רוצה פרטים על פסיכומטרי אשדוד?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פסיכומטרי באשדוד

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי אשדוד? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


פסיכומטרי אשדוד

 

בחירת קורס פסיכומטרי היא עניין חשוב לכל מועמד ללימודים אקדמיים. לכן, בחירה נכונה של מוסד הלימודים יכולה להשפיע על חווית הלימוד של התלמיד ואף על הצלחתו בבחינה הפסיכומטרית. מוסדות הלימוד השונים מציעים שיטות שונות ללימוד לקראת הבחינה, באמצעות סקר שוק תוכלו למצוא את המסלול המתאים לכם במיוחד בו תוכלו להפיק את המיטב מכישוריכם להצלחה בבחינה.
באשדוד קיימים כ-7 בתי ספר לימוד להכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית להלן הפרטים לגבי בתי הספר השונים:

 

 

לחמן פסיכומטרי

 

המדריכים של לחמן הם שותפים מלאים לתהליך הלמידה של התלמידים בבית הספר, לכן נטבעה ההגדרה להדרכה "בגובה העיניים". בנוסף, לחמן מקפידה על עדכונים מהבחינות האחרונות באמצעות שיטות הייחודיות לבית הספר. המדריכים של בית ספר לחמן, רואים בעבודתם שליחות, הם נבחרו לעבוד בחברה בגלל אהבתם להדרכת הפסיכומטרי בנוסף לכישוריהם וידיעותיהם בבחינה. המדריכים שומרים על קשר עם התלמידים באופן קבוע לאורך הקורס וזמינים לתלמידים בכל ימות השבוע וכמעט בכל שעות היממה.

 

חומרי הלימוד של לחמן, נכתבים על-ידי מחלקת מחקר ופיתוח הקרויה "מודיעין" שמטרתה לאתר את כל החידושים בבחינות הקרובות ולבנות חומרי לימוד עדכניים לכל מועד ומועד בבחינה. לקראת סוף הקורס מקבלים התלמידים את חוברת "לחמניות טריות" שהן אוסף של שאלות המעודכנות ביותר מהבחינות.

 

מבנה הקורס בלחמן כולל למעלה מ-20 מפגשים (שיעורים בכיתה, תרגולי פסיכומטרי מודרכים, סיוע בשיעורי הבית, מבחני סימולציה, מפגשי מודיעין ועוד). התרגול בשיעורים מוקפד ל"תרגול בתנאי אמת" כדי להרגיל את התלמידים לבחינה האמיתית ולעמידה בזמנים. בנוסף, השיעורים משלבים תרגול חשיבה פסיכומטרית, שהיא חלק חשוב בקורס (הבחינה מבוססת בין היתר גם על חשיבה פסיכומטרית).

 

סניף לחמן אשדוד:

כתובת: שדרות מנחם בגין (רובע הסיטי), "מרכז צימר" שער מס' 1, קומה שלישית

מענה לקהל מתבצע בכל יום או בשעות הבוקר או בשעות הערב.

קווי אוטובוס: מת"א - 312, 314, 281, מרחובות - 212, מאשקלון - 15, מיבנה - 37, מירושלים - 438, 448, מגן יבנה - 17, 37.

 

 

אנקורי פסיכומטרי

 

קורס הפסיכומטרי הוא קורס עמוס, לכן מצריך מורים מיומנים וסוחפים, שיכולים להביא את התלמידים בקורסים להצלחה יתרה. המורים באנקורי נבחרו בקפידה לפי יכולותיהם הפסיכומטריות ולפי יכולותיהם להעביר קורס מהנה ואפקטיבי לתלמידים.

 

 • מחלקת המחקר והפיתוח של אנקורי - מחלקה זו בעלת ניסיון של שנים בניתוח בחינות הפסיכומטרי, היא פיתחה שיטות להוראה חדשניות המקלות על הלמידה לבחינה. בנוסף, מפתחת החברה ספרי הכנה לפסיכומטרי המופצים בחנויות לספרי לימוד.
 • אנקוריוויל - פרויקט חדש של אנקורי בו פותחה אפליקציה חדשנית בפייסבוק ללימודי אוצר המילים לפסיכומטרי.
 • ספרי לימוד - כמות התרגילים בספרי הלימוד של אנקורי היא הגדולה ביותר ועומדת על 12 ספרי לימוד בהם יותר מ-6500 עמודי תרגול ואלפי תרגילים.
 • שיעורי מכינה ומפגשים אישיים - השיעורים הראשונים בלימודים מוקדשים אך ורק להסרת החלודה שנצברה במהלך שנות הצבא והעבודה לפני הפסיכומטרי ומטרתם להסיר את החלודה הזו ולתת חיזוק בחשיבה כמותית לכל תלמיד לפי צרכיו.
 • תוכנת משוב - כל בחינה שמתקיימת במהלך הקורס ניתן להזין לתוכנת המשוב האינטרנטית, שמחשבת את הציון ומבצעת חיתוכים סטטיסטיים על תוצאות וניתוח היכולות של התלמיד בבחינה.
 • אנקורי בפייסבוק - אנקורי שומרת על קשר עם התלמידים שלה בכל שעות היממה דרך דף הפייסבוק שלה.
 • שי"פ (שיעורי יישום פסיכומטרי) - מטרתם לתרגל חשיבה פסיכומטרית להגדלת ההצלחה בבחינה.
 • מרתון- בשבועיים האחרונים של הקורס נערכים מרתונים המוקדים לחזרה מקיפה על כלל החומר שנלמד בקורס ולדמות את הבחינה.

 

סניף אנקורי אשדוד:

כתובת: רחוב הרצל 1, "בנין יוניטרייד"

 

קידום לך תצטיין

 

קורסי הפסיכומטרי של קידום הם תוצאה של מחקר רב שנים של החברה. ישנם עדכונים קבועים לחומרי הלימוד ושיטות הלימוד של המדריכים, כמו כן בחידושים בבחינה. כל המדריכים בקידום בעלי אלפי שעות ניסוין בהדרכת פסיכומטרי כך שהחברה מבטיחה כי תלמידיה לא יקבלו מורים ללא ניסיון.

 

 • המדריכים בקורס - הדרך לתוצאות הטובות ביותר היא באמצעות מדריכי פסיכומטרי המתוגמלים על הצלחות תלמידיהם. בנוסף, כל המדריכים בקידום בעלי אלפי שעות ניסוין בהדרכת פסיכומטרי.

 

 • תוכנית קידום אישי - נפגשים עם מדריך הפסיכומטרי עוד לפני תחילת הקורס לתאום ציפיות וכדי שהתלמידים יגיעו לציונים אליהם הם שואפים בסיום לצרכי קבלה לאוניברסיטה. תוכנית הלימודים היא אישית ומסתמכת גם על מבחנים דיאגנוסטיים, המסייעים לאבחן את יכולות התלמיד ומסייעים למדריך בבניית תוכנית הלימודים האישית.

 

 • סביבת לימודים אינטרנטית אישית- מערכת לתרגול ולמעקב אישי אחרי התקדמותו של כל תלמיד.

 

 • תוכנית לימוד אוצר מילים - לימוד אוצר המילים נעשה על-ידי תוכנה הממקדת את התלמיד במהלך הלמידה של אוצר המילים.

 

 • מרכזי למידה - כיתות בית הספר תמיד עומדות לרשות התלמידים עם מדריכים צמודים למענה על שאלות התלמידים בקורס.

 

 • מועדון 700 - מסלול פסיכומטרי למצטיינים. חומרי הלימוד ניבנו במיוחד לקורס זה, וישנו דגש משמעותי על החשיבה הפסיכומטרית והבנת הבחינה, על מנת להביא לידי מיצוי את יכולות התלמידים בקורס. תנאי הקבלה למסלול זה הוא 650 ומעלה בבחינה פסיכומטרית קודמת.

 

 • הזירה הדיגיטלית - אפליקציות ללמידה באמצעות ה iPhone או Android וסרטוני הדרכה ביוטיוב שניתן יהיה ללמוד כל הזמן ומכל מקום לבחינה.

 

פסיכומטרי ברוסית - קורס ייעודי לדוברי רוסית המותאם למועדי הבחינה המתקיימים בשפה הרוסית.

 

סניף קידום אשדוד:

כתובת: שדרות מנחם בגין, "מרכז צימר" שער 1 קומה 3

שעות קבלה: א', ד' 14:00-20:00, ב', ה' 13:00-19:00, ג' 12:00-18:00, ו' 8:00-12:00.

קווי אוטובוס: מת"א- 312,314,281, מרחובות- 212, מאשקלון- 15, מיבנה-37, מירושלים-438,448, מגן יבנה-17,37.

 

יואל גבע

 

המורים של יואל גבע הם המוניטין של החברה, בזכותם חברת יואל גבע הפכה לחברה מובילה בתחום הפסיכומטרי בישראל. המורים ביואל גבע לימדו במשך שנים רבות במכוני פסיכומטרי שונים בארץ והתקבלו לעבודה בזכות מצויינותם בתחום.

 

 • חומרי הלימוד - לחברת יואל גבע תהליך כתיבה ייחודי של חומרי הלימוד הכוללים: 8 ספרי לימוד, ספר קורס לכיתה, כרטיסיות ללימוד המילים, שלושה ספרי חזרות למרתון, ספר "חזרות רשות" על מגוון נושאים, מילונים מקיפים, ספר קורס למרתון, 5 סימולציות מלאות ולומדת מחשב לתרגול המילים.

 

 • מעקב אישי אחרי כל תלמיד - כל מורה עורך מעקב אישי אחרי התקדמותו של כל תלמיד בקורס כדי לעודד אותו להגיע למקסימום יכולותיו בבחינה.

 

 • מרתון - מרתון מתקיים לאחר סיום כל החומר התיאורטי כשבועיים וחצי לפני מועד הבחינה.

 

* קורס חוזר - לתלמידים שאינם מרוצים מהציון בבחינה, שנכחו בכ-90% מכלל השיעורים בקורס, ניתן קורס חוזר בחצי ממחירו המלא של הקורס (עד שלוש שנים מיום ההרשמה).

 

סניף יואל גבע אשדוד:

כתובת: יקינטון 3, פינת דרך מנחם בגין, "מרכז כלנית" .

קווי אוטובוס: 2,4,5,9,11,12,15,21,22,23,33,34,85,333,321.

בית הספר ממוקם במרחק של 10 דקות הליכה מהתחנה המרכזית באשדוד.

 

Smart! פסיכומטרי

 

בית הספר מאמין כי הדרך הטובה ביותר להצלה בבחינה היא כמה שיותר שיעורי לימוד ותרגול. בנוסף, הלמודים מאופיינים בהדרגתיות של קצב הלימוד.

 

 • המבנה ההדרגתי של הקורס- שיעור 1 בשבוע במהלך 4 השבועות הראשונים, 2 שיעורים בשבוע במהלך ה-5.5 שבועות הבאים (במהלכם יתקיימו 3 סימולציות בכיתה ועוד 2 סימולציות בבית). כשבועיים וחצי לפני הבחינה יתקיימו 7 שיעורים וחמש סימולציות בכיתה ועוד אחת בבית.

 

 • השיעורים בקורס - בית הספר מאמין כי צריך כמה שיותר תרגול לכן ישנם בסה"כ 37 מפגשים במהלך הקורס: 25 שיעורים 12 סימולציות סה"כ 37 מפגשים בקורס, בנוסף, מפגשי רענון 3- מפגשי רענון ייחודיים לחזרה על חומרי הלימוד הבסיסיים טרם תחילת הקורס ו-3 מפגשים אישיים עם המורה כולל שיעורי GETSMART- שיעורי העמקה ספציפיים לכל כיתה.

 

 • חומרי הלימוד בקורס
  ספר START- ספר לחזרה על חומרי הלימוד הבסיסיים באלגברה ובגיאומטריה.
  ספר STRAT EN- ספר הכנה לפרק האנגלית בקורס.
  מילון המקיף הכי הרבה מילים 9500 מילים יותר מכל בית ספר אחר.
  כרטיסיות מילים לתרגול ולשינון המילים והמונחים.
  קוד אישי לשימוש במערכת האינטרנטית.

 

 • בחינה דיאגנוסטית - תוצאות הבחינה מאפשרות לצוות לאפיין את הנתונים ההתחלתיים של התלמיד בקורס ומשמשים לצורך מעקב אחרי התקדמות התלמיד במהלך הקורס.

 

סניף smart! אשדוד:

כתובת: ראשון לציון 4, מתנ"ס רובע ט'

קווי אוטובוס: 4,8,66

חנייה - בכחול לבן לצידי הכביש ברחוב

 

היי קיו

 

בית הספר בעל 25 שנות ניסיון בהכנת תלמידים לקרת הבחינה הפסיכומטרית, במהלך השנים למדו בבית הספר לעלה מ-250,000 תלמידים.

 

הלימודים מתקיימים באמצעות שיעורים פרונטאליים, ספרי לימוד ולימודים ברשת האינטרנט. בנוסף לרשות התלמידים עומדים, מאות שעות תרגול באתר האינטרנט, מורים שמבינים את התלמידים, דוקטור SWOT- אפליקציה שמנתחת בכל רגע נתון את הידע של התלמיד, 10 סימולציות ולמעלה מ 25,000 תרגילים, כיתות קטנות בממוצע של 18 תלמידים בכיתה ומקסימום 30, שימוש בטכנולוגיה רבה לצורך העברת השיעורים בכיתה. במהלך הקורס מתקיימים לפחות 31 מפגשי לימודים מובנים. הבחינות בקורס מסתכמות ל- 5 בחינות ממוחשבות דרך רשת האינטרנט ו-15 סימולציות.

 

הלימודים משלבים טכנולוגיה רבה כדי להפוך אותם למהנים ביניהם: VocabuLab, Analogies From A to B, Personal Trainer, Analyzer, שיעורים בוידיאו, מצגות מחשב ועוד.

 

לא שיפרת לא שילמת - בית הספר מבטיח שיפור של 50 נקודות בציון, למי שלא שיפר יוחזר כספו (בניכוי של סכום כסף מסוים עבור דמי הרשמה וספרים בכפוף לתקנון).

 

* בית הספר מציע קורס הכנה לבגרות חינם לנרשמים ללימודי פסיכומטרי וקורס נוסף בחצי מחיר.

 

סניף היי קיו אשדוד:

קניון לב אשדוד

 

אוקיי פסיכומטרי

 

הלימודים באוקיי פסיכומטרי מאופיינים ביחס אישי ותרגול בקבוצות קטנות שמותאמות למשוחררים מהצבא, תוכנית עבודה אישית וכיתות קטנות עד 27 תלמידים בכיתה. בקורס מתקיימים 33 מפגשי לימוד, הכוללים שיעורים פרונטאליים ושיעורי Ok Extra שבועיים בקבוצות קטנות. כל אלו בתוך מערכת השעות נוקשה של שלוש פעמים בשבוע. שיעור Ok Extra חוזר על החומר שנלמד באותו השבוע. כדי שהתלמידים יתרגלו כמה שיותר את חומרי הלימוד לבחינה.

 

 

בנוסף לרשות התלמידים עומד מאגר עצום של תרגול באינטרנט (פתוח לכל גולש), פורום פתרונות "מאמן אישי", עזרים טכנולוגיים ללימוד אוצר המילים ועוד.

 

חומרי לימוד - בקורס כוללים ערכות לימוד של 10 ספרים וחוברות לימוד המתעדכנים לקראת כל מועדי הבחינה בשנה וחוברת רענון מיוחדת "מבוא למתמטיקה".

 

בית הספר נותן הטבות לתושבי הפריפריה (פרי של שיתופי פעולה עם משרד הביטחון והעיריות השונות להקלה בעלות הקורס עבור התלמידים).

 

קורסים יחודיים - קורס פסיכומטרי "אוקיי אקסטרה מותאם"- מסלול פסיכומטרי מותאם ללקויי למידה וקורס פסיכומטרי בצרפתית וברוסית- בהתאם לבחינות בשפות השונות במהלך השנה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי אשדוד?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי אשדוד?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp