לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > פסיכומטרי > פסיכומטרי דצמבר 2018

פסיכומטרי 12/2018 - כל מה שחשוב לדעת


מחפש/ת מידע על לימודים? פסיכומטרי דצמבר 2018? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
פסיכומטרי דצמבר 2018
מתכונת חדשה לפסיכומטרי
תוצאות פסיכומטרי
הקלות פסיכומטרי
מבנה הבחינה הפסיכומטרית
מועדי פסיכומטרי
מחשבון ציון פסיכומטרי
פסיכומטרי משולב
פסיכומטרי ברוסית
פסיכומטרי בערבית
 
 
פסיכומטרי בצרפתית
פסיכומטרי - שאלות ותשובות
מכינה לפסיכומטרי
טיפים לקראת הרשמה
קורס פסיכומטרי לחיילים
פסיכומטרי בתיכון
פסיכומטרי לבד
שיפור ציון פסיכומטרי
אוצר מילים
חשיבה כמותית

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

פסיכומטרי דצמבר 2018 - כל מה שצריך לדעת ביום הבחינה

 

פסיכומטרי במועד דצמבר 2018 נערך בימים שישי וראשון, 7 ו - 9 בדצמבר. במועד זה נערכת הבחינה בשפות עברית וערבית. אפשר להיבחן בפסיכומטרי בקמפוסים באזור הצפון, הדרום, ירושלים והמרכז.

 

איך נרשמים לבחינה?

 

המועד האחרון לרישום לבחינה במועד דצמבר 2018 הוא יום שני ה - 17 לאוקטובר 2018. חשוב לציין כי ההרשמה לבחינה עצמה איננה מהווה חלק מההרשמה למוסדות הלימודים והיא נעשית מול המרכז הארצי לבחינות והערכה. מועמדים אשר נרשמו לשני מוסדות לימודים (או יותר) ייבחנו פעם אחת בלבד. ניתן לבצע את ההרשמה ברשת האינטרנט באמצעות אתר המרכז הארצי לבחינות ההערכה. כמו כן, ניתן גם לשלם את ההרשמה בדואר על ידי רכישת ערכת הרשמה (בחנויות ספרים או באתר). חיילים משוחררים יכולים לשלם את ההרשמה מהפיקדון הצבאי, בסניף בנק הפועלים או בנק לאומי, ובאמצעות ערכת הרשמה.

 

לדעת עוד על הבחינה הפסיכומטרית:

 

 

לפני הבחינה

 

הבחינה הפסיכומטרית מודדת כישורים אשר נרכשים על ידי הנבחנים לאורך כל שנות לימודיהם, החל מבית הספר היסודי. עם זאת, מומלץ לפנות לקורסים מרוכזים באחד ממוסדות הלימוד המתמחים בכך. לימודים אלו נעשים בהתאם לרמת הבחינות בשנים האחרונות ויכולים לסייע באופן משמעותי בהצלחתו של הנבחן.

 

לקראת הבחינה מומלץ להגביר את קצב הלימוד אך ביום הסמוך לבחינה כדאי בהחלט להימנע ממעבר נוסף על החומר. לפני יום הבחינה חשוב להפקיד על שינה טובה ולברר מבעוד מועד היכן נערכת הבחינה וכיצד אתם מתכוונים להגיע אליה (ברכב, ברגל או בתחבורה ציבורית).

 

ביום הבחינה

 

איך מגיעים והיכן מתקיים המבחן?

 

בדקו היטב היכן אתם אמורים להיבחן. הבחינות הפסיכומטריות נערכות בקמפוסים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. שימו לב, לעיתים מדובר במתחמים רחבי היקף וחשוב לדעת מראש היכן מתקיימת הבחינה. הקפידו להגיע בטווח זמן סביר על מנת שלא תבזבזו זמן יקר בחיפוש מקום הבחינה ברחבי הקמפוס. דרכי הגעה לקמפוסים ניתן למצוא באתרי האינטרנט של האוניברסיטאות והמכללות, או במודיעין התחבורה הציבורית.

 

קמפוס אוניברסיטת בן גוריון – נבחנים מאזור באר שבע והדרום יבחנו בקמפוס אוניברסיטת בן גוריון הנמצא בשדרות בן גוריון בחלקה הצפוני של העיר. ההגעה לאוניברסיטה יכולה להיעשות באוטובוס, ברכב או ברכבת (תחנת הרכבת קרובה 5 דק' הליכה מהקמפוס). מומלץ לא לבוא עם רכב פרטי וזאת משום שישנה בעיית חניה של ממש באזור האוניברסיטה. כמו כן, כדאי להיכנס לאוניברסיטה דרך שער "העלייה" וזאת משום שחדרי הבחינה נמצאים בסמוך אליו.


קמפוס האוניברסיטה העברית – נבחנים מאזור ירושלים והסביבה נבחנים בקמפוס האוניברסיטה העברית בהר הצופים. הקמפוס נמצא בצפון העיר והוא סמוך לשכונות רמת אשכול והגבעה הצרפתית. ישנם מספר קווי אגד אשר מגיעים לקמפוס האוניברסיטה, כמעט מכל אזור בעיר. היות וקיימת במקום מצוקת חנייה, מומלץ שלא להגיע למבחן עם רכב פרטי (אלא אם מסיעים אתכם). השתדלו להיכנס דרך שער "חברה" וזאת משום שהדרך ממנו לכיתות הבחינה היא הקצרה והנוחה ביותר. שימו לב, לאוניברסיטה העברית יש קמפוס נוסף בגבעת רם. הימנעו מהגעה אליו שכן הוא מרוחק מהקמפוס בהר הצופים ובחינות הפסיכומטרי אינן נערכות בו.


קמפוס אוניברסיטת תל אביב – במידה ואתם נבחנים בקמפוס אוניברסיטת תל אביב, תוכלו להגיע למקום באוטובוס באחד מקווים הרבים שמפעילות על מסלול זה חברות דן ואגד. הגעה אפשרית גם ברכבת. עם זאת, חשוב לדעת כי המרחק בין תחנת הרכבת "תל אביב-אוניברסיטה" לבין הקמפוס אינו קצר ומדובר בכ-15 דקות הליכה.


קמפוס אוניברסיטת חיפה – נבחנים מאזור הצפון ייבחנו בדרך כלל בקמפוס אוניברסיטת חיפה. הגישה לקמפוס אפשרית בתחבורה ציבורית או ברכב. מומלץ לבדוק מול המודיעין את שעות יציאת האוטובוסים ולקחת טווח זמן מספיק. ניתן לחנות בחניון עפר בלתי מסודר הנמצא כעשר דקות הליכה מהקמפוס.
 

קמפוס אוניברסיטת בר אילן – קמפוס אוניברסיטת בר אילן נמצא בסמוך לצומת אלוף שדה והוא הקמפוס הגדול בישראל. אי לכך, חשוב לוודא מראש היכן נמצא חדר הבחינה ומהו השער המומלץ לכניסה (לאוניברסיטה ארבעה שערים). ההגעה לבר אילן אפשרית על ידי אוטובוסים העוצרים בסמוך לקמפוס. ניתן להגיע עם רכב וישנם שלושה חניונים הסמוכים לקמפוס (בתשלום של כעשרה שקלים לשעה).


מכללת תל חי – מכללת תל חי, בה נערך הפסיכומטרי מדי שנה ביולי, נמצאת בקיבוץ כפר גלעדי בסמוך לכביש 90. ההגעה למכללה אפשרית מקריית שמונה על ידי מספר קווי אוטובוס. ניתן גם להגיע עם רכב ולהחנות בסמוך למכללה.

 

איך יודעים באיזו כיתה נבחנים?

 

כל הפרטים על כיתת הבחינה כתובים על טופס ההזמנה למבחן. אפשר למצוא באתרים של מוסדות הלימוד מידע על מיקום הבניינים והכיתות. כשהגעתם לבניין, תראו על דלת הכיתה רשימה של שמות הנבחנים. גם אם לא מצאתם את שמכם, אל תילחצו, פנו לבוחנים והם יסייעו לפתור את הבעיה ולמצוא את הכיתה בה תיבחנו. בכל מוסד ישנם כמה אולמות בהם נערך הפסיכומטרי, השיבוץ נעשה מראש ואין אפשרות להחליף את הכיתה אליה שובצתם.

 

איפה יושבים בחדר המבחן?

 

במרבית המקרים, הבוחנים קובעים בעבורכם את מקום הישיבה בתוך הכיתה. בין הנבחנים יש רווח של שני כסאות, כשהישיבה היא בטורים אנכיים. אם המקום שהנבחר עבורכם לא נוח לכם, הגידו זאת לבוחנים והם ימצאו לכם מקום חדש ומתאים יותר. זכרו שהפסיכומטרי נמשך מעל ארבע שעות, לא הייתם רוצים לשבת כל הזמן הזה בחוסר נוחות או בתנאים שיכולים להפריע לכם להתרכז.

 

מה להביא ליום הבחינה?

 

תעודת זהות: חשוב לזכור להביא לבחינה הפסיכומטרית את תעודת הזהות אשר בלעדיה לא ניתן להיכנס לבחינה (רישיון נהיגה איננו מספיק). כמו כן, כדאי להביא גם את הזימון למבחן (למרות שאין זה חובה) וזאת משום שרשומים עליו פרטי החדר בו אתם נבחנים. במידה ואין בידכם את הזימון למבחן, תוכלו לברר את מיקום הבחינה אצל אחד מנציגי המרכז הארצי.

 

כלי כתיבה: הקפידו להביא מספר עפרונות ולא עיפרון אחד בלבד (לא תאלצו לבזבז זמן חידוד יקר במהלך הבחינה). עדיף לרכוש עפרונות עם מחק, ובכך לחסוך את הצורך להשתמש באביזר נוסף. כמו כן, מחיקת תשובות עם מחק קטן מאפשרת דיוק ומונעת מחיקת תשובות סמוכות. הביאו עמכם שעון בכדי שתוכלו לעקוב אחרי הזמן המוקצב בכל פרק ופרק.

 

מה אסור להכניס לחדר הבחינה?

 

חשוב לציין כי אין להכניס לחדר הבחינה טלפונים ניידים, גם לא לשם שימוש בהם בתור שעון. כמו כן, חל איסור על הכנסת שעונים עם מכונת חישוב, שעון מצפצפים, נגני מוסיקה או חפצים העלולים להפריע למהלך הבחינה.

 

מה עם אוכל ושתייה?

 

הקפידו לבוא עם בקבוק מים וזאת משום שמדובר בבחינה ארוכה ללא הפסקות. יש שישמחו להצטייד גם בקופסת שוקולד (בשביל הריכוז). עם זאת, יש הטוענים שמומלץ להימנע מאכילת שוקולד בזמן המבחן, שמביאה ל"נפילת מתח" ודווקא לחוסר ריכוז. במקום, עדיף להביא קצת פירות יבשים.

 

איך כדאי להתלבש ביום המבחן?

 

מומלץ להתלבש בשיטת ה"בצל" הידועה – מספר שכבות על הגוף, טי שרט, חולצה ארוכה וקפוצ'ון. באופן זה תוכלו להתאים את לבושכם למיזוג בחדר המבחן ולתנאים הסביבתיים.

 

כמה זמן מראש כדאי להגיע למבחן?

 

מומלץ להגיע כמה שיותר זמן מראש לאוניברסיטה בה אתם נבחנים, בגלל עומס בכבישים ובעיות חנייה שעשויות לעלות באותו היום. גם הקמפוס הגדול והמבלבל יכול לעכב אתכם במציאת הבניין וחדר הבחינה. וודאו כי הותרתם מספיק זמן מראש, ליתר ביטחון. ההמלצה היא להגיע לפחות ארבעים וחמש דקות לפני תחילת הבחינה.

 

ומה קורה אם מאחרים?

 

גם אם איחרתם, אין סיבה להיכנס ללחץ. בכל מוסד קיימת גם כיתת מאחרים, שמיועדת לכל מי שהגיעו עד חצי שעה אחרי תחילת המבחן, לאחר שנסגרה דלת חדר הבחינה. פנו אל נציגי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה שנמצאים במקום והם יסבירו לכם כיצד להגיע לכיתת המאחרים.

 

מה קורה בסוף המבחן?

 

לאחר תום הפרק האחרון במבחן, הבוחנים יאספו את הבחינות ודפי התשובות מכל הנבחנים. בזמן הזה אין אפשרות לצאת מחדר המבחן, גם לא לשירותים. אחר כך יחלקו הבוחנים שאלון של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, מעיין מבדק סטטיסטי של נתונים שקשורים למבחן. אין חובה לענות על השאלון, אך לא ניתן לצאת מהחדר עד שהבוחנים אוספים את כל הדפים.

 

בזמן היציאה מחדר הבחינה, הבוחנים יחלקו לכם ספח קטן ובהם מופיע תאריך הבחינה וגם קוד אישי. שמרו על הספחים האלה, הם ישמשו אתכם כשתרצו לבדוק את הציון שקיבלתם במבחן, דרך אתר האינטרנט של המרכז הארצי.

 

קישורים:

 

לימודי תואר ראשון - כל המסלולים והמידע לרבות תנאי קבלה ומלגות

איך נרשמים לפסיכומטרי? המרכז הארצי לבחינות

הפניית שאלות למרכז הארצי לבחינות והערכה

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי דצמבר 2018? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על פסיכומטרי דצמבר 2018
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד פסיכומטרי דצמבר 2018

המכון הטכנולוגי חולון HIT - קורס פסיכומטרי אנקורי - קורס פסיכומטרי, קורס הכנה לפסיכומטרי
מכון רז אתגרים חינוכיים - קורס פסיכומטרי רועי קריב - קורס פסיכומטרי
בגרות בקמפוס - קורס פסיכומטרי תיכון תל אביב - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי
בית ספר ירדן - קורס פסיכומטרי והשלמת בגרויות מכללת אוקיי - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי במכללת OK
בית ספר חרשן - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי אחד על אחד - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי
smart פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי לחמן פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי לחמן
מכללת מאסטר קולג' - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי מכון ליטני - קורס פסיכומטרי
הבית של תמר - קורס פסיכומטרי | פסיכומטרי ללקויי למידה בגרות בקלות - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי
מור קורן - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי מכללת אור - קורס פסיכומטרי - הכנה לפסיכומטרי
חכימא - קורס פסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי | פסיכומטרי לחרדים אנקורי פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי אנקורי, קורסי הכנה לבגרות
HIGH Q - היי קיו פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי, הכנה לבגרויות יואל גבע פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי יואל גבע
EZ Way - קורס פסיכומטרי
       


חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי (36 חוות דעת)
התקבלו 36 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
ראועה,קידום פסיכומטרי, קידום - קורס פסיכומטרי, 01/12/2018
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
I love to be with my colleagues,and to study with them, because this make the study more amuse.I hate about it that I have to study , but I have to after all if I want to be what I want and that is a Surgeon.

על הקמפוס
Will I still in scool learning I'm in 12th grade this is my last year in school so I'm studying for PSYCHOMETRIC "פסיכומטרי" to get the grade that I need to be able to study what I want, and that's to be a Doctor.
הודיה,קידום פסיכומטרי, קידום - קורס פסיכומטרי, 28/10/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
בסבב קורס פסיכו אז תקופה לא ארוכה.נחמד בסהכ. חומר לא קל אבל מרצה מסביר טוב שיעור זורם בסהכ יש למי לפנות קצת קשה שתלויים בהתקדמות של אר בתלמידים אבל שוב יש יחס אישי אז ככה שזה מחפה על מהלך השיעור שלא תמיד אפשר להיכנס לנקודות קושי אישיות

על הקמפוס
מקום נחמד בסהכ אווירה טובה מרצים סבבה לא לומדת שם מקצוע ככה שלא כל כך התעמקתי במקום ובכיתות וכו פשוט באה לומדת יש כיסאות לכולם אוויר טובה מזגן וכו לוח גדול ונוח שירותים קולר קיצר סבבה
 
פורומים בתחום
פורום פסיכומטרי
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
חשיבה מילולית
ערכת הרשמה לפסיכומטרי
מטרות המבחן פסיכומטרי
קשיים בלימוד הפסיכומטרי? אל תילחצו!
קורס פסיכומטרי לחיילים בזמן השירות
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לפסיכומטרי
זיו כספי פסיכומטרי
מכון מגיד
זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה
EZ WAY
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על פסיכומטרי דצמבר 2018?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד פסיכומטרי
זיו כספי פסיכומטרי
HIT - קורס פסיכומטרי
לחמן פסיכומטרי
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
שני מועדי פסיכומטרי צמודים (לפני 19 ימים, 9 שעות, 45 דקות)
שני מועדי פסיכומטרי קרובים (לפני 21 ימים, 22 שעות, 59 דקות)
לימודי פסיכומטרי באזור טבריה (לפני 35 ימים, 10 שעות, 2 דקות)
מכון הכנה לפסיכומטרי באזור טבריה (לפני 37 ימים, 18 שעות, 44 דקות)
לימודי פסיכומטרי (לפני 46 ימים, 8 שעות, 28 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD