתקרבים למועד הבחינה. בסך הכל מתקיימים 37 מפגשים בקורס כדי להבטיח שהתלמידים יקבלו כמה שיותר שיעורי הכנה לבחינה ו-12 סימולציות.

 

סניף smart! בירושלים:

רח' יפו 49 פינת יעבץ 2 (כניסה מרחוב יעבץ)

קווי אוטובוס- 6,7,8,9,13,17,18,20,21,31,32,60,74

חניה- בחניונים באזור וברחובות הסמוכים

 

חכימא פסיכומטרי

 

לימודי פסיכומטרי למגזר החרדי, המאופיינים בהפרדה בין נשים לגברים ושמירה על צניעות התלמידים. כיתות הלימוד קטנות יחסית- עד 18 תלמידים בכיתה, ומוצע לכל תלמיד קורס נוסף חינם במידה ואינו מרוצה מהציון בבחינה. החיסרון של בית הספר הוא השילוב בין תלמידים בעלי ידע מוקדם במקצועות הליבה, כגון מתמטיקה, ותלמידים שאינם בעלי ידע קודם הלומדים באותה הכיתה.

 

סניף חכימא בירושלים:

מכללת אורט, קמפוס האוניברסיטה העברית, גבעת רם

החניה חינם, בית הספר נמצא במרחק הליכה קצר מרחוב הרצל

 

סטודנט

 

בית הספר הוא מיזם של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב. בית הספר הוקם כדי להבטיח נגישות להשכלה גבוהה במחיר סביר לכל מועמד, 50% ממוצע העלות של שלושת הקורסים של בתי הספר המובילים בישראל. בית הספר מציע שיעורי מיקוד ושיעורי עזר כחלק מהקורס, וכיתות לימוד בגדול של עד 25 תלמידים בכיתה. במהלך הקורס מתקיימות כ-13 סימולציות לבחינה האמיתית.

 

אוקיי פסיכומטרי

 

במהלך הקורס מתקיימים כ 33 מפגשי לימוד, ומסגרת ייחודית להחזרה למסלול הפסיכומטרי לחיילים משוחררים. בנוסף ישנם מסלולים מיוחדים ביניהם מסלול ללקויי למידה, מסלול ברוסית ובצרפתית. המסלול ללקויי למידה קרוי אוקיי אקסטרה ומכיל 62 מפגשים בקצב לימוד איטי יותר כדי להבטיח את הצלחתם של התלמידים בעלי לקויות הלמידה. כיתות הלימוד גדולות יחסית ובהן 27 תלמידים בית הספר מציע מסלולי לימוד לקראת הבחינה הפסיכומטרית לאוכלוסיות מיוחדות בנוסף למסלול הרגיל.

 

תיכון תל אביב

 

בית הספר מציע מסלול הכולל הכנה מנטאלית לקראת הקורס. היקף הקורס הוא כ-260 שעות לימוד מבין הקורסים המקיפים ביותר בשוק הפסיכומטרי, וקורסים מודולאריים המותאמים לאוכלוסיות שונות כגון: פסיכומטרי לקויי למידה, אנשי קבע ומסלול למצטיינים. לתלמידים בקורס ניתנים 15 ספרי לימוד ומתקיימות כ-9 סימולציות במהלך המרתון לבחינה.

 

סניף תיכון תל-אביב בירושלים:

רח' הרצוג 105

 

ירדן פסיכומטרי

 

בית הספר מקיים שיעורי תגברו בתחילת כל שיעור ובימי שישי באופן קבוע. לפני תחילת הקורס מתקיימת מכינת ידע במתמטיקה מאופן מקיף. חלק משיטות הלימוד הנלמדות במהלך הקורס קרויות טרי"פים- טריקים פסיכומטריים. בית הספר מקיים מועדון 700 המיועד כקורס חוזר במחיר סמלי למעוניינים בכך. במהלך הקורס מתקיימים 7 מבחנים המדמים בחינת אמת וישנם 3 שיעורי תגבור במהלך השבוע.

 

סניף ירדן בירושלים:

רח' הלל 18

שעות קבלה- א'-ה' 9:00-20:00, ו' 9:00-13:00

החניה בתשלום

 

בית ספר רינת אליטוב

 

בית הספר רינת אליטוב מציע קורסים בעיר מודיעין, בקבוצות של לא יותר מ - 15 תלמידים. במסגרת הקורס נהנים הסטודנטים גם מלימוד באמצעות תוכנה מיוחדת, בעזרתה הם משננים מילים חדשות בעברית ובאנגלית, ומקבלים ניתוח של הישגיהם בסימולציות בחינה. התכנית מושתתת על הבנה לעומק של שאלות הפסיכומטרי ועל ליווי אישי בכיתה קטנה. בבית הספר קיים גם מסלול להשלמת בגרויות.

 

מיקום מוסד הלימודים:

רח' עמק דותן 49 (המרכז הרב תחומי)

מודיעין מכבים רעות

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי ירושלים?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי ירושלים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי ירושלים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 44 סטודנטים
המליצו והצביעו על פסיכומטרי

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון 584 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר 669 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם