רוצה פרטים על פסיכומטרי באר שבע ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פסיכומטרי בבאר שבע

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי באר שבע ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסי פסיכומטרי בבאר שבע

 

באר-שבע, בירת הנגב, מרכזת שמונה מתוך כלל בתי הספר לפסיכומטרי בישראל, בהם לומדים תושבי העיר וכן תושבים מכלל אזור הנגב. בתי ספר אלו מרוכזים במרכז העיר ובסביבת התחנה המרכזית בבאר-שבע, מה שמקל על ההגעה אליהם ומגביר את נגישותם.

 

היי קיו

 

בית הספר היי קיו מציע לתלמידיו קורס פסיכומטרי בן 31 מפגשים (ויותר) בכיתות קטנות בגודל ממוצע של 18 תלמידים בכיתה. חומרי הלימוד הניתנים לתלמידים, משלבים שימוש גם בטכנולוגיות עכשוויות, מה שמקל על הלמידה. 

 

בבית הספר מוצעים לתלמידים שיעורים מוקלטים לחזרה על החומר, ותוכנות מחשב לתרגול אוצר מילים, אנלוגיות וחשיבה כמותית. כחלק מהקורס נערכים מרתוני התכוננות לקראת הבחינה, כולל 15 סימולציות של הבחינה המאפשרות לתלמידים לתרגל תחת תנאי בחינה אמיתיים.

 

סניף היי קיו בבאר-שבע:

 

כתובת- קניון הנגב, קומה 5
הגעה - כל קווי האוטובוס לבאר-שבע וכל קווי האוטובוס הפנימיים בבאר-שבע המגיעים לתחנה המרכזית. כמו כן, ניתן לחנות בחניון הקניון.

 

לחמן פסיכומטרי

 

בית הספר לחמן מציע לתלמידיו קורס בן למעלה מ - 20 מפגשים, בכיתות קטנות בממוצע של 15 תלמידים בכיתה. חומרי הלימוד מפותחים על-ידי מחלקה בשם "מודיעין" ומעודכנים לפי הבחינה האחרונה שנערכה. במסגרת הקורס, מתקיימות סימולציות בחינה המאפשרות לתלמידים להתכונן לקראת תנאי בחינה אמיתיים. כמו כן, התרגול בשיעורים לאורך כל הקורס מתוזמן לפי פרקי הזמן התואמים בבחינה על מנת להרגיל את התלמידים בקורס לעמידה בזמנים הנדרשים.

 

סניף לחמן בבאר-שבע:

כתובת - קניון הנגב, קומה 2

שעות קבלה - א'-ה' 11:00-20:00, ו' 8:00-13:00

הגעה - כל קווי האוטובוס לבאר-שבע וכל קווי האוטובוס הפנימיים בבאר-שבע המגיעים לתחנה המרכזית. כמו כן ניתן לחנות בחניון הקניון.

 

אנקורי פסיכומטרי

 

בבית הספר אנקורי נערך קורס בן 15 שיעורים ועוד 6 סימלוציות. חומרי הלימוד מפותחים על ידי בית הספר, כאשר התלמידים מקבלים ספרי לימוד לבחינה ובהם תרגילים ומשימות שונות המאפשרות הכנה מיטבית לקראתה. בבית הספר מוצעים שיעורי מכינה לקורס, מפגשים אישיים לאורך הקורס ושיעורי יישום פסיכומטרי - שי"פ, בהם מתמקדים בתרגול החשיבה הפסיכומטרית של התלמידים. 

 

סניף אנקורי בבאר-שבע:

כתובת - המשחררים 7, מכללת אתגר

הגעה - ניתן להגיע באמצעות קווי האוטובוס - 3,20,61, או לחילופין לחנות בחניון בית הספר.

 

קידום לך תצטיין

 

בית ספר זה הוא אחד מבתי הספר הוותיקים בישראל ללימוד לבחינה, ובו מוצע קורס שתכנית הלימודים שלו מעודכנת לפי השינויים והחידושים התדירים שנערכים בבחינה.

 

תכניות הלימוד נבנות בהתאמה אישית, על פי הצרכים והיעדים של כל תלמיד. לפני תחילת הקורס, התלמידים נדרשים לעבור מבחני אבחון באמצעותם נקבעת רמתם. מרכזי הלמידה בבית הספר פתוחים עבור התלמידים שמעוניינים להתייעץ עם המדריך על שאלות ולקבל סיוע בשיעורי הבית.

 

בית הספר מציע מסלול של "מועדון 700" לתלמידים מצטיינים שקבלו לפחות 650 בבחינה קודמת ומעוניינים לחצות את רף ה-700. בנוסף, ניתן ללמוד לקראת פסיכומטרי ברוסית.

 

סניף קידום בבאר-שבע:

כתובת - קניון הנגב, קומה 2
שעות קבלה - א'-ה' 11:00-20:00, ו' 8:0013:00
הגעה - כל קווי האוטובוס לבאר-שבע וכל קווי האוטובוס הפנימיים בבאר-שבע המגיעים לתחנה המרכזית. ניתן גם להגיע ברכב פרטי ולחנות בחניון הקניון.

 

EZ Way פסיכומטרי

 

בבית הספר מתקיים קורס המחולק ל-3 שלבים: לימוד הבסיס, הכנה למרתון ומרתון למידה. לאורך הקורס,התלמידים יכולים להיעזר באימון אישי ובספרי לימוד אותם הם מקבלים מטעם בית הספר.

 

כחלק מהקורס נערכות סימולציות של הבחינה, שמטרתן להכין את התלמידים לקראת "הדבר האמיתי". כמו כן, הם יכולים לתרגל באמצעות מערכת למידה באינטרנט.

 

שיעורי הבית מדורגים לכל תלמיד לפי התאמה אישית לצרכיו בקורס ומתקיימות קבוצות שיעורי בית מודרכות אחת לשבועיים במהלך הקורס. בית הספר מציע מסלולי לימוד ייחודיים כגון: קורס פסיכומטרי לרפואה, קורס VIP, קורס פסיכומטרי למגזר החרדי, קורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה וקורס לנשים בלבד.

 

סניף EZ Way בבאר-שבע:

שלוחת אוניברסיטת בן-גוריון- בתוך אוניברסיטת בן גוריון

קווי אוטובוס 4,5,7,8

שולחת מכללת קיי - בתוך מכללת קיי

קווי אוטובוס - 6,22

 

יואל גבע

 

בית הספר מציע קורס אותו מעבירים מורים בעלי ניסיון ומומחיות. חומרי הלימוד בקורס כוללים ספרי לימוד שפותחו על ידי המורים בבית הספר. במהלך הקורס מתקיימות סימולציות ומרתון לבחינה מתקיים כשבועיים לפני הבחינה עצמה.

 

סניף יואל גבע בבאר-שבע:

כתובת- קניון הנגב, קומה 1
שעות קבלה - א'-ה' 8:30-19:30, ו' 8:30-13:00
הגעה - כל קווי האוטובוס לבאר-שבע וכל קווי האוטובוס הפנימיים בבאר-שבע המגיעים לתחנה המרכזית. מי שמגיעים ברכב פרטי יכולים להיעזר בשירותי החניון.

 

Smart! פסיכומטרי

 

בית הספר מציע קורס מדורג לתלמידיו המכיל 37 מפגשי למידה. במסגרת המפגשים, נערכות סימולציות הכנה לבחינה, וכן מספר מפגשים אישיים עם המורה בקורס ושיעורי העמקה כיתתיים הקרויים GETSMART. הלימודים ההדרגתיים מאופיינים בהעלאת והגברת קצב השעורים והעומס בקורס ככל המתקדם הקורס עד למרתון בו מתקיימים שיעורים כמעט בכל יום בשבוע. כל תלמיד בקורס מקבל הכוונה אישית כדי להגיע לתוצאות הטובות עבורו.

 

סניף smart! באר-שבע:

כתובת - המשחררים 7, מכללת אתגר
הגעה - ניתן להגיע בקווי האוטובוס: 3,20,61. קיימת גם חניה בחניון למי שמגיעים ברכב פרטי.

 

אוקיי פסיכומטרי

 

בית הספר מציע קורס הכנה לפסיכומטרי בן 33 מפגשי לימוד, לכיתות בינוניות-גדולות של 27 תלמידים. הקורס כולל שיעורים פרונטאליים ושיעורי Ok Extra שבועיים בקבוצות קטנות. מערכת הלימודים נבנתה במיוחד לחיילים משוחררים במבנה נוקשה המחזיר את המשוחררים להרגלי לימוד קבועים.

 

בית הספר נותן שירות "מאמן אישי" דרך פורום ייעודי באינטרנט, וכן ערכת ספרי לימוד ותרגול. ניתן להשתתף במסגרתו גם בקורסים ייעודיים, וביניהם קורס המותאם למי שמתמודדים עם לקויות למידה, הכולל 62 שיעורים, וכן קורסי הכנה בשפות שונות וביניהן צרפתית ורוסית.

 

סניף אוקיי באר-שבע:

כתובת - שדרות יצחק רגר 28, משרד 327
בית הספר ממוקם במרחק 5 דקות הליכה מהתחנה המרכזית, ומספר דקות מחניונים מרכזיים בעיר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי באר שבע ?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי באר שבע ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp